Obsługa klienta
Moje bilety
Pol

Rozkład jazdy autobusów Kam'yans'ke — Kraków w 2018 rok roku

14:50
Dworzec autobusowy Centralny; ul. Volodymyra Syrenka 3
Czas przejazdu 23 h. 30 min
Bezpośredni przejazd
Szczegóły połączenia
14:20+1 dzień
Dworzec autobusowy; ul. Bosacka 18
rozwiń szczegóły
Rozkład jazdy Codziennie
11:00
Dworzec autobusowy Centralny; ul. Volodymyra Syrenka 3
Czas przejazdu 26 h. 15 min
Bezpośredni przejazd
Szczegóły połączenia
13:15+1 dzień
Dworzec autobusowy; ul. Bosacka 18
rozwiń szczegóły
Rozkład jazdy wto, pią, nie
Codziennie
14:50
Czas przejazdu 23 h. 30 min
+1 dzień

Kam'yans'ke

Dworzec autobusowy Centralny; ul. Volodymyra Syrenka 3

14:20
+1 dzień

Kraków

Dworzec autobusowy; ul. Bosacka 18

174
14:50
Kam'yans'ke
Dworzec autobusowy Centralny; ul. Volodymyra Syrenka 3
17:15
Krzemieńczuk
"Dworzec autobusowy Kremenchuk; ul. Teatralna 32/6"
23:00
Kijów
"Dworzec autobusowy Kijów (Centralny dworzec kolejowy); metro Vokzalna; ul. Symona Petlyury 32"
01:10
Żytomierz
"Dworzec autobusowy Centralny; ul. Kyivska 93"
03:10
Nowogród Wołyński
"Dworzec autobusowy Novograd Wołyń; ul. Shevchenka 45"
04:40
Równe
"Dworzec autobusowy Central; ul. Kyivska 40"
06:20
Łuck
"Dworzec autobusowy Łuck; ul. Koniakina 39"
07:40
Włodzimierz Wołyński
"Dworzec autobusowy Wołodymyr-Wołyński; ul. Danyla Galytskoho 14"
08:10
Uściług
"Kraków; Polska, Małopolskie"
07:40
Zosin PC (Polska/Ukraina)
"Kraków; Polska, Małopolskie"
09:30
Zamość
"Przystanek; ul. Hrubieszowska 9"
12:10
Rzeszów
"Dworzec autobusowy; ul. A.Grottgera 1"
14:20
+1 dzień
Kraków
Dworzec autobusowy; ul. Bosacka 18
  • Autobus
  • Neoplan N 1116
  • Dodatkowo
  • Regularny przejazd
  • Wejście z dowodem osobistym
  • Przy wsiadaniu niezbędny jest wydrukowany bilet
  • Regularny przejazd
  • Przewoźnik
  • Pavlovskij I.P.

Nie udało się zestawić średnich ocen z powodu niedostatecznej ilości opinii użytkowników. Proszę, podziel się swoimi wrażeniami z przejazdu

wto, pią, nie
11:00
Czas przejazdu 26 h. 15 min
+1 dzień

Kam'yans'ke

Dworzec autobusowy Centralny; ul. Volodymyra Syrenka 3

13:15
+1 dzień

Kraków

Dworzec autobusowy; ul. Bosacka 18

189
11:00
Kam'yans'ke
Dworzec autobusowy Centralny; ul. Volodymyra Syrenka 3
11:30
Werchniodniprowsk
"Dworzec autobusowy Verhnedneprovsk; ul. Titova 10"
12:45
Krzemieńczuk
"Dworzec autobusowy Kremenchuk; ul. Teatralna 32/6"
16:15
Złotonosza
"Dworzec autobusowy Zolotonosha; ul. Szewczenka 12"
17:10
Perejesław Chmielnicki
"Przystanek; ul. Bohdana Chmielnickiego 100"
17:55
Boryspol
"Boryspol; Boryspol"
18:40
Kijów
"Dworzec autobusowy Vydubychi; metro Vydubychi; ul. Naberezhno-Pecherska doroga 10"
21:00
Żytomierz
"Dworzec autobusowy Centralny; ul. Kyivska 93"
22:15
Nowogród Wołyński
"Dworzec autobusowy Novograd Wołyń; ul. Shevchenka 45"
23:45
Równe
"Dworzec autobusowy Central; ul. Kyivska 40"
00:55
Łuck
"Dworzec autobusowy Łuck; ul. Koniakina 39"
02:05
Włodzimierz Wołyński
"Dworzec autobusowy Wołodymyr-Wołyński; ul. Danyla Galytskoho 14"
02:25
Nowowołyńsk
"Dworzec autobusowy Nowowołyńsk; ul. Avtobusna 6"
03:00
Uściług
"Ustilug checkpoint (Ukraine / Poland); Ustilug checkpoint (Ukraine / Poland)"
06:30
Zamość
"Dworzec autobusowy; ul. Hrubieszowska 1"
07:45
Lublin
"Przystanek; Al. Tysiąclecia 6"
10:00
Radom
"Dworzec autobusowy; ul. Władysława Beliny-Prazmowskiego 8"
11:25
Kielce
"Plac przy Dworcu PKP (przy poczcie); ul. Żelazna/Pl. Niepodległości"
13:15
+1 dzień
Kraków
Dworzec autobusowy; ul. Bosacka 18
  • Autobus
  • BOVA
  • Dodatkowo
  • Regularny przejazd
  • Wejście z dowodem osobistym
  • Przy wsiadaniu niezbędny jest wydrukowany bilet
  • Regularny przejazd
  • Przewoźnik
  • Kowel ATP DVT

Nie udało się zestawić średnich ocen z powodu niedostatecznej ilości opinii użytkowników. Proszę, podziel się swoimi wrażeniami z przejazdu

Popularne kierunki
Z miasta Kraków