Moje konto
PL
Polski
English

Bilety autobusowe

Jużnoukrajinśk - Chmielnicki

Wybierz datę, aby kupić bilet na autobus Jużnoukrajinśk — Chmielnicki

Najlepsza oferta

Codziennie
21:05
Czas przejazdu07 h. 30 min
Jużnoukrajinśk
Dworzec autobusowy, ul. Druszby Narodiw 27
04:35
+1 dzień
Chmielnicki
Dworzec autobusowy Centralny, Vinnytske szosa 23
62,11 
Przewoźnik: Malofeev A.M.
Autobus: Van Hool 2(free)
Ocena:

Rozkład jazdy autobusów Jużnoukrajinśk — Chmielnicki w 2019 roku

11.12, 15.12, 20.12, 25.12, 29.12...
03:20
Czas przejazdu09 h. 10 min
Jużnoukrajinśk
Dworzec autobusowy, ul. Druszby Narodiw 27
12:30
Chmielnicki
Dworzec autobusowy Centralny, Vinnytske szosa 23
68,40 
Przewoźnik: Cherkez I.M.
Autobus: Setra (Free)
Ocena:
18.12...
09:30
Czas przejazdu07 h. 40 min
Jużnoukrajinśk
Dworzec autobusowy, ul. Druszby Narodiw 27
17:10
Chmielnicki
Dworzec autobusowy Centralny, Vinnytske szosa 23
69,66 
Przewoźnik: Openline
Autobus: Neoplan(Free)
Ocena:
Codziennie
21:05
Czas przejazdu07 h. 50 min
Jużnoukrajinśk
Dworzec autobusowy, ul. Druszby Narodiw 27
04:55
+1 dzień
Chmielnicki
Dworzec autobusowy Centralny, Vinnytske szosa 23
69,66 
Przewoźnik: Denisivka
Autobus: Scania (СВ)
Ocena:
11.12, 15.12, 20.12, 25.12, 29.12...
03:20
Czas przejazdu09 h. 10 min
Jużnoukrajinśk
Dworzec autobusowy, ul. Druszby Narodiw 27
12:30
Chmielnicki
Dworzec autobusowy Centralny, Vinnytske szosa 23
73,91 
Przewoźnik: Lux-reisen
Autobus: Neoplan(Free)
Ocena:
Popularne kierunki
Rabaty do 70% na przejazdy autokarowe

Zapisz się do newslettera, aby otrzymywać promocyjne kody
oraz czytać artykuły o tanim podróżowaniu