Połączenia z przesiadką Gdańsk – Krzemieńczuk

08:55
31 maj
17:00
1 cze
Dworzec autobusowy, ul. 3 Maja 12
Dworzec autobusowy „Kremenchuk”, ulica Teatralnaya; dom 32/6
Kupić za
225,56
08:55
31 maj
Gdańsk
Dworzec autobusowy, ul. 3 Maja 12
09:35
Tczew
10:55
Grudziądz
12:25
Bydgoszcz
13:25
Toruń
14:30
Włocławek
17:10
Warszawa
20:45
Lublin
22:15
Zamość
23:15
Hrebenne PC (Polska/Ukraina)
14:10
Czerkasy
17:00
1 cze
Kremenchuk
Dworzec autobusowy „Kremenchuk”, ulica Teatralnaya; dom 32/6
  • Autobus
  • BOVA
  • Dodatki
  • Regularny przejazd
  • Żeby wsiąść niezbędny jest dowód osobisty
  • Żeby wsiąść niezbędny jest wydrukowany bilet
Popularne kierunki
Z miasta Gdańsk
Do miasta Gdańsk