Moje konto
PL
Polski
English

Wybierz datę, aby kupić bilet na autobus Iwano-Frankiwsk — Torun'

Najlepsza oferta

Codziennie
11:20
Czas przejazdu03 h. 30 min

Iwano-Frankiwsk

Dworzec autobusowy Iwano-Frankowsk-2, ul. Horbaczewskoho 14

14:50

Torun'

ТОРУНЬ#,

19,49 

Rozkład jazdy autobusów Iwano-Frankiwsk — Torun' w 2019 rok

pon, czw
18:55
Czas przejazdu12 h. 00 min
+1 dzień

Iwano-Frankiwsk

Dworzec autobusowy Iwano-Frankowsk-2, ul. Horbaczewskoho 14

06:55
+1 dzień

Torun'

ТОРУНЬ(ПР), ul._Generala_Dabrowskiego,_26

160,94 
Codziennie
18:00
Czas przejazdu15 h. 25 min
+1 dzień

Iwano-Frankiwsk

Dworzec autobusowy Iwano-Frankowsk-2, ul. Horbaczewskoho 14

09:25
+1 dzień

Torun'

Supermarket Netto (parking), ul. Generała Jana Henryka Dąbrowskiego 26

180,22 
W poniedziałki
21:35
Czas przejazdu18 h. 55 min
+1 dzień

Iwano-Frankiwsk

Dworzec autobusowy Iwano-Frankowsk-2, ul. Horbaczewskoho 14

16:30
+1 dzień

Torun'

180,33 
Popularne kierunki
Do miasta Torun'
Z miasta Torun'
Rabaty do 70% na przejazdy autokarowe

Zapisz się do newslettera, aby otrzymywać promocyjne kody
oraz czytać artykuły o tanim podróżowaniu