Bilety autobusowe

Zielona Góra - Melitopol

od 240 zł, 17 paź

Rozkład jazdy PKS Zielona Góra – Melitopol

15:50
19 paź
w drodze 38 godz. 10 min

Zielona Góra

Dworzec autobusowy, ul. Dworcowa 27

07:00
21 paź

Melitopol

Dworzec autobusowy Melitopol, ul. Interkulturna 204A

240
15:50
19 paź
Zielona Góra
Dworzec autobusowy, ul. Dworcowa 27
17:30
Legnica
18:50
Wrocław
21:20
Katowice
22:50
Kraków
01:20
Rzeszów
Krakovets checkpoint (Ukraine/Poland)
09:50
Lwów
12:50
Tarnopol
14:50
Chmielnicki
16:50
Winnica
18:50
Umań
22:50
Kropyvnytskyi
23:45
Aleksandria
04:20
Dnipro
05:50
Zaporoże
07:00
21 paź
Melitopol
Dworzec autobusowy Melitopol, ul. Interkulturna 204A
  • Autobus
  • Neoplan(Free)
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.title
  • Przejazd standardowy
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_passport
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_printed_ticket
Popularne kierunki
Do miasta Melitopol
Z miasta Melitopol