Rozkład jazdy PKS Dolyna – Kraków

14:35
23:45
Autostation Dolina, ulica Szewczenki; dom 1A
Dworzec MDA, ulica Bosacka 18
76,27
14:35
19 paź
Dolyna
Autostation Dolina, ulica Szewczenki; dom 1A
15:40
Stryj
17:10
Lwów
18:30
Krakovets checkpoint (Ukraine/Poland)
20:55
Rzeszów
23:45
19 paź
Kraków
Dworzec MDA, ulica Bosacka 18
  • Autobus
  • Van Hool EOS coach 233-Z
16:10
01:00
20 paź
Autostation Dolina, ulica Privokzalnaya; dom 1
Dworzec MDA, ulica Bosacka 18
72,07
16:10
19 paź
Dolyna
Autostation Dolina, ulica Privokzalnaya; dom 1
16:50
Stryj
18:00
Lwów
18:30
Lwów
19:45
Krakovets checkpoint (Ukraine/Poland)
22:10
Rzeszów
01:00
20 paź
Kraków
Dworzec MDA, ulica Bosacka 18
  • Autobus
  • Setra (Free)
16:10
01:20
20 paź
Autostation Dolina, ulica Privokzalnaya; dom 1
Airport , John Paul II Intational Airport Krakow–Balice
80,08
16:10
19 paź
Dolyna
Autostation Dolina, ulica Privokzalnaya; dom 1
16:50
Stryj
18:00
Lwów
18:30
Lwów
19:45
Krakovets checkpoint (Ukraine/Poland)
22:10
Rzeszów
01:00
Kraków
01:20
20 paź
Krakow Airport
Airport , John Paul II Intational Airport Krakow–Balice
  • Autobus
  • Setra (Free)
18:35
03:55
20 paź
Autostation Dolina, ulica Privokzalnaya; dom 1
Dworzec MDA, ulica Bosacka 18
68,65
18:35
19 paź
Dolyna
Autostation Dolina, ulica Privokzalnaya; dom 1
20:40
Lwów
19:20
Stryj
22:20
Krakovets checkpoint (Ukraine/Poland)
00:40
Rzeszów
02:15
Tarnów
03:55
20 paź
Kraków
Dworzec MDA, ulica Bosacka 18
  • Autobus
  • Neoplan(Free)
19:35
04:15
20 paź
Autostation Dolina, ulica Privokzalnaya; dom 1
Dworzec MDA, ulica Bosacka 18
76,27
19:35
19 paź
Dolyna
Autostation Dolina, ulica Privokzalnaya; dom 1
20:30
Stryj
21:35
Lwów
23:45
Krakovets checkpoint (Ukraine/Poland)
01:15
Rzeszów
04:15
20 paź
Kraków
Dworzec MDA, ulica Bosacka 18
  • Autobus
  • Neoplan9
21:30
06:30
20 paź
Autostation Dolina, ulica Privokzalnaya; dom 1
Dworzec MDA, ulica Bosacka 18
81,61
21:30
19 paź
Dolyna
Autostation Dolina, ulica Privokzalnaya; dom 1
22:25
Stryj
23:30
Lwów
01:35
Shehyni checkpoint (Ukraine/Poland)
02:10
Przemyśl
03:50
Rzeszów
06:30
20 paź
Kraków
Dworzec MDA, ulica Bosacka 18
  • Autobus
  • Neoplan(Free)
Popularne kierunki
Z miasta Dolyna
Do miasta Kraków
Do miasta Dolyna
Z miasta Kraków

Wykorzystujemy informacje zapisane w plikach "Cookies" w celach reklamowych i statystycznych, a także aby adaptować nasze strony do indywidualnych potrzeb naszych Użytkowników. Możesz zmienić ustawienia dotyczące "Cookies" w swojej przeglądarce. Zmiana ustawień może ograniczyć funkcjonalność strony.