Moje bilety
Pol

Rozkład jazdy autobusów Kam'yans'ke — Kraków w 2019 rok roku

Codziennie
14:50
23 godz. 30 min w drodze
+1 dzień

Kam'yans'ke

Dworzec autobusowy Centralny, ul. Volodymyra Syrenka 3

14:20
+1 dzień

Kraków

Dworzec autobusowy, ul. Bosacka 18

149,68 
14:40
Kam'yans'ke
Dworzec autobusowy Centralny, ul. Volodymyra Syrenka 3
17:15
Krzemieńczuk
Dworzec autobusowy Kremenchuk, ul. Teatralna 32/6
23:00
Kijów
Dworzec autobusowy Kijów (Centralny dworzec kolejowy), metro Vokzalna; ul. Symona Petlyury 32
01:10
Żytomierz
Dworzec autobusowy Centralny, ul. Kijowska 93
03:10
Nowogród Wołyński
Dworzec autobusowy Novograd Wołyń, ul. Shevchenka 45
04:40
Równe
Dworzec autobusowy Centralny, ul. Kijowska 40
06:20
Łuck
Dworzec autobusowy Łuck, ul. Koniakina 39
07:40
Włodzimierz Wołyński
Dworzec autobusowy Wołodymyr-Wołyński, ul. Danyla Galytskoho 14
08:10
Uściług
Kraków, Polska, Małopolskie
07:40
Zosin PC (Polska/Ukraina)
Kraków, Polska, Małopolskie
09:30
Zamość
Zatoka przy Centrum Handlowym Tomasz, ul. Hrubieszowska 1
12:10
Rzeszów
Dworzec autobusowy, ul. A.Grottgera 1
14:20
+1 dzień
Kraków
Dworzec autobusowy, ul. Bosacka 18
Punkty pośrednie (11)
  • Dodatkowo
  • W przypadku podróży międzynarodowej należy pamiętać o paszporcie
  • Pamiętaj o okazaniu biletu podczas wsiadania
  • Przejazd standardowy
  • Przewoźnik
  • Pavlovsky I. P
  • Neoplan N 1116
wto, pią, nie
11:00
26 godz. 15 min w drodze
+1 dzień

Kam'yans'ke

Dworzec autobusowy Centralny, ul. Volodymyra Syrenka 3

13:15
+1 dzień

Kraków

Dworzec autobusowy, ul. Bosacka 18

190,76 
10:45
Kam'yans'ke
Dworzec autobusowy Centralny, ul. Volodymyra Syrenka 3
11:30
Werchniodniprowsk
Dworzec autobusowy Verhnedneprovsk, ul. Titova 10
12:45
Krzemieńczuk
Dworzec autobusowy Kremenchuk, ul. Teatralna 32/6
16:15
Złotonosza
Dworzec autobusowy Zolotonosha, ul. Szewczenka 12
17:10
Perejesław Chmielnicki
Przystanek, ul. Bohdana Chmielnickiego 100
17:55
Boryspol
Boryspol, Boryspol
18:40
Kijów
Dworzec autobusowy Vydubyczi, metro Vydubychi; ul. Naberezhno-Pecherska doroga 10
21:00
Żytomierz
Dworzec autobusowy Centralny, ul. Kijowska 93
22:15
Nowogród Wołyński
Dworzec autobusowy Novograd Wołyń, ul. Shevchenka 45
23:45
Równe
Dworzec autobusowy Centralny, ul. Kijowska 40
00:55
Łuck
Dworzec autobusowy Łuck, ul. Koniakina 39
02:05
Włodzimierz Wołyński
Dworzec autobusowy Wołodymyr-Wołyński, ul. Danyla Galytskoho 14
02:25
Nowowołyńsk
Dworzec autobusowy Nowowołyńsk, ul. Avtobusna 6
03:00
Uściług
Przystanek PPC, Ustyluh
06:30
Zamość
Dworzec autobusowy, ul. Hrubieszowska 1
07:45
Lublin
Dworzec autobusowy, Al. Tysiąclecia 6
10:00
Radom
Dworzec autobusowy, ul. Władysława Beliny-Prazmowskiego 8
11:25
Kielce
Plac przy Dworcu PKP (przy poczcie), ul. Żelazna/Pl. Niepodległości
13:15
+1 dzień
Kraków
Dworzec autobusowy, ul. Bosacka 18
Punkty pośrednie (17)
  • Dodatkowo
  • W przypadku podróży międzynarodowej należy pamiętać o paszporcie
  • Pamiętaj o okazaniu biletu podczas wsiadania
  • Przejazd standardowy
  • Przewoźnik
  • Z-Time
  • BOVA
Popularne kierunki
Z miasta Kraków
Zniżki, newsletter i nowości od Busfor

Zapisz się i bądź na bieżąco!