Moje Bilety
PL
Polski
English

Wybierz datę, aby kupić bilet na autobus Katowice — Amsterdam

Najlepsza oferta

Poza nie
15:30
Czas przejazdu21 h. 05 min
+1 dzień

Katowice

Dworzec PKS, P.Skargi, Katowice

12:35
+1 dzień

Amsterdam

Eurolines Coach Station Duivendrecht Stationsplein, Amsterdam

259,00 

Rozkład jazdy autobusów Katowice — Amsterdam w 2019 rok roku

pon, czw, sob
12:10
Czas przejazdu18 h. 50 min
+1 dzień

Katowice

Dworzec autobusowy, ul. Piotra Skargi 4

07:00
+1 dzień

Amsterdam

AMSTERDAM, Eurolines Coach Station Duivendrecht Stationsplein

265,20 
pon, czw
17:15
Czas przejazdu16 h. 15 min
+1 dzień

Katowice

Dworzec autobusowy, ul. Piotra Skargi 4

09:30
+1 dzień

Amsterdam

AMSTERDAM, Eurolines Coach Station Duivendrecht Stationsplein

265,20 
Popularne kierunki
Z miasta Katowice
Do miasta Amsterdam
Do miasta Katowice
Z miasta Amsterdam
Rabaty do 70% na przejazdy autokarowe

Zapisz się do newslettera, aby otrzymywać promocyjne kody
oraz czytać artykuły o tanim podróżowaniu