Moje bilety
Pol

Rozkład jazdy autobusów Brescia — Żytomierz w 2019 rok roku

W soboty
11:55
31 godz. 20 min w drodze
+1 dzień

Brescia

Dworzec autobusowy, ul. Solferino 6

19:15
+1 dzień

Żytomierz

Dworzec autobusowy Centralny, ul. Kijowska 93

410,88 
11:50
Brescia
Dworzec autobusowy, ul. Solferino 6
12:10
Werona
Plac Porta Nuova, pl. Porta Nuova, ul. Kardinale Girolamo
13:10
Vicenza
Dworzec autobusowy FS, ul. Milano
14:00
Padwa
Dworzec Autobusowy, al. Della Pace
14:45
Mestre
Stacja benzynowa TotalErg (Margera), Rotonda Romea 1
16:25
Udine
Dworzec Autobusowy "Udine", ulica Europa Unita; dom 101
17:25
Monfalcone
Żytomierz, Ukraina, Żytomierski
18:00
Triest
Przystanek, pl. Liberta
06:00
Czop
Przystanek PPC, Czop
12:55
Lwów
Dworzec autobusowy Centralny, ul. Stryiska 109
16:25
Równe
Dworzec autobusowy Centralny, ul. Kijowska 40
19:15
+1 dzień
Żytomierz
Dworzec autobusowy Centralny, ul. Kijowska 93
Punkty pośrednie (10)
  • Dodatkowo
  • W przypadku podróży międzynarodowej należy pamiętać o paszporcie
  • Pamiętaj o okazaniu biletu podczas wsiadania
  • Przejazd standardowy
  • Przewoźnik
  • Akvіtanіya-Lux
  • Van Hool
pon, śro
17:00
39 godz. 10 min w drodze
+2 dni

Brescia

BRESCIA, Dworzec autobusowy, st.22-23, Viale della Stazione

09:10
+2 dni

Żytomierz

Dworzec autobusowy Centralny, ul. Kijowska 93

433,50 
17:00
Brescia
BRESCIA, Dworzec autobusowy, st.22-23, Viale della Stazione
09:10
+2 dni
Żytomierz
Dworzec autobusowy Centralny, ul. Kijowska 93
  • Dodatkowo
  • W przypadku podróży międzynarodowej należy pamiętać o paszporcie
  • Pamiętaj o okazaniu biletu podczas wsiadania
  • Przejazd standardowy
  • Przewoźnik
  • SINDBAD
W niedziele
14:30
31 godz. 25 min w drodze
+1 dzień

Brescia

Dworzec autobusowy, ul. Solferino 6

21:55
+1 dzień

Żytomierz

Dworzec autobusowy Centralny, ul. Kijowska 93

495,69 
14:25
Brescia
Dworzec autobusowy, ul. Solferino 6
15:25
Werona
Plac Porta Nuova, pl. Porta Nuova, ul. Kardinale Girolamo
16:25
Vicenza
Plac dworcowy, ul. Milano 146
17:25
Padwa
Dworzec Autobusowy, al. Della Pace
19:25
Udine
Przystanek, ul. Europa Unita 16
20:25
Triest
Trieste, Trieste
06:30
Ужгород КПП (Украина/Словакия)
Przystanek PPC, Uszhorod
07:25
Użhorod
Rozivka, Rozivka
08:25
Mukaczewo
Stacja benzynowa OKKO, ul. Lawkiwska 1V
11:25
Stryj
Stacja benzynowa OKKO, ul. Bolekhiwska 49
12:25
Lwów
Dworzec autobusowy Centralny, ul. Stryiska 109
14:55
Tarnopol
Dworzec autobusowy Central, ul. Anatolija Zhywowa 7
17:05
Chmielnicki
Dworzec autobusowy Centralny, Vinnytske shose 23
19:25
Winnica
Dworzec autobusowy Zakhidny, Khmelnytske shose 107
21:55
+1 dzień
Żytomierz
Dworzec autobusowy Centralny, ul. Kijowska 93
Punkty pośrednie (13)
  • Dodatkowo
  • W przypadku podróży międzynarodowej należy pamiętać o paszporcie
  • Pamiętaj o okazaniu biletu podczas wsiadania
  • Przejazd standardowy
  • Przewoźnik
  • Univers
  • MAN (free)
17.02, 24.02, 03.03, 10.03, 17.03...
17:15
34 godz. 40 min w drodze
+2 dni

Brescia

Dworzec autobusowy, ul. Solferino 6

03:55
+2 dni

Żytomierz

Dworzec autobusowy Centralny, ul. Kijowska 93

522,00 
17:05
Brescia
Dworzec autobusowy, ul. Solferino 6
18:25
Werona
Plac Porta Nuova, pl. Porta Nuova, ul. Kardinale Girolamo
19:25
Vicenza
Dworzec autobusowy FS, ul. Milano
19:50
Padwa
Dworzec Autobusowy, al. Della Pace
20:25
Mestre
Dworzec Autobusowy "Mestre", ulica Stazione
21:55
Udine
Dworzec Autobusowy "Udine", ulica Europa Unita; dom 101
03:00
Luzhanka checkpoint (Ukraine/Hungary)
Przystanek PPC, Luzhanka
13:55
Użhorod
Dworzec autobusowy Centralny, ul. Stancijna 2
20:25
Lwów
Przystanek, ul. Kuznewycha 2
22:25
Tarnopol
Dworzec autobusowy Central, ul. Anatolija Zhywowa 7
23:25
Równe
Dworzec autobusowy Centralny, ul. Kijowska 40
00:55
Chmielnicki
Dworzec autobusowy Centralny, Vinnytske shose 23
03:55
+2 dni
Żytomierz
Dworzec autobusowy Centralny, ul. Kijowska 93
Punkty pośrednie (11)
  • Dodatkowo
  • W przypadku podróży międzynarodowej należy pamiętać o paszporcie
  • Pamiętaj o okazaniu biletu podczas wsiadania
  • Przejazd standardowy
  • Przewoźnik
  • Lviv-InturTrans
  • Van Hool T-917
Popularne kierunki
Do miasta Brescia
Zniżki, newsletter i nowości od Busfor

Zapisz się i bądź na bieżąco!