Moje Bilety
PL
Polski
English

Wybierz datę, aby kupić bilet na autobus Łódź — Bolonia

Najlepsza oferta

pon, czw, sob
13:30
Czas przejazdu22 h. 15 min
+1 dzień

Łódź

Dworzec Kolejowy Łódź Kaliska (naprzeciwko głównego wejścia), ul. Karolewska 55

11:45
+1 dzień

Bolonia

BOLOGNA, Dw. Autobusowy / Piazza XX Settembre

274,38 

Rozkład jazdy autobusów Łódź — Bolonia w 2019 rok roku

W poniedziałki
04:00
Czas przejazdu19 h. 00 min

Łódź

Dworzec Kolejowy Łódź Kaliska (naprzeciwko głównego wejścia), ul. Karolewska 55

23:00

Bolonia

Autogrill castelbentivoglio ovest st.benz ESSO, Bologna

300,00 
W poniedziałki
06:00
Czas przejazdu21 h. 45 min
+1 dzień

Łódź

Dworzec Kolejowy Łódź Kaliska, ul. Karolewska 55

03:45
+1 dzień

Bolonia

AUTOGRILL CANTAGALLO, Bologna

320,00 
Popularne kierunki
Z miasta Łódź
Do miasta Bolonia
Do miasta Łódź
Z miasta Bolonia
Rabaty do 70% na przejazdy autokarowe

Zapisz się do newslettera, aby otrzymywać promocyjne kody
oraz czytać artykuły o tanim podróżowaniu