Rozkład jazdy PKS Szczecin – Melitopol

11:00
24 sie
07:00
26 sie
Przystanek, ul. Kolumba 1
Dworzec autobusowy Melitopol, ul. Interkulturna 204A
Kupić za
260,00
11:00
24 sie
Szczecin
Przystanek, ul. Kolumba 1
12:40
Gorzów Wielkopolski
14:50
Krosno Odrzańskie
15:40
Zielona Góra
17:30
Legnica
18:50
Wrocław
21:20
Katowice
22:50
Kraków
01:20
Rzeszów
Krakovets checkpoint (Ukraine/Poland)
09:50
Lwów
12:50
Tarnopol
14:50
Chmielnicki
16:50
Winnica
18:50
Umań
22:50
Kropyvnytskyi
23:45
Aleksandria
04:20
Dnipro
05:50
Zaporoże
07:00
26 sie
Melitopol
Dworzec autobusowy Melitopol, ul. Interkulturna 204A
  • Autobus
  • Neoplan(Free)
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.title
  • Regularny przejazd
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_passport
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_printed_ticket
Popularne kierunki
Do miasta Szczecin