Moje bilety
Pol

Rozkład jazdy autobusów Głogów — Kraków w 2019 rok roku

23:15
Dworzec autobusowy, ul. Jedności Robotniczej
w drodze 7 godz. 15 min
Bezpośredni przejazd
Szczegóły połączenia
06:30+1 dzień
Dworzec autobusowy, ul. Bosacka 18
Rozwiń szczegóły
Rozkład jazdy Codziennie

Rozkład jazdy autobusów Głogów — Kraków w 2019 rok roku

Codziennie
23:15
7 godz. 15 min w drodze
+1 dzień

Głogów

Dworzec autobusowy, ul. Jedności Robotniczej

06:30
+1 dzień

Kraków

Dworzec autobusowy, ul. Bosacka 18

58,24 
23:10
Głogów
Dworzec autobusowy, ul. Jedności Robotniczej
23:35
Polkowice
Dworzec autobusowy, ul. Młyńska 1
23:54
Lubin
Dworzec autobusowy, ul. Marii Skłodowskiej - Curie 12
00:25
Legnica
Dworzec autobusowy, ul. Dworcowa 5
01:45
Wrocław
Dworzec autobusowy, ul. Sucha 1
03:29
Opole
Dworzec autobusowy, ul. 1 maja 4
04:45
Gliwice
Dworzec autobusowy, ul. Pionierów 8
05:17
Katowice
Przystanek, ul. Piotra Skargi 8
06:30
+1 dzień
Kraków
Dworzec autobusowy, ul. Bosacka 18
Punkty pośrednie (7)
  • Dodatkowo
  • W przypadku podróży międzynarodowej należy pamiętać o paszporcie
  • Pamiętaj o okazaniu biletu podczas wsiadania
  • Przejazd standardowy
  • Przewoźnik
  • PKS Zielona Góra
  • MAN(free)
Popularne kierunki
Z miasta Głogów
Do miasta Kraków
Z miasta Kraków
Zniżki, newsletter i nowości od Busfor

Zapisz się i bądź na bieżąco!