Moje bilety
Pol

Bilety autobusowe

Gdańsk - Krzemieńczuk

od 227 zł, 20 lis

Rozkład jazdy PKS Gdańsk – Krzemieńczuk

05:00
26 lis
w drodze 36 godz. 00 min

Gdansk

Bus station Gdansk, 3 March street; House number 12

18:00
27 lis

Kremenchuk, Poltavska

Bus station "Kremenchuk", Teatralnaya street; house 32/6

228
05:00
26 lis
Gdansk
Bus station Gdansk, 3 March street; House number 12
05:40
Tczew
06:10
Starogard Gdanski
07:10
Grudziadz
08:15
Bydgoszcz
09:30
Gniezno
10:25
Poznan
11:55
Wrzesnia
13:05
Konin
15:10
Lodz
17:15
Warsaw
19:50
Pulawy
20:35
Lublin
21:55
Zamosc
00:45
Ustilug checkpoint (Ukraine / Poland)
03:30
Novovolynsk
04:05
Volodymyr-Volynskyi
05:10
Lutsk
06:20
Rivne
07:55
Novohrad-Volynskyi
09:10
Zhytomyr
12:05
Kiev
13:05
Boryspil
13:55
Pereyaslav-Khmelnytskyi
14:50
Zolotonosha
15:25
Cherkasy
18:00
27 lis
Kremenchuk, Poltavska
Bus station "Kremenchuk", Teatralnaya street; house 32/6
  • Autobus
  • BOVA
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.title
  • Przejazd standardowy
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_passport
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_printed_ticket
13:00
26 lis
w drodze 28 godz. 50 min

Gdansk

Gdansk Main Railway Station, Podwale Grodzkie street; house 1

18:50
27 lis

Kremenchuk

Bus station "Kremenchuk", Teatralnaya street; house 32/6

292
13:00
26 lis
Gdansk
Gdansk Main Railway Station, Podwale Grodzkie street; house 1
18:50
27 lis
Kremenchuk
Bus station "Kremenchuk", Teatralnaya street; house 32/6
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.title
  • Przejazd standardowy
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_passport
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_printed_ticket
Popularne kierunki
Z miasta Gdańsk
Do miasta Gdańsk