Moje bilety
Pol

Rozkład jazdy autobusów Grudziądz — Lwów w 2019 rok roku

Codziennie
10:20
17 godz. 30 min w drodze
+1 dzień

Grudziądz

Przystanek, ul. Rapackiego 23

03:50
+1 dzień

Lwów

Dworzec kolejowy Centralny, pl. Dvirceva 1

130,00 
10:15
Grudziądz
Przystanek, ul. Rapackiego 23
11:30
Bydgoszcz
Dworzec autobusowy, ul. Jagiellońska 58
12:35
Toruń
Dworzec Toruń Miasto, plac 18 stycznia 4
13:40
Włocławek
Dworzec autobusowy , ul. Stefana Okrzei 65
15:00
Kutno
Przystanek, ul. Oporowska 10
16:15
Łódź
Dworzec autobusowy Łódź Kaliska, Al. Włókniarzy 227
18:20
Warszawa
Dworzec autobusowy Zachodni, al. Jerozolimskie 144
00:45
Hrebenne PC (Polska/Ukraina)
Przystanek PPC, Hrebenne
03:50
+1 dzień
Lwów
Dworzec kolejowy Centralny, pl. Dvirceva 1
Punkty pośrednie (7)
  • Dodatkowo
  • W przypadku podróży międzynarodowej należy pamiętać o paszporcie
  • Pamiętaj o okazaniu biletu podczas wsiadania
  • Przejazd standardowy
  • Przewoźnik
  • Stetsik Taras Volodymyrovich
  • SCANIA Century
W poniedziałki
10:20
16 godz. 30 min w drodze
+1 dzień

Grudziądz

Przystanek, ul. Rapackiego 33

03:50
+1 dzień

Lwów

Dworzec autobusowy №8, pl. Dvirtseva 1

144,20 
10:20
Grudziądz
Przystanek, ul. Rapackiego 33
03:50
+1 dzień
Lwów
Dworzec autobusowy №8, pl. Dvirtseva 1
  • Dodatkowo
  • W przypadku podróży międzynarodowej należy pamiętać o paszporcie
  • Pamiętaj o okazaniu biletu podczas wsiadania
  • Przejazd standardowy
  • Przewoźnik
  • IDEAL TRAVEL
Codziennie
08:30
17 godz. 30 min w drodze
+1 dzień

Grudziądz

Stacja paliw ORLEN, Wiąg; 3A

02:00
+1 dzień

Lwów

Dworzec kolejowy Centralny, pl. Dvirceva 1

150,00 
08:30
Grudziądz
Stacja paliw ORLEN, Wiąg; 3A
02:00
+1 dzień
Lwów
Dworzec kolejowy Centralny, pl. Dvirceva 1
  • Dodatkowo
  • W przypadku podróży międzynarodowej należy pamiętać o paszporcie
  • Pamiętaj o okazaniu biletu podczas wsiadania
  • Przejazd standardowy
  • Przewoźnik
  • Lux - reisen
  • Neoplan(Free)
wto, czw, nie
10:30
19 godz. 45 min w drodze
+1 dzień

Grudziądz

Dworzec Kolejowy, ul. Dworcowa 38/40

06:15
+1 dzień

Lwów

Dworzec autobusowy Centralny, ul. Stryiska 109

168,75 
10:30
Grudziądz
Dworzec Kolejowy, ul. Dworcowa 38/40
06:15
+1 dzień
Lwów
Dworzec autobusowy Centralny, ul. Stryiska 109
  • Dodatkowo
  • W przypadku podróży międzynarodowej należy pamiętać o paszporcie
  • Pamiętaj o okazaniu biletu podczas wsiadania
  • Przejazd standardowy
  • Przewoźnik
  • Z-Time
  • BOVA
wto, czw, nie
10:30
19 godz. 45 min w drodze
+1 dzień

Grudziądz

Dworzec Kolejowy, ul. Dworcowa 38/40

06:15
+1 dzień

Lwów

Dworzec autobusowy Centralny, ul. Stryiska 109

168,75 
10:25
Grudziądz
Dworzec Kolejowy, ul. Dworcowa 38/40
11:55
Bydgoszcz
Dworzec autobusowy, ul. Jagiellońska 58
12:55
Toruń
Dworzec Toruń Miasto, plac 18 stycznia 4
14:00
Włocławek
Dworzec autobusowy , ul. Stefana Okrzei 65
17:10
Warszawa
Dworzec autobusowy Zachodni, al. Jerozolimskie 144
19:50
Puławy
Dworzec autobusowy, ul. Lubelska 9
20:35
Lublin
Dworzec autobusowy, Al. Tysiąclecia 6
21:55
Zamość
Dworzec autobusowy, ul. Hrubieszowska 1
00:45
Zosin PC (Polska/Ukraina)
Przystanek PPC, Zosin
03:40
Nowowołyńsk
Dworzec autobusowy Nowowołyńsk, ul. Avtobusna 6
04:45
Czerwonohrad
Dworzec autobusowy Chervonohrad, ul. Sokalska 3
05:25
Żółkiew
Przystanek, ploshcha Konovaltsia 1
06:15
+1 dzień
Lwów
Dworzec autobusowy Centralny, ul. Stryiska 109
Punkty pośrednie (11)
  • Dodatkowo
  • W przypadku podróży międzynarodowej należy pamiętać o paszporcie
  • Pamiętaj o okazaniu biletu podczas wsiadania
  • Przejazd standardowy
  • Przewoźnik
  • Z-Time
  • BOVA
Popularne kierunki
Do miasta Lwów
Do miasta Grudziądz
Z miasta Lwów
Zniżki, newsletter i nowości od Busfor

Zapisz się i bądź na bieżąco!