Obsługa klienta
Moje bilety
Pol

Bilety autobusowe

Cudnów - Poznań

od 168 zł, 12 gru

Rozkład jazdy autobusów Cudnów — Poznań w 2018 rok roku

14:00
Sklep Dva Pertsi; ul. Heroiv Majdanu 84
Czas przejazdu 27 h. 45 min
Bezpośredni przejazd
Szczegóły połączenia
17:45+1 dzień
Dworzec autobusowy; ul. Stanisława Matyi 2
rozwiń szczegóły
Rozkład jazdy Codziennie
Codziennie
14:00
Czas przejazdu 27 h. 45 min
+1 dzień

Cudnów

Sklep Dva Pertsi; ul. Heroiv Majdanu 84

17:45
+1 dzień

Poznań

Dworzec autobusowy; ul. Stanisława Matyi 2

222
14:00
Cudnów
Sklep Dva Pertsi; ul. Heroiv Majdanu 84
14:20
Lubar
"Skrzyżowanie; ul. Zhytomyrska/Lesi Ukrainki"
16:10
Starokonstantynów
"Przystanek; ul. Kniazia Konstiantyna Ostrohzkoho 9"
16:20
Winnica
"Dworzec autobusowy Centralny; ul. Kyivska 8"
17:45
Latyczów
"Dworzec autobusowy Letychiv; ul. Yuriia Savytskoho 1"
18:40
Chmielnicki
"Dworzec autobusowy Centralny; Vinnytske shose 23"
20:10
Wołoczyska
"Dworzec autobusowy Wołoczisk; ul. Nezalezhnosti 30"
20:25
Podwołoczyska
"Dworzec autobusowy Pidwoloczysk; ul. Ternopilska 15 A"
21:15
Tarnopol
"Dworzec autobusowy Central; ul. Anatoliia Zhyvova 7"
22:35
Złoczów
"Przystanek; ul. Stepana Bandery 11"
23:40
Lwów
"Dworzec autobusowy №8; Dvirtseva ploshcha 1"
02:10
Shehyni checkpoint (Ukraine/Poland)
"Szeginie; Szeginie"
05:00
Rzeszów
"Dworzec autobusowy; ul. A.Grottgera 1"
06:25
Tarnów
"MOP Komorów; trasa A-4"
07:50
Kraków
"Dworzec autobusowy; ul. Bosacka 18"
09:15
Katowice
"Centrum handlowe Supersam; ul. Piotra Skargi 6"
10:30
Częstochowa
"Dworzec autobusowy; Al. Wolności 45/47"
11:20
Radomsko
"Dworzec autobusowy; ul. Reymonta 55"
12:15
Piotrków Trybunalski
"Dworzec autobusowy; ul. Polskiej Organizacji Wojskowej 12"
13:15
Łódź
"Dworzec autobusowy Łódź Kaliska; Al. Włókniarzy 227"
15:10
Kalisz
"Przystanek; ul. Wroclawska 30/38"
16:15
Konin
"Dworzec autobusowy; ul. Grunwaldzka 4"
17:45
+1 dzień
Poznań
Dworzec autobusowy; ul. Stanisława Matyi 2
  • Autobus
  • VOLVO B12-600 (Free)
  • Dodatkowo
  • Regularny przejazd
  • Wejście z dowodem osobistym
  • Przy wsiadaniu niezbędny jest wydrukowany bilet
  • Regularny przejazd
  • Przewoźnik
  • Podillya-Tour ATP +

Nie udało się zestawić średnich ocen z powodu niedostatecznej ilości opinii użytkowników. Proszę, podziel się swoimi wrażeniami z przejazdu

Popularne kierunki
Do miasta Poznań
Do miasta Cudnów
Z miasta Poznań