Moje Bilety
PL
Polski
English

Wybierz datę, aby kupić bilet na autobus Berlin — Legnica

Najlepsza oferta

W czwartki
13:10
Czas przejazdu04 h. 40 min

Berlin

Dworzec autobusowy Centralny, ul. Mazurenallee 4-6

17:50

Legnica

Dworzec autobusowy, ul. Dworcowa 5

132,25 

Rozkład jazdy autobusów Berlin — Legnica w 2019 rok roku

Poza sob
23:40
Czas przejazdu05 h. 20 min
+1 dzień

Berlin

ZOB st. 25, Berlin

05:00
+1 dzień

Legnica

Stacja Orlen, ul. Jaworzyńska / ul. Nowodworska, Legnica

168,20 
Codziennie
01:00
Czas przejazdu04 h. 45 min

Berlin

Dworzec autobusowy Centralny, ul. Mazurenallee 4-6

05:45

Legnica

LEGNICA, Dw. PKS, Dworcowa 5

278,46 
Popularne kierunki
Z miasta Berlin
Do miasta Berlin
Z miasta Legnica
Rabaty do 70% na przejazdy autokarowe

Zapisz się do newslettera, aby otrzymywać promocyjne kody
oraz czytać artykuły o tanim podróżowaniu