Moje Bilety
PL
Polski
English

Podróż powrotna:

Katowice – Amsterdam

Wybierz datę, aby kupić bilet na autobus Amsterdam — Katowice

Najlepsza oferta

pon, wto, śro, czw, pią, nie
13:00
Czas przejazdu20 h. 00 min
+1 dzień

Amsterdam

Eurolines Coach Station Duivendrecht Stationsplein, Amsterdam

09:00
+1 dzień

Katowice

Dworzec PKS, P.Skargi, Katowice

288,56 

Rozkład jazdy autobusów Amsterdam — Katowice w 2019 rok roku

pon, pią
18:00
Czas przejazdu16 h. 20 min
+1 dzień

Amsterdam

AMSTERDAM, Eurolines Coach Station Duivendrecht Stationsplein

10:20
+1 dzień

Katowice

Dworzec autobusowy, ul. Piotra Skargi 1

314,16 
pon, wto, czw, sob
21:00
Czas przejazdu18 h. 20 min
+1 dzień

Amsterdam

AMSTERDAM, Eurolines Coach Station Duivendrecht Stationsplein

15:20
+1 dzień

Katowice

Dworzec autobusowy, ul. Piotra Skargi 1

314,16 
Popularne kierunki
Z miasta Amsterdam
Do miasta Amsterdam
Z miasta Katowice
Rabaty do 70% na przejazdy autokarowe

Zapisz się do newslettera, aby otrzymywać promocyjne kody
oraz czytać artykuły o tanim podróżowaniu