Moje konto
PL
Polski
English

Wybierz datę, aby kupić bilet na autobus Katowice — Brescia

Najlepsza oferta

pon, czw, sob
17:15
Czas przejazdu17 h. 15 min
+1 dzień

Katowice

Dworzec autobusowy, ul. Piotra Skargi 4

10:30
+1 dzień

Brescia

Dworzec autobusowy, ul. Solferino 6

284,58 

Rozkład jazdy autobusów Katowice — Brescia w 2019 roku

pon, czw, sob
12:10
Czas przejazdu22 h. 20 min
+1 dzień

Katowice

Dworzec autobusowy, ul. Piotra Skargi 4

10:30
+1 dzień

Brescia

Dworzec autobusowy, ul. Solferino 6

284,58 
W poniedziałki
07:30
Czas przejazdu16 h. 00 min

Katowice

Dworzec kolejowy, plac Oddziałów Młodzieży Powstańczej

23:30

Brescia

Dworzec kolejowy, ul. Stazione 86

400,00 
Popularne kierunki
Z miasta Katowice
Do miasta Brescia
Do miasta Katowice
Rabaty do 70% na przejazdy autokarowe

Zapisz się do newslettera, aby otrzymywać promocyjne kody
oraz czytać artykuły o tanim podróżowaniu