Moje bilety
Pol

Rozkład jazdy autobusów Żytomierz — Brescia w 2019 rok roku

W środy
10:40
29 godz. 50 min w drodze
+1 dzień

Żytomierz

Dworzec autobusowy Centralny, ul. Kijowska 93

16:30
+1 dzień

Brescia

Dworzec autobusowy, ul. Solferino 6

410,88 
10:35
Żytomierz
Dworzec autobusowy Centralny, ul. Kijowska 93
13:15
Równe
Dworzec autobusowy Centralny, ul. Kijowska 40
16:55
Lwów
Dworzec autobusowy Centralny, ul. Stryiska 109
23:00
Czop
Przystanek PPC, Czop
10:05
Triest
Przystanek, pl. Liberta
10:45
Monfalcone
Brescia, Włochy
12:05
Udine
Dworzec Autobusowy "Udine", ulica Europa Unita; dom 101
13:30
Mestre
Stacja benzynowa TotalErg (Margera), Rotonda Romea 1
14:00
Padwa
Dworzec Autobusowy, al. Della Pace
14:30
Vicenza
Dworzec autobusowy FS, ul. Milano
15:40
Werona
Plac Porta Nuova, pl. Porta Nuova, ul. Kardinale Girolamo
16:30
+1 dzień
Brescia
Dworzec autobusowy, ul. Solferino 6
Punkty pośrednie (10)
  • Dodatkowo
  • W przypadku podróży międzynarodowej należy pamiętać o paszporcie
  • Pamiętaj o okazaniu biletu podczas wsiadania
  • Przejazd standardowy
  • Przewoźnik
  • Akvіtanіya-Lux
  • Van Hool
W środy
08:30
32 godz. 35 min w drodze
+1 dzień

Żytomierz

Dworzec autobusowy Centralny, ul. Kijowska 93

17:05
+1 dzień

Brescia

Dworzec autobusowy, ul. Solferino 6

495,69 
08:20
Żytomierz
Dworzec autobusowy Centralny, ul. Kijowska 93
10:50
Winnica
Dworzec autobusowy Zakhidny, Khmelnytske shose 107
12:50
Chmielnicki
Dworzec autobusowy Centralny, Vinnytske shose 23
15:20
Tarnopol
Dworzec autobusowy Central, ul. Anatolija Zhywowa 7
17:50
Lwów
Dworzec autobusowy Centralny, ul. Stryiska 109
18:55
Stryj
Stacja benzynowa OKKO, ul. Bolekhiwska 49
21:55
Mukaczewo
Stacja benzynowa OKKO, ul. Lawkiwska 1V
22:55
Użhorod
Rozivka, Rozivka
00:05
Ужгород КПП (Украина/Словакия)
Przystanek PPC, Uszhorod
09:55
Triest
Trieste, Trieste
11:05
Udine
Przystanek, ul. Europa Unita 16
13:45
Padwa
Dworzec Autobusowy, al. Della Pace
14:35
Vicenza
Plac dworcowy, ul. Milano 146
15:45
Werona
Plac Porta Nuova, pl. Porta Nuova, ul. Kardinale Girolamo
17:05
+1 dzień
Brescia
Dworzec autobusowy, ul. Solferino 6
Punkty pośrednie (13)
  • Dodatkowo
  • W przypadku podróży międzynarodowej należy pamiętać o paszporcie
  • Pamiętaj o okazaniu biletu podczas wsiadania
  • Przejazd standardowy
  • Przewoźnik
  • Univers
  • MAN (free)
13.02, 20.02, 27.02, 06.03, 13.03...
00:05
38 godz. 25 min w drodze
+1 dzień

Żytomierz

Dworzec autobusowy Centralny, ul. Kijowska 93

14:30
+1 dzień

Brescia

Dworzec autobusowy, ul. Solferino 6

522,00 
00:00
Żytomierz
Dworzec autobusowy Centralny, ul. Kijowska 93
04:25
Chmielnicki
Dworzec autobusowy Centralny, Vinnytske shose 23
02:55
Równe
Dworzec autobusowy Centralny, ul. Kijowska 40
06:55
Tarnopol
Dworzec autobusowy Central, ul. Anatolija Zhywowa 7
08:25
Lwów
Przystanek, ul. Kuznewycha 2
12:20
Użhorod
Dworzec autobusowy Centralny, ul. Stancijna 2
––:––
Luzhanka checkpoint (Ukraine/Hungary)
Przystanek PPC, Luzhanka
09:00
Udine
Dworzec Autobusowy "Udine", ulica Europa Unita; dom 101
11:00
Mestre
Dworzec Autobusowy "Mestre", ulica Stazione
11:45
Padwa
Dworzec Autobusowy, al. Della Pace
12:15
Vicenza
Dworzec autobusowy FS, ul. Milano
13:15
Werona
Plac Porta Nuova, pl. Porta Nuova, ul. Kardinale Girolamo
14:30
+1 dzień
Brescia
Dworzec autobusowy, ul. Solferino 6
Punkty pośrednie (11)
  • Dodatkowo
  • W przypadku podróży międzynarodowej należy pamiętać o paszporcie
  • Pamiętaj o okazaniu biletu podczas wsiadania
  • Przejazd standardowy
  • Przewoźnik
  • Lviv-InturTrans
  • Van Hool T-917
Popularne kierunki
Do miasta Brescia
Zniżki, newsletter i nowości od Busfor

Zapisz się i bądź na bieżąco!