Moje bilety
Pol

Rozkład jazdy autobusów Cudnów — Poznań w 2019 rok roku

Codziennie
14:00
27 godz. 45 min w drodze
+1 dzień

Cudnów

Sklep Dva Pertsi, ul. Heroiv Majdanu 84

17:45
+1 dzień

Poznań

Dworzec autobusowy, ul. Stanisława Matyi 2

220,11 
13:50
Cudnów
Sklep Dva Pertsi, ul. Heroiv Majdanu 84
14:20
Lubar
Skrzyżowanie, ul. Zhytomyrska/Lesi Ukrainki
16:10
Starokonstantynów
Przystanek, ul. Kniazia Konstiantyna Ostrohzkoho 9
16:20
Winnica
Dworzec autobusowy Centralny, ul. Kijowska 8
17:45
Latyczów
Dworzec autobusowy Letychiv, ul. Yuriia Savytskoho 1
18:40
Chmielnicki
Dworzec autobusowy Centralny, Vinnytske shose 23
20:10
Wołoczyska
Dworzec autobusowy Wołoczisk, ul. Nezalezhnosti 30
20:25
Podwołoczyska
Dworzec autobusowy Pidwoloczysk, ul. Ternopilska 15 A
21:15
Tarnopol
Dworzec autobusowy Central, ul. Anatolija Zhywowa 7
22:35
Złoczów
Przystanek, ul. Stepana Bandery 11
23:40
Lwów
Dworzec autobusowy №8, pl. Dvirtseva 1
02:10
Szeginie
Dworzec autobusowy, ul. Druszby
05:00
Rzeszów
Dworzec autobusowy, ul. A.Grottgera 1
06:25
Tarnów
MOP Komorów, trasa A-4
07:50
Kraków
Dworzec autobusowy, ul. Bosacka 18
09:15
Katowice
Centrum handlowe Supersam, ul. Piotra Skargi 6
10:30
Częstochowa
Dworzec autobusowy, Al. Wolności 45/47
11:20
Radomsko
Dworzec autobusowy, ul. Reymonta 55
12:15
Piotrków Trybunalski
Dworzec autobusowy, ul. Polskiej Organizacji Wojskowej 12
13:15
Łódź
Dworzec autobusowy Łódź Kaliska, Al. Włókniarzy 227
15:10
Kalisz
Przystanek, ul. Wroclawska 30/38
16:15
Konin
Dworzec autobusowy, ul. Grunwaldzka 4
17:45
+1 dzień
Poznań
Dworzec autobusowy, ul. Stanisława Matyi 2
Punkty pośrednie (21)
  • Dodatkowo
  • W przypadku podróży międzynarodowej należy pamiętać o paszporcie
  • Pamiętaj o okazaniu biletu podczas wsiadania
  • Przejazd standardowy
  • Przewoźnik
  • Podillya-Tur ATP+
  • VOLVO B12-600 (Free)
Popularne kierunki
Do miasta Poznań
Do miasta Cudnów
Z miasta Poznań
Zniżki, newsletter i nowości od Busfor

Zapisz się i bądź na bieżąco!