Moje bilety
Pol

Rozkład jazdy autobusów Szczecin — Melitopol w 2019 rok roku

11:00
Dworzec Kolejowy Szczecin Główny; ul. Krzysztofa Kolumba
Czas przejazdu 43 h. 00 min
Bezpośredni przejazd
Szczegóły połączenia
07:00+2 dni
Dworzec autobusowy Melitopol; ul. Interkulturna 204A
rozwiń szczegóły
Rozkład jazdy pon, wto, pią
11:00
Przystanek; ul. Kolumba 1
Czas przejazdu 44 h. 00 min
Bezpośredni przejazd
Szczegóły połączenia
07:00+2 dni
Dworzec autobusowy Melitopol; ul. Interkulturna 204A
rozwiń szczegóły
Rozkład jazdy wto, pią, sob
05:05
Dworzec autobusowy; plac Grodnicki 1
Czas przejazdu 43 h. 55 min
Bezpośredni przejazd
Szczegóły połączenia
01:00+2 dni
Dworzec autobusowy Melitopol; ul. Interkulturna 204A
rozwiń szczegóły
Rozkład jazdy wto, czw, nie
05:05
Dworzec autobusowy; plac Grodnicki 1
Czas przejazdu 42 h. 55 min
Bezpośredni przejazd
Szczegóły połączenia
01:00+2 dni
MELITOPOL; Dworzec autobusowy-1 ul. Interkulturna 204a
rozwiń szczegóły
Rozkład jazdy pon, śro
pon, wto, pią
11:00
Czas przejazdu 43 h. 00 min
+2 dni

Szczecin

Dworzec Kolejowy Szczecin Główny; ul. Krzysztofa Kolumba

07:00
+2 dni

Melitopol

Dworzec autobusowy Melitopol; ul. Interkulturna 204A

260
11:00
Szczecin
Dworzec Kolejowy Szczecin Główny; ul. Krzysztofa Kolumba
07:00
+2 dni
Melitopol
Dworzec autobusowy Melitopol; ul. Interkulturna 204A
  • Dodatkowo
  • Niestandardowy przejazd
  • Wejście z dowodem osobistym
  • Przy wsiadaniu niezbędny jest wydrukowany bilet
  • Regularny przejazd
  • Przewoźnik
  • WINEW

Nie udało się zestawić średnich ocen z powodu niedostatecznej ilości opinii użytkowników. Proszę, podziel się swoimi wrażeniami z przejazdu

wto, pią, sob
11:00
Czas przejazdu 44 h. 00 min
+2 dni

Szczecin

Przystanek; ul. Kolumba 1

07:00
+2 dni

Melitopol

Dworzec autobusowy Melitopol; ul. Interkulturna 204A

260
11:00
Szczecin
Przystanek; ul. Kolumba 1
12:40
Gorzów Wielkopolski
"Dworzec autobusowy; ul. Dworcowa 12"
14:50
Krosno Odrzańskie
"Dworzec autobusowy; ul. Ariańska 2"
15:40
Zielona Góra
"Dworzec autobusowy; ul. Dworcowa 27"
17:30
Legnica
"Dworzec autobusowy; ul. Dworcowa 5"
18:50
Wrocław
"Dworzec autobusowy; ul. Sucha 1"
21:20
Katowice
"Dworzec autobusowy; ul. Piotra Skargi 1"
22:50
Kraków
"Parking Wawel - hotel Sheraton; ul. Powiśle 7"
01:20
Rzeszów
"Dworzec autobusowy; ul. A.Grottgera 1"
Krakowiec
"Зупинка "КПП"; Krakowiec"
09:50
Lwów
"Dworzec autobusowy Centralny; ul. Stryiska 109"
12:50
Tarnopol
"Dworzec autobusowy Central; ul. Anatolija Zhywowa 7"
14:50
Chmielnicki
"Dworzec autobusowy Centralny; Vinnytske shose 23"
16:50
Winnica
"Dworzec autobusowy Centralny; ul. Kijowska 8"
18:50
Umań
"Stacja benzynowa Socar; ul. Kyivska 25A"
22:50
Kropyvnytskyi
"Dworzec autobusowy Kropyvnytskyi; Oleksandriiske shose 1"
23:45
Aleksandria
"Dworzec autobusowy Ałeksandrija; ul. Sadova 12A"
04:20
Dnipro
"Dworzec autobusowy Centralny; ul. Kurchatova 10"
05:50
Zaporoże
"Dworzec autobusowy Centralny; prospekt Sobornyi 20"
07:00
+2 dni
Melitopol
Dworzec autobusowy Melitopol; ul. Interkulturna 204A
  • Autobus
  • Neoplan(Free)
  • Dodatkowo
  • Regularny przejazd
  • Wejście z dowodem osobistym
  • Przy wsiadaniu niezbędny jest wydrukowany bilet
  • Regularny przejazd
  • Przewoźnik
  • VINEV Tzov

Nie udało się zestawić średnich ocen z powodu niedostatecznej ilości opinii użytkowników. Proszę, podziel się swoimi wrażeniami z przejazdu

wto, czw, nie
05:05
Czas przejazdu 43 h. 55 min
+2 dni

Szczecin

Dworzec autobusowy; plac Grodnicki 1

01:00
+2 dni

Melitopol

Dworzec autobusowy Melitopol; ul. Interkulturna 204A

273
05:05
Szczecin
Dworzec autobusowy; plac Grodnicki 1
06:30
Gorzów Wielkopolski
"Dworzec autobusowy; ul. Dworcowa 10"
07:40
Słubice
"Parking Port Świecko; ul. Świecko 39"
10:25
Poznań
"Dworzec autobusowy; ul. Stanisława Matyi 2"
11:55
Września
"Dworzec autobusowy; ul. Kolejowa 2"
13:05
Konin
"Dworzec Kolejowy; ul. Kolejowa 1"
15:10
Łódź
"Dworzec autobusowy Łódź Kaliska; Al. Włókniarzy 227"
16:35
Tomaszów Mazowiecki
"Dworzec autobusowy Tomaszów Mazowiecki; ulica Dworcowa"
17:05
Opoczno
"Dworzec Kolejowy; ul. Dworcowa"
19:50
Puławy
"Dworzec autobusowy; ul. Lubelska 9"
20:35
Lublin
"Dworzec autobusowy; Al. Tysiąclecia 6"
21:55
Zamość
"Dworzec autobusowy; ul. Hrubieszowska 1"
22:45
Zosin PC (Polska/Ukraina)
"Przystanek PPC; Zosin"
03:40
Nowowołyńsk
"Dworzec autobusowy Nowowołyńsk; ul. Avtobusna 6"
04:05
Włodzimierz Wołyński
"Dworzec autobusowy Wołodymyr-Wołyński; ul. Danyla Galytskoho 14"
05:10
Łuck
"Dworzec autobusowy Łuck; ul. Koniakina 39"
06:20
Równe
"Dworzec autobusowy Centralny; ul. Kijowska 40"
07:55
Nowogród Wołyński
"Dworzec autobusowy Novograd Wołyń; ul. Shevchenka 45"
09:10
Żytomierz
"Dworzec autobusowy Centralny; ul. Kijowska 93"
12:05
Kijów
"Dworzec autobusowy Vydubyczi; metro Vydubychi; ul. Naberezhno-Pecherska doroga 10"
13:05
Boryspol
"Boryspol; Boryspol"
13:55
Perejesław Chmielnicki
"Przystanek; ul. Bohdana Chmielnickiego 100"
14:50
Złotonosza
"Dworzec autobusowy Zolotonosha; ul. Szewczenka 12"
18:00
Krzemieńczuk
"Dworzec autobusowy Kremenchuk; ul. Teatralna 32/6"
19:20
Werchniodniprowsk
"Dworzec autobusowy Verhnedneprovsk; ul. Titova 10"
19:55
Kam'yans'ke
"Dworzec autobusowy Centralny; ul. Volodymyra Syrenka 3"
21:10
Dnipro
"Dworzec autobusowy Centralny; ul. Kurchatova 10"
22:55
Zaporoże
"Dworzec autobusowy Centralny; prospekt Sobornyi 20"
01:00
+2 dni
Melitopol
Dworzec autobusowy Melitopol; ul. Interkulturna 204A
  • Autobus
  • BOVA
  • Dodatkowo
  • Regularny przejazd
  • Wejście z dowodem osobistym
  • Przy wsiadaniu niezbędny jest wydrukowany bilet
  • Regularny przejazd
  • Przewoźnik
  • Z-Time

Nie udało się zestawić średnich ocen z powodu niedostatecznej ilości opinii użytkowników. Proszę, podziel się swoimi wrażeniami z przejazdu

pon, śro
05:05
Czas przejazdu 42 h. 55 min
+2 dni

Szczecin

Dworzec autobusowy; plac Grodnicki 1

01:00
+2 dni

Melitopol

MELITOPOL; Dworzec autobusowy-1 ul. Interkulturna 204a

288
05:05
Szczecin
Dworzec autobusowy; plac Grodnicki 1
01:00
+2 dni
Melitopol
MELITOPOL; Dworzec autobusowy-1 ul. Interkulturna 204a
  • Dodatkowo
  • Niestandardowy przejazd
  • Wejście z dowodem osobistym
  • Przy wsiadaniu niezbędny jest wydrukowany bilet
  • Regularny przejazd
  • Przewoźnik
  • Z-Time

Nie udało się zestawić średnich ocen z powodu niedostatecznej ilości opinii użytkowników. Proszę, podziel się swoimi wrażeniami z przejazdu

Popularne kierunki
Do miasta Szczecin
Zniżki, newsletter i nowości od Busfor

Zapisz się i bądź na bieżąco!