Moje bilety
Pol

Rozkład jazdy autobusów Gdańsk — Krzemieńczuk w 2019 rok roku

05:00
Dworzec autobusowy, ul. 3 Maja 12
w drodze 35 godz. 0 min
Bezpośredni przejazd
Szczegóły połączenia
18:00+1 dzień
Dworzec autobusowy Kremenchuk, ul. Teatralna 32/6
Rozwiń szczegóły
Rozkład jazdy W soboty
05:00
Dworzec autobusowy, ul. 3 Maja 12
w drodze 36 godz. 0 min
Bezpośredni przejazd
Szczegóły połączenia
18:00+1 dzień
Dworzec autobusowy Kremenchuk, ul. Teatralna 32/6
Rozwiń szczegóły
Rozkład jazdy pon, śro, pią
08:25
Dworzec autobusowy, ul. 3 Maja 12
w drodze 32 godz. 35 min
Bezpośredni przejazd
Szczegóły połączenia
18:00+1 dzień
Dworzec autobusowy Kremenchuk, ul. Teatralna 32/6
Rozwiń szczegóły
Rozkład jazdy wto, czw, nie
05:00
Dworzec autobusowy, ul. 3 Maja 12
w drodze 36 godz. 0 min
Bezpośredni przejazd
Szczegóły połączenia
18:00+1 dzień
Dworzec autobusowy Kremenchuk, ul. Teatralna 32/6
Rozwiń szczegóły
Rozkład jazdy W poniedziałki
08:25
Dworzec autobusowy, ul. 3 Maja 12
w drodze 32 godz. 35 min
Bezpośredni przejazd
Szczegóły połączenia
18:00+1 dzień
Dworzec autobusowy Kremenchuk, ul. Teatralna 32/6
Rozwiń szczegóły
Rozkład jazdy W poniedziałki

Rozkład jazdy autobusów Gdańsk — Krzemieńczuk w 2019 rok roku

W soboty
05:00
35 godz. 0 min w drodze
+1 dzień

Gdańsk

Dworzec autobusowy, ul. 3 Maja 12

18:00
+1 dzień

Krzemieńczuk

Dworzec autobusowy Kremenchuk, ul. Teatralna 32/6

210,80 
04:50
Gdańsk
Dworzec autobusowy, ul. 3 Maja 12
05:40
Tczew
Dworzec autobusowy, ul. Dworcowa
06:10
Starogard Gdański
Dworzec autobusowy, ul. Gdańska 35
07:10
Grudziądz
Przystanek, ul. Rapackiego 33
08:15
Bydgoszcz
Dworzec autobusowy, ul. Jagiellońska 58
09:30
Gniezno
Przystanek, ul. Kolejowa 2
10:25
Poznań
Dworzec autobusowy, ul. Stanisława Matyi 2
11:55
Września
Dworzec autobusowy, ul. Kolejowa 2
13:05
Konin
Dworzec autobusowy, ul. Grunwaldzka 4
15:10
Łódź
Dworzec autobusowy Łódź Kaliska, Al. Włókniarzy 227
17:15
Warszawa
Dworzec autobusowy Zachodni, al. Jerozolimskie 144
19:50
Puławy
Dworzec autobusowy, ul. Lubelska 9
20:35
Lublin
Dworzec autobusowy, Al. Tysiąclecia 6
21:55
Zamość
Zatoka przy Centrum Handlowym Tomasz, ul. Hrubieszowska 1
00:45
Uściług
Przystanek PPC, Ustyluh
03:30
Nowowołyńsk
Dworzec autobusowy Nowowołyńsk, ul. Avtobusna 6
04:05
Włodzimierz Wołyński
Dworzec autobusowy Wołodymyr-Wołyński, ul. Danyla Galytskoho 14
05:10
Łuck
Dworzec autobusowy Łuck, ul. Koniakina 39
06:20
Równe
Dworzec autobusowy Centralny, ul. Kijowska 40
07:55
Nowogród Wołyński
Dworzec autobusowy Novograd Wołyń, ul. Shevchenka 45
09:10
Żytomierz
Dworzec autobusowy Centralny, ul. Kijowska 93
12:05
Kijów
Dworzec autobusowy Vydubyczi, metro Vydubychi; ul. Naberezhno-Pecherska doroga 10
13:05
Boryspol
Przystanek, ul. Kyivskyi Shliakh 2/6
13:55
Perejesław Chmielnicki
Przystanek, ul. Bohdana Chmielnickiego 100
14:50
Złotonosza
Dworzec autobusowy Zolotonosha, ul. Szewczenka 12
15:25
Czerkasy
Dworzec autobusowy Cherkassy-2, ul. Volodymyra Lozheshnykova 7
18:00
+1 dzień
Krzemieńczuk
Dworzec autobusowy Kremenchuk, ul. Teatralna 32/6
Punkty pośrednie (25)
  • Dodatkowo
  • W przypadku podróży międzynarodowej należy pamiętać o paszporcie
  • Pamiętaj o okazaniu biletu podczas wsiadania
  • Przejazd standardowy
  • Przewoźnik
  • Z-Time
  • BOVA
pon, śro, pią
05:00
36 godz. 0 min w drodze
+1 dzień

Gdańsk

Dworzec autobusowy, ul. 3 Maja 12

18:00
+1 dzień

Krzemieńczuk

Dworzec autobusowy Kremenchuk, ul. Teatralna 32/6

217,83 
04:50
Gdańsk
Dworzec autobusowy, ul. 3 Maja 12
05:40
Tczew
Dworzec autobusowy, ul. Dworcowa
06:10
Starogard Gdański
Dworzec autobusowy, ul. Gdańska 35
07:10
Grudziądz
Przystanek, ul. Rapackiego 33
08:15
Bydgoszcz
Dworzec autobusowy, ul. Jagiellońska 58
09:30
Gniezno
Przystanek, ul. Kolejowa 2
10:25
Poznań
Dworzec autobusowy, ul. Stanisława Matyi 2
11:55
Września
Dworzec autobusowy, ul. Kolejowa 2
13:05
Konin
Dworzec autobusowy, ul. Grunwaldzka 4
15:10
Łódź
Dworzec autobusowy Łódź Kaliska, Al. Włókniarzy 227
17:15
Warszawa
Dworzec autobusowy Zachodni, al. Jerozolimskie 144
19:50
Puławy
Dworzec autobusowy, ul. Lubelska 9
20:35
Lublin
Dworzec autobusowy, Al. Tysiąclecia 6
21:55
Zamość
Zatoka przy Centrum Handlowym Tomasz, ul. Hrubieszowska 1
00:45
Uściług
Przystanek PPC, Ustyluh
03:30
Nowowołyńsk
Dworzec autobusowy Nowowołyńsk, ul. Avtobusna 6
04:05
Włodzimierz Wołyński
Dworzec autobusowy Wołodymyr-Wołyński, ul. Danyla Galytskoho 14
05:10
Łuck
Dworzec autobusowy Łuck, ul. Koniakina 39
06:20
Równe
Dworzec autobusowy Centralny, ul. Kijowska 40
07:55
Nowogród Wołyński
Dworzec autobusowy Novograd Wołyń, ul. Shevchenka 45
09:10
Żytomierz
Dworzec autobusowy Centralny, ul. Kijowska 93
12:05
Kijów
Dworzec autobusowy Vydubyczi, metro Vydubychi; ul. Naberezhno-Pecherska doroga 10
13:05
Boryspol
Przystanek, ul. Kyivskyi Shliakh 2/6
13:55
Perejesław Chmielnicki
Przystanek, ul. Bohdana Chmielnickiego 100
14:50
Złotonosza
Dworzec autobusowy Zolotonosha, ul. Szewczenka 12
15:25
Czerkasy
Dworzec autobusowy Cherkassy-2, ul. Volodymyra Lozheshnykova 7
18:00
+1 dzień
Krzemieńczuk
Dworzec autobusowy Kremenchuk, ul. Teatralna 32/6
Punkty pośrednie (25)
  • Dodatkowo
  • W przypadku podróży międzynarodowej należy pamiętać o paszporcie
  • Pamiętaj o okazaniu biletu podczas wsiadania
  • Przejazd standardowy
  • Przewoźnik
  • Z-Time
  • BOVA
wto, czw, nie
08:25
32 godz. 35 min w drodze
+1 dzień

Gdańsk

Dworzec autobusowy, ul. 3 Maja 12

18:00
+1 dzień

Krzemieńczuk

Dworzec autobusowy Kremenchuk, ul. Teatralna 32/6

217,83 
08:10
Gdańsk
Dworzec autobusowy, ul. 3 Maja 12
09:05
Tczew
Dworzec autobusowy, ul. Dworcowa
09:25
Starogard Gdański
Dworzec autobusowy, ul. Gdańska 35
10:25
Grudziądz
Dworzec Kolejowy, ul. Dworcowa 38/40
11:55
Bydgoszcz
Dworzec autobusowy, ul. Jagiellońska 58
12:55
Toruń
Dworzec Toruń Miasto, plac 18 stycznia 4
14:00
Włocławek
Dworzec autobusowy , ul. Stefana Okrzei 65
17:10
Warszawa
Dworzec autobusowy Zachodni, al. Jerozolimskie 144
19:50
Puławy
Dworzec autobusowy, ul. Lubelska 9
20:35
Lublin
Dworzec autobusowy, Al. Tysiąclecia 6
21:55
Zamość
Dworzec autobusowy, ul. Hrubieszowska 1
22:45
Zosin PC (Polska/Ukraina)
Przystanek PPC, Zosin
03:40
Nowowołyńsk
Dworzec autobusowy Nowowołyńsk, ul. Avtobusna 6
04:05
Włodzimierz Wołyński
Dworzec autobusowy Wołodymyr-Wołyński, ul. Danyla Galytskoho 14
05:10
Łuck
Dworzec autobusowy Łuck, ul. Koniakina 39
06:20
Równe
Dworzec autobusowy Centralny, ul. Kijowska 40
07:55
Nowogród Wołyński
Dworzec autobusowy Novograd Wołyń, ul. Shevchenka 45
09:10
Żytomierz
Dworzec autobusowy Centralny, ul. Kijowska 93
12:05
Kijów
Dworzec autobusowy Vydubyczi, metro Vydubychi; ul. Naberezhno-Pecherska doroga 10
13:05
Boryspol
Przystanek, ul. Kyivskyi Shliakh 2/6
13:55
Perejesław Chmielnicki
Przystanek, ul. Bohdana Chmielnickiego 100
14:50
Złotonosza
Dworzec autobusowy Zolotonosha, ul. Szewczenka 12
18:00
+1 dzień
Krzemieńczuk
Dworzec autobusowy Kremenchuk, ul. Teatralna 32/6
Punkty pośrednie (21)
  • Dodatkowo
  • W przypadku podróży międzynarodowej należy pamiętać o paszporcie
  • Pamiętaj o okazaniu biletu podczas wsiadania
  • Przejazd standardowy
  • Przewoźnik
  • Z-Time
  • BOVA
W poniedziałki
05:00
36 godz. 0 min w drodze
+1 dzień

Gdańsk

Dworzec autobusowy, ul. 3 Maja 12

18:00
+1 dzień

Krzemieńczuk

Dworzec autobusowy Kremenchuk, ul. Teatralna 32/6

228,48 
05:00
Gdańsk
Dworzec autobusowy, ul. 3 Maja 12
18:00
+1 dzień
Krzemieńczuk
Dworzec autobusowy Kremenchuk, ul. Teatralna 32/6
  • Dodatkowo
  • W przypadku podróży międzynarodowej należy pamiętać o paszporcie
  • Pamiętaj o okazaniu biletu podczas wsiadania
  • Przejazd standardowy
  • Przewoźnik
  • Kowelskie ATP
W poniedziałki
08:25
32 godz. 35 min w drodze
+1 dzień

Gdańsk

Dworzec autobusowy, ul. 3 Maja 12

18:00
+1 dzień

Krzemieńczuk

Dworzec autobusowy Kremenchuk, ul. Teatralna 32/6

228,48 
08:25
Gdańsk
Dworzec autobusowy, ul. 3 Maja 12
18:00
+1 dzień
Krzemieńczuk
Dworzec autobusowy Kremenchuk, ul. Teatralna 32/6
  • Dodatkowo
  • W przypadku podróży międzynarodowej należy pamiętać o paszporcie
  • Pamiętaj o okazaniu biletu podczas wsiadania
  • Przejazd standardowy
  • Przewoźnik
  • Z-Time
Popularne kierunki
Z miasta Gdańsk
Do miasta Gdańsk
Zniżki, newsletter i nowości od Busfor

Zapisz się i bądź na bieżąco!