Twoje konto
Pol
Polski
English

Rozkład jazdy autobusów Chmielnicki — Gorzów Wielkopolski w 2019 rok roku

W poniedziałki
19:45
21 godz. 55 min w drodze
+1 dzień

Chmielnicki

Dworzec autobusowy Centralny, Vinnytske shose 23

16:40
+1 dzień

Gorzów Wielkopolski

Dworzec autobusowy, ul. Dworcowa 10

142,80 
19:45
Chmielnicki
Dworzec autobusowy Centralny, Vinnytske shose 23
16:40
+1 dzień
Gorzów Wielkopolski
Dworzec autobusowy, ul. Dworcowa 10
  • Dodatkowo
  • W przypadku podróży międzynarodowej należy pamiętać o paszporcie
  • Pamiętaj o okazaniu biletu podczas wsiadania
  • Przejazd standardowy
  • Przewoźnik
  • ODRI
pon, pią, sob
08:30
22 godz. 30 min w drodze
+1 dzień

Chmielnicki

Dw. Aut., szosa Winnicka 23, Khmelnytskyi

06:00
+1 dzień

Gorzów Wielkopolski

Dworzec autobusowy, ul. Dworcowa 1

150,00 
08:30
Chmielnicki
Dw. Aut., szosa Winnicka 23, Khmelnytskyi
06:00
+1 dzień
Gorzów Wielkopolski
Dworzec autobusowy, ul. Dworcowa 1
  • Dodatkowo
  • W przypadku podróży międzynarodowej należy pamiętać o paszporcie
  • Pamiętaj o okazaniu biletu podczas wsiadania
  • Przejazd standardowy
  • Przewoźnik
  • WINEW
Codziennie
16:30
23 godz. 25 min w drodze
+1 dzień

Chmielnicki

Dworzec autobusowy Centralny, Vinnytske shose 23

14:55
+1 dzień

Gorzów Wielkopolski

Dworzec autobusowy, ul. Dworcowa 10

150,00 
16:30
Chmielnicki
Dworzec autobusowy Centralny, Vinnytske shose 23
14:55
+1 dzień
Gorzów Wielkopolski
Dworzec autobusowy, ul. Dworcowa 10
  • Dodatkowo
  • W przypadku podróży międzynarodowej należy pamiętać o paszporcie
  • Pamiętaj o okazaniu biletu podczas wsiadania
  • Przejazd standardowy
  • Przewoźnik
  • TERNVOYAZH
Codziennie
17:30
22 godz. 25 min w drodze
+1 dzień

Chmielnicki

Dworzec autobusowy Centralny, Vinnytske shose 23

14:55
+1 dzień

Gorzów Wielkopolski

Dworzec autobusowy, ul. Dworcowa 10

150,00 
17:30
Chmielnicki
Dworzec autobusowy Centralny, Vinnytske shose 23
14:55
+1 dzień
Gorzów Wielkopolski
Dworzec autobusowy, ul. Dworcowa 10
  • Dodatkowo
  • W przypadku podróży międzynarodowej należy pamiętać o paszporcie
  • Pamiętaj o okazaniu biletu podczas wsiadania
  • Przejazd standardowy
  • Przewoźnik
  • TERNVOYAZH
Codziennie
17:30
21 godz. 25 min w drodze
+1 dzień

Chmielnicki

Dworzec autobusowy Chmelnitsky, Vinnytske shose 8

14:55
+1 dzień

Gorzów Wielkopolski

Przystanek, ul. Dworcowa 12

150,00 
17:20
Chmielnicki
Dworzec autobusowy Chmelnitsky, Vinnytske shose 8
19:40
Tarnopol
Dworzec autobusowy Central, ul. Anatolija Zhywowa 7
21:50
Lwów
Dworzec kolejowy Centralny, pl. Dvirceva 1
23:00
Krakowiec
Gorzów Wielkopolski, Polska, Lubuskie
03:50
Kraków
Dworzec autobusowy, ul. Bosacka 18
05:20
Katowice
Dworzec autobusowy, ul. Piotra Skargi 1
06:55
Opole
Dworzec autobusowy, ul. 1 maja 4
08:10
Wrocław
Dworzec autobusowy, ul. Sucha 1
09:20
Legnica
Dworzec autobusowy, ul. Dworcowa 5
11:15
Nowa Sól
Dworzec autobusowy, ul. Zjednoczenia 1
11:55
Zielona Góra
Dworzec autobusowy, ul. Dworcowa 27
13:10
Słubice
Hotel Cargo, ul. Transportowa 8
13:45
Kostrzyn nad Odrą
Dworzec autobusowy, ul. Dworcowa
14:55
+1 dzień
Gorzów Wielkopolski
Przystanek, ul. Dworcowa 12
Punkty pośrednie (12)
  • Dodatkowo
  • W przypadku podróży międzynarodowej należy pamiętać o paszporcie
  • Pamiętaj o okazaniu biletu podczas wsiadania
  • Przejazd standardowy
  • Przewoźnik
  • Ternvoyage
  • Van Hool EOS
Codziennie
11:50
24 godz. 15 min w drodze
+1 dzień

Chmielnicki

Dworzec autobusowy Centralny, Vinnytske shose 23

11:05
+1 dzień

Gorzów Wielkopolski

Dworzec autobusowy, ul. Dworcowa 10

154,50 
11:50
Chmielnicki
Dworzec autobusowy Centralny, Vinnytske shose 23
11:05
+1 dzień
Gorzów Wielkopolski
Dworzec autobusowy, ul. Dworcowa 10
  • Dodatkowo
  • W przypadku podróży międzynarodowej należy pamiętać o paszporcie
  • Pamiętaj o okazaniu biletu podczas wsiadania
  • Przejazd standardowy
  • Przewoźnik
  • IDEAL TRAVEL

Niestety, dotychczas nie udało się sporządzić oceny tego przejazdu z powodu zbyt małej liczby ocen. Proszę, podziel się swoimi wrażeniami po zakończonej podróży

Codziennie
16:30
22 godz. 25 min w drodze
+1 dzień

Chmielnicki

Dworzec autobusowy Centralny, Vinnytske shose 23

14:55
+1 dzień

Gorzów Wielkopolski

Przystanek, ul. Dworcowa 12

180,00 
16:15
Chmielnicki
Dworzec autobusowy Centralny, Vinnytske shose 23
18:45
Tarnopol
Dworzec autobusowy Central, ul. Anatolija Zhywowa 7
21:50
Lwów
Dworzec kolejowy Centralny, pl. Dvirceva 1
23:00
Krakowiec
Зупинка "КПП", Krakowiec
03:50
Kraków
Dworzec autobusowy, ul. Bosacka 18
05:20
Katowice
Dworzec autobusowy, ul. Piotra Skargi 1
06:55
Opole
Dworzec autobusowy, ul. 1 maja 4
08:10
Wrocław
Dworzec autobusowy, ul. Sucha 1
09:20
Legnica
Dworzec autobusowy, ul. Dworcowa 5
11:15
Nowa Sól
Przystanek, ul. Zjednoczenia 19
11:55
Zielona Góra
Dworzec autobusowy, ul. Dworcowa 27
13:10
Słubice
Hotel Cargo, ul. Transportowa 8
13:45
Kostrzyn nad Odrą
Dworzec autobusowy, ul. Dworcowa
14:55
+1 dzień
Gorzów Wielkopolski
Przystanek, ul. Dworcowa 12
Punkty pośrednie (12)
  • Dodatkowo
  • W przypadku podróży międzynarodowej należy pamiętać o paszporcie
  • Pamiętaj o okazaniu biletu podczas wsiadania
  • Przejazd standardowy
  • Przewoźnik
  • Ternvoyage
  • Iveco 391E(free)
wto, śro, sob, nie
08:30
21 godz. 20 min w drodze
+1 dzień

Chmielnicki

Dworzec autobusowy Centralny, Vinnytske shose 23

05:50
+1 dzień

Gorzów Wielkopolski

Dworzec Kolejowy, ul. Dworcowa 1

190,40 
08:20
Chmielnicki
Dworzec autobusowy Centralny, Vinnytske shose 23
10:20
Tarnopol
Dworzec autobusowy Central, ul. Anatolija Zhywowa 7
13:25
Lwów
Dworzec autobusowy Centralny, ul. Stryiska 109
––:––
Krakowiec
Зупинка "КПП", Krakowiec
17:50
Rzeszów
Dworzec autobusowy, ul. A.Grottgera 1
20:20
Kraków
Parking Wawel - hotel Sheraton, ul. Powiśle 7
21:20
Katowice
Dworzec autobusowy, ul. Piotra Skargi 1
23:55
Wrocław
Dworzec autobusowy, ul. Sucha 1
01:00
Legnica
Dworzec autobusowy, ul. Dworcowa 5
02:25
Zielona Góra
Dworzec autobusowy, ul. Dworcowa 27
04:25
Świebodzin
Dworzec autobusowy, ul. Artura Grottgera 5
05:50
+1 dzień
Gorzów Wielkopolski
Dworzec Kolejowy, ul. Dworcowa 1
Punkty pośrednie (10)
  • Dodatkowo
  • W przypadku podróży międzynarodowej należy pamiętać o paszporcie
  • Pamiętaj o okazaniu biletu podczas wsiadania
  • Przejazd standardowy
  • Przewoźnik
  • VINEV Tzov
  • Neoplan(Free)
Codziennie
11:50
20 godz. 0 min w drodze
+1 dzień

Chmielnicki

Dworzec autobusowy Centralny, Vinnytske shose 23

07:50
+1 dzień

Gorzów Wielkopolski

Dworzec autobusowy, ul. Dworcowa 10

191,59 
11:40
Chmielnicki
Dworzec autobusowy Centralny, Vinnytske shose 23
14:30
Tarnopol
Dworzec autobusowy Central, ul. Anatolija Zhywowa 7
17:50
Lwów
Dworzec autobusowy №8, pl. Dvirtseva 1
19:20
Szeginie
Dworzec autobusowy, ul. Druszby
19:10
Korczowa PC (Polska/Ukraina)
Przystanek PPC, Korczowa
01:50
Wrocław
Dworzec autobusowy, ul. Sucha 1
03:10
Leszno
Dworzec Kolejowy, ul. Dworcowa 3
04:50
Poznań
Dworzec autobusowy, ul. Stanisława Matyi 2
06:50
Świebodzin
Dworzec autobusowy, ul. Artura Grottgera 5
07:50
+1 dzień
Gorzów Wielkopolski
Dworzec autobusowy, ul. Dworcowa 10
Punkty pośrednie (8)
  • Dodatkowo
  • W przypadku podróży międzynarodowej należy pamiętać o paszporcie
  • Pamiętaj o okazaniu biletu podczas wsiadania
  • Przejazd standardowy
  • Przewoźnik
  • Stetsik Taras Volodymyrovich
  • SCANIA Century
  • Oceniono na 3.3 z 5Na podstawie 6 opinii
  • Punktualność
    2.7
  • Stan techniczny
    3.3
  • Czystość wnętrza pojazdu
    3.2
  • Uprzejmość pracowników obsługi
    3.8
wto, pią, nie
19:30
25 godz. 35 min w drodze
+1 dzień

Chmielnicki

Dworzec autobusowy Centralny, Vinnytske shose 23

21:05
+1 dzień

Gorzów Wielkopolski

Dworzec autobusowy, ul. Dworcowa 10

197,73 
19:15
Chmielnicki
Dworzec autobusowy Centralny, Vinnytske shose 23
20:25
Wołoczyska
Dworzec autobusowy Wołoczisk, ul. Nezalezhnosti 30
21:15
Tarnopol
Dworzec autobusowy Central, ul. Anatolija Zhywowa 7
22:25
Złoczów
Stacja benzynowa OKKO, ul. Lvivska 67
23:35
Lwów
Dworzec autobusowy Centralny, ul. Stryiska 109
00:45
Żółkiew
Przystanek, ploshcha Konovaltsia 1
01:25
Czerwonogród
Dworzec autobusowy Chervonohrad, ul. Sokalska 3
02:25
Nowowołyńsk
Dworzec autobusowy Nowowołyńsk, ul. Avtobusna 6
03:00
Uściług
Przystanek PPC, Ustyluh
06:30
Zamość
Dworzec autobusowy, ul. Hrubieszowska 1
07:45
Lublin
Dworzec autobusowy, Al. Tysiąclecia 6
08:55
Puławy
Dworzec autobusowy, ul. Lubelska 9
11:00
Opoczno
Dworzec Kolejowy, ul. Dworcowa
11:30
Tomaszów Mazowiecki
Dworzec autobusowy Tomaszów Mazowiecki, ulica Dworcowa
12:45
Łódź
Dworzec autobusowy Łódź Kaliska, Al. Włókniarzy 227
14:45
Konin
Dworzec Kolejowy, ul. Kolejowa 1
15:45
Września
Dworzec autobusowy, ul. Kolejowa 2
17:10
Poznań
Dworzec autobusowy, ul. Stanisława Matyi 2
19:50
Słubice
Parking Port Świecko, ul. Świecko 39
21:05
+1 dzień
Gorzów Wielkopolski
Dworzec autobusowy, ul. Dworcowa 10
Punkty pośrednie (18)
  • Dodatkowo
  • W przypadku podróży międzynarodowej należy pamiętać o paszporcie
  • Pamiętaj o okazaniu biletu podczas wsiadania
  • Przejazd standardowy
  • Przewoźnik
  • Z-Time
  • BOVA
Codziennie
16:30
22 godz. 25 min w drodze
+1 dzień

Chmielnicki

Dworzec autobusowy Centralny, Vinnytske shose 23

14:55
+1 dzień

Gorzów Wielkopolski

Przystanek, ul. Dworcowa 12

205,05 
16:15
Chmielnicki
Dworzec autobusowy Centralny, Vinnytske shose 23
18:45
Tarnopol
Dworzec autobusowy Central, ul. Anatolija Zhywowa 7
21:50
Lwów
Dworzec kolejowy Centralny, pl. Dvirceva 1
23:00
Krakowiec
Зупинка "КПП", Krakowiec
00:55
Rzeszów
Dworzec Kolejowy, pl. Dworcowy 1
02:25
Tarnów
Dworzec autobusowy, ul. Dworcowa 1
03:50
Kraków
Dworzec autobusowy, ul. Bosacka 18
05:20
Katowice
Dworzec autobusowy, ul. Piotra Skargi 1
06:55
Opole
Dworzec autobusowy, ul. 1 maja 4
08:10
Wrocław
Dworzec autobusowy, ul. Sucha 1
09:20
Legnica
Dworzec autobusowy, ul. Dworcowa 5
11:15
Nowa Sól
Przystanek, ul. Zjednoczenia 19
11:55
Zielona Góra
Dworzec autobusowy, ul. Dworcowa 27
13:10
Słubice
Hotel Cargo, ul. Transportowa 8
13:45
Kostrzyn nad Odrą
Dworzec autobusowy, ul. Dworcowa
14:55
+1 dzień
Gorzów Wielkopolski
Przystanek, ul. Dworcowa 12
Punkty pośrednie (14)
  • Dodatkowo
  • W przypadku podróży międzynarodowej należy pamiętać o paszporcie
  • Pamiętaj o okazaniu biletu podczas wsiadania
  • Przejazd standardowy
  • Przewoźnik
  • Ternvoyazh
  • Van Hool

Niestety, dotychczas nie udało się sporządzić oceny tego przejazdu z powodu zbyt małej liczby ocen. Proszę, podziel się swoimi wrażeniami po zakończonej podróży

Codziennie
17:30
22 godz. 25 min w drodze
+1 dzień

Chmielnicki

Dworzec autobusowy Centralny, Vinnytske shose 23

15:55
+1 dzień

Gorzów Wielkopolski

Dworzec autobusowy, ul. Dworcowa 10

205,05 
17:20
Chmielnicki
Dworzec autobusowy Centralny, Vinnytske shose 23
19:40
Tarnopol
Dworzec autobusowy Central, ul. Anatolija Zhywowa 7
21:50
Lwów
Dworzec kolejowy Centralny, pl. Dvirceva 1
23:30
Krakowiec
Зупинка "КПП", Krakowiec
03:50
Kraków
Dworzec autobusowy, ul. Bosacka 18
05:10
Katowice
Dworzec autobusowy, ul. Piotra Skargi 1
06:40
Opole
Dworzec autobusowy, ul. 1 maja 4
08:25
Wrocław
Dworzec autobusowy, ul. Sucha 1
09:20
Legnica
Dworzec autobusowy, ul. Dworcowa 5
11:15
Nowa Sól
Przystanek, ul. Zjednoczenia 19
11:55
Zielona Góra
Rondo Anny Borchers, ul. Dworcowa 1
13:10
Słubice
Hotel Cargo, ul. Transportowa 8
13:45
Kostrzyn nad Odrą
Dworzec autobusowy, ul. Dworcowa
15:55
+1 dzień
Gorzów Wielkopolski
Dworzec autobusowy, ul. Dworcowa 10
Punkty pośrednie (12)
  • Dodatkowo
  • W przypadku podróży międzynarodowej należy pamiętać o paszporcie
  • Pamiętaj o okazaniu biletu podczas wsiadania
  • Przejazd standardowy
  • Przewoźnik
  • Ternvoyazh
  • Van Hool
Popularne kierunki
Rabaty do 70% na przejazdy autokarowe

Zamknięcie sprzedaży dla subskrybentów i na pomysły tanich podróży