Moje bilety
Pol

Rozkład jazdy autobusów Chmielnicki — Gorzów Wielkopolski w 2019 rok roku

11:50
Dworzec autobusowy Centralny, Vinnytske shose 23
w drodze 20 godz. 0 min
Bezpośredni przejazd
Szczegóły połączenia
06:50+1 dzień
Dworzec autobusowy, ul. Dworcowa 10
Rozwiń szczegóły
Rozkład jazdy W poniedziałki
16:30
Dworzec autobusowy Centralny, Vinnytske shose 23
w drodze 23 godz. 25 min
Bezpośredni przejazd
Szczegóły połączenia
14:55+1 dzień
Dworzec autobusowy, ul. Dworcowa 12
Rozwiń szczegóły
Rozkład jazdy W poniedziałki
16:30
Dworzec autobusowy Centralny, Vinnytske shose 23
w drodze 22 godz. 25 min
Bezpośredni przejazd
Szczegóły połączenia
14:55+1 dzień
Dworzec autobusowy, ul. Dworcowa 12
Rozwiń szczegóły
Rozkład jazdy Codziennie
16:30
Dworzec autobusowy Centralny, Vinnytske shose 23
w drodze 23 godz. 25 min
Bezpośredni przejazd
Szczegóły połączenia
14:55+1 dzień
Dworzec autobusowy, ul. Dworcowa 12
Rozwiń szczegóły
Rozkład jazdy 23.01, 24.01...
11:50
Dworzec autobusowy Centralny, Vinnytske shose 23
w drodze 19 godz. 0 min
Bezpośredni przejazd
Szczegóły połączenia
06:50+1 dzień
Dworzec autobusowy, ul. Dworcowa 10
Rozwiń szczegóły
Rozkład jazdy Codziennie
08:30
Dworzec autobusowy Centralny, Vinnytske shose 23
w drodze 22 godz. 20 min
Bezpośredni przejazd
Szczegóły połączenia
05:50+1 dzień
Dworzec autobusowy, ul. Dworcowa 10
Rozwiń szczegóły
Rozkład jazdy wto, śro, sob
19:30
Dworzec autobusowy Centralny, Vinnytske shose 23
w drodze 26 godz. 35 min
Bezpośredni przejazd
Szczegóły połączenia
21:05+1 dzień
Dworzec autobusowy, ul. Dworcowa 10
Rozwiń szczegóły
Rozkład jazdy wto, pią, nie
19:30
Dworzec autobusowy Centralny, Vinnytske shose 23
w drodze 26 godz. 35 min
Bezpośredni przejazd
Szczegóły połączenia
21:05+1 dzień
Dworzec autobusowy, ul. Dworcowa 10
Rozwiń szczegóły
Rozkład jazdy W poniedziałki

Rozkład jazdy autobusów Chmielnicki — Gorzów Wielkopolski w 2019 rok roku

W poniedziałki
11:50
20 godz. 0 min w drodze
+1 dzień

Chmielnicki

Dworzec autobusowy Centralny, Vinnytske shose 23

06:50
+1 dzień

Gorzów Wielkopolski

Dworzec autobusowy, ul. Dworcowa 10

144,20 
11:50
Chmielnicki
Dworzec autobusowy Centralny, Vinnytske shose 23
06:50
+1 dzień
Gorzów Wielkopolski
Dworzec autobusowy, ul. Dworcowa 10
  • Dodatkowo
  • W przypadku podróży międzynarodowej należy pamiętać o paszporcie
  • Pamiętaj o okazaniu biletu podczas wsiadania
  • Przejazd standardowy
  • Przewoźnik
  • IDEAL TRAVEL
W poniedziałki
16:30
23 godz. 25 min w drodze
+1 dzień

Chmielnicki

Dworzec autobusowy Centralny, Vinnytske shose 23

14:55
+1 dzień

Gorzów Wielkopolski

Dworzec autobusowy, ul. Dworcowa 12

150,00 
16:30
Chmielnicki
Dworzec autobusowy Centralny, Vinnytske shose 23
14:55
+1 dzień
Gorzów Wielkopolski
Dworzec autobusowy, ul. Dworcowa 12
  • Dodatkowo
  • W przypadku podróży międzynarodowej należy pamiętać o paszporcie
  • Pamiętaj o okazaniu biletu podczas wsiadania
  • Przejazd standardowy
  • Przewoźnik
  • TERNVOYAZH
Codziennie
16:30
22 godz. 25 min w drodze
+1 dzień

Chmielnicki

Dworzec autobusowy Centralny, Vinnytske shose 23

14:55
+1 dzień

Gorzów Wielkopolski

Dworzec autobusowy, ul. Dworcowa 12

161,61 
16:15
Chmielnicki
Dworzec autobusowy Centralny, Vinnytske shose 23
18:45
Tarnopol
Dworzec autobusowy Central, ul. Anatolija Zhywowa 7
21:50
Lwów
Dworzec kolejowy Centralny, pl. Dvirceva 1
23:00
Krakowiec
Зупинка "КПП", Krakowiec
00:55
Rzeszów
Dworzec Kolejowy, pl. Dworcowy 1
02:25
Tarnów
Dworzec autobusowy, ul. Dworcowa 1
03:50
Kraków
Dworzec autobusowy, ul. Bosacka 18
05:20
Katowice
Dworzec autobusowy, ul. Piotra Skargi 1
06:55
Opole
Dworzec autobusowy, ul. 1 maja 4
08:10
Wrocław
Dworzec autobusowy, ul. Sucha 1
09:20
Legnica
Dworzec autobusowy, ul. Dworcowa 5
09:45
Chojnów
Dworzec autobusowy, plac Dworcowy
10:35
Szprotawa
Dworzec autobusowy, ul. Kolejowa 1
11:15
Nowa Sól
Przystanek, ul. Zjednoczenia 19
11:55
Zielona Góra
Dworzec autobusowy, ul. Dworcowa 27
13:10
Słubice
Hotel Cargo, ul. Transportowa 8
13:45
Kostrzyn nad Odrą
Dworzec autobusowy, ul. Dworcowa
14:55
+1 dzień
Gorzów Wielkopolski
Dworzec autobusowy, ul. Dworcowa 12
Punkty pośrednie (16)
  • Dodatkowo
  • W przypadku podróży międzynarodowej należy pamiętać o paszporcie
  • Pamiętaj o okazaniu biletu podczas wsiadania
  • Przejazd standardowy
  • Przewoźnik
  • Ternvoyazh
  • Van Hool

Niestety, dotychczas nie udało się sporządzić oceny tego przejazdu z powodu zbyt małej liczby ocen. Proszę, podziel się swoimi wrażeniami po zakończonej podróży

23.01, 24.01...
16:30
23 godz. 25 min w drodze
+1 dzień

Chmielnicki

Dworzec autobusowy Centralny, Vinnytske shose 23

14:55
+1 dzień

Gorzów Wielkopolski

Dworzec autobusowy, ul. Dworcowa 12

161,62 
16:15
Chmielnicki
Dworzec autobusowy Centralny, Vinnytske shose 23
18:45
Tarnopol
Dworzec autobusowy Central, ul. Anatolija Zhywowa 7
21:50
Lwów
Dworzec kolejowy Centralny, pl. Dvirceva 1
23:00
Krakowiec
Зупинка "КПП", Krakowiec
00:55
Rzeszów
Dworzec Kolejowy, pl. Dworcowy 1
02:25
Tarnów
Dworzec autobusowy, ul. Dworcowa 1
03:50
Kraków
Dworzec autobusowy, ul. Bosacka 18
05:20
Katowice
Dworzec autobusowy, ul. Piotra Skargi 1
06:55
Opole
Dworzec autobusowy, ul. 1 maja 4
08:10
Wrocław
Dworzec autobusowy, ul. Sucha 1
09:20
Legnica
Dworzec autobusowy, ul. Dworcowa 5
09:45
Chojnów
Dworzec autobusowy, plac Dworcowy
10:35
Szprotawa
Dworzec autobusowy, ul. Kolejowa 1
11:15
Nowa Sól
Przystanek, ul. Zjednoczenia 19
11:55
Zielona Góra
Dworzec autobusowy, ul. Dworcowa 27
13:10
Słubice
Hotel Cargo, ul. Transportowa 8
13:45
Kostrzyn nad Odrą
Dworzec autobusowy, ul. Dworcowa
14:55
+1 dzień
Gorzów Wielkopolski
Dworzec autobusowy, ul. Dworcowa 12
Punkty pośrednie (16)
  • Dodatkowo
  • W przypadku podróży międzynarodowej należy pamiętać o paszporcie
  • Pamiętaj o okazaniu biletu podczas wsiadania
  • Przejazd standardowy
  • Przewoźnik
  • Kopansky І.І.
  • Iveco 391E(free)
Codziennie
11:50
19 godz. 0 min w drodze
+1 dzień

Chmielnicki

Dworzec autobusowy Centralny, Vinnytske shose 23

06:50
+1 dzień

Gorzów Wielkopolski

Dworzec autobusowy, ul. Dworcowa 10

178,48 
11:40
Chmielnicki
Dworzec autobusowy Centralny, Vinnytske shose 23
14:30
Tarnopol
Dworzec autobusowy Central, ul. Anatolija Zhywowa 7
17:50
Lwów
Dworzec autobusowy №8, pl. Dvirtseva 1
19:20
Szeginie
Dworzec autobusowy, ul. Druszby
19:10
Korczowa PC (Polska/Ukraina)
Przystanek PPC, Korczowa
01:50
Wrocław
Dworzec autobusowy, ul. Sucha 1
03:10
Leszno
Dworzec Kolejowy, ul. Dworcowa 3
04:50
Poznań
Dworzec autobusowy, ul. Stanisława Matyi 2
06:50
+1 dzień
Gorzów Wielkopolski
Dworzec autobusowy, ul. Dworcowa 10
Punkty pośrednie (7)
  • Dodatkowo
  • W przypadku podróży międzynarodowej należy pamiętać o paszporcie
  • Pamiętaj o okazaniu biletu podczas wsiadania
  • Przejazd standardowy
  • Przewoźnik
  • Stetsik Taras Volodymyrovich
  • SCANIA Century

Niestety, dotychczas nie udało się sporządzić oceny tego przejazdu z powodu zbyt małej liczby ocen. Proszę, podziel się swoimi wrażeniami po zakończonej podróży

wto, śro, sob
08:30
22 godz. 20 min w drodze
+1 dzień

Chmielnicki

Dworzec autobusowy Centralny, Vinnytske shose 23

05:50
+1 dzień

Gorzów Wielkopolski

Dworzec autobusowy, ul. Dworcowa 10

182,70 
08:20
Chmielnicki
Dworzec autobusowy Centralny, Vinnytske shose 23
10:20
Tarnopol
Dworzec autobusowy Central, ul. Anatolija Zhywowa 7
13:25
Lwów
Dworzec autobusowy Centralny, ul. Stryiska 109
––:––
Krakowiec
Зупинка "КПП", Krakowiec
17:50
Rzeszów
Dworzec autobusowy, ul. A.Grottgera 1
20:20
Kraków
Parking Wawel - hotel Sheraton, ul. Powiśle 7
21:20
Katowice
Dworzec autobusowy, ul. Piotra Skargi 1
23:55
Wrocław
Dworzec autobusowy, ul. Sucha 1
01:00
Legnica
Dworzec autobusowy, ul. Dworcowa 5
02:25
Zielona Góra
Dworzec autobusowy, ul. Dworcowa 27
03:20
Krosno Odrzańskie
Dworzec autobusowy, ul. Ariańska 2
05:50
+1 dzień
Gorzów Wielkopolski
Dworzec autobusowy, ul. Dworcowa 10
Punkty pośrednie (10)
  • Dodatkowo
  • W przypadku podróży międzynarodowej należy pamiętać o paszporcie
  • Pamiętaj o okazaniu biletu podczas wsiadania
  • Przejazd standardowy
  • Przewoźnik
  • VINEV Tzov
  • Neoplan(Free)
wto, pią, nie
19:30
26 godz. 35 min w drodze
+1 dzień

Chmielnicki

Dworzec autobusowy Centralny, Vinnytske shose 23

21:05
+1 dzień

Gorzów Wielkopolski

Dworzec autobusowy, ul. Dworcowa 10

189,72 
19:15
Chmielnicki
Dworzec autobusowy Centralny, Vinnytske shose 23
20:25
Wołoczyska
Dworzec autobusowy Wołoczisk, ul. Nezalezhnosti 30
21:15
Tarnopol
Dworzec autobusowy Central, ul. Anatolija Zhywowa 7
22:25
Złoczów
Stacja benzynowa OKKO, ul. Lvivska 67
23:35
Lwów
Dworzec autobusowy Centralny, ul. Stryiska 109
00:45
Żółkiew
Przystanek, ploshcha Konovaltsia 1
01:25
Czerwonohrad
Dworzec autobusowy Chervonohrad, ul. Sokalska 3
02:25
Nowowołyńsk
Dworzec autobusowy Nowowołyńsk, ul. Avtobusna 6
03:00
Uściług
Przystanek PPC, Ustyluh
06:30
Zamość
Dworzec autobusowy, ul. Hrubieszowska 1
07:45
Lublin
Dworzec autobusowy, Al. Tysiąclecia 6
08:55
Puławy
Dworzec autobusowy, ul. Lubelska 9
11:00
Opoczno
Dworzec Kolejowy, ul. Dworcowa
11:30
Tomaszów Mazowiecki
Dworzec autobusowy Tomaszów Mazowiecki, ulica Dworcowa
12:45
Łódź
Dworzec autobusowy Łódź Kaliska, Al. Włókniarzy 227
14:45
Konin
Dworzec Kolejowy, ul. Kolejowa 1
15:45
Września
Dworzec autobusowy, ul. Kolejowa 2
17:10
Poznań
Dworzec autobusowy, ul. Stanisława Matyi 2
19:50
Słubice
Parking Port Świecko, ul. Świecko 39
21:05
+1 dzień
Gorzów Wielkopolski
Dworzec autobusowy, ul. Dworcowa 10
Punkty pośrednie (18)
  • Dodatkowo
  • W przypadku podróży międzynarodowej należy pamiętać o paszporcie
  • Pamiętaj o okazaniu biletu podczas wsiadania
  • Przejazd standardowy
  • Przewoźnik
  • Z-Time
  • BOVA
W poniedziałki
19:30
26 godz. 35 min w drodze
+1 dzień

Chmielnicki

Dworzec autobusowy Centralny, Vinnytske shose 23

21:05
+1 dzień

Gorzów Wielkopolski

Dworzec autobusowy, ul. Dworcowa 10

198,90 
19:30
Chmielnicki
Dworzec autobusowy Centralny, Vinnytske shose 23
21:05
+1 dzień
Gorzów Wielkopolski
Dworzec autobusowy, ul. Dworcowa 10
  • Dodatkowo
  • W przypadku podróży międzynarodowej należy pamiętać o paszporcie
  • Pamiętaj o okazaniu biletu podczas wsiadania
  • Przejazd standardowy
  • Przewoźnik
  • Z-Time
Popularne kierunki
Zniżki, newsletter i nowości od Busfor

Zapisz się i bądź na bieżąco!