Moje Bilety
PL
Polski
English

Wybierz datę, aby kupić bilet na autobus Hamburg — Katowice

Najlepsza oferta

W czwartki
07:00
Czas przejazdu15 h. 20 min

Hamburg

Dworzec autobusowy, ul. Adenauerallee 78

22:20

Katowice

Centrum handlowe Supersam, ul. Piotra Skargi 6

181,51 

Rozkład jazdy autobusów Hamburg — Katowice w 2019 rok roku

Poza sob
20:00
Czas przejazdu13 h. 00 min
+1 dzień

Hamburg

Dworzec autobusowy, ul. Adenauerallee 78

09:00
+1 dzień

Katowice

Dworzec PKS, P.Skargi, Katowice

271,71 
Codziennie
20:30
Czas przejazdu13 h. 50 min
+1 dzień

Hamburg

HAMBURG, ZOB, Adenauerallee 74

10:20
+1 dzień

Katowice

Dworzec autobusowy, ul. Piotra Skargi 4

291,72 
Popularne kierunki
Z miasta Hamburg
Do miasta Katowice
Do miasta Hamburg
Z miasta Katowice
Rabaty do 70% na przejazdy autokarowe

Zapisz się do newslettera, aby otrzymywać promocyjne kody
oraz czytać artykuły o tanim podróżowaniu

Bus Hamburg - Katowice

Katowice jako siedziba i gospodarczo – kulturalny ośrodek województwa śląskiego, są destynacją chętnie wybieraną przez zagranicznych turystów.

Tanie przejazdy autokarowe (bus, autobus) Hamburg – Katowice, oferowane w naszym serwisie, zapewniają płynną i komfortową komunikację. Czas podróży bezpośredniej wynosi 12. 5 godziny, a ceny biletu pojedynczego zaczynają się od 140 złotych (w zależności od wybranego przewoźnika – BECKER REISEN, AGAT, ESTI – LOREK, EUROLINES POLSKA).

W sprawach organizacyjnych oraz rezerwacyjnych, prosimy o kontakt z naszym biurem obsługi klienta.