Moje bilety
Pol

Rozkład jazdy autobusów Melitopol — Szczecin w 2019 rok roku

15:30
Dworzec autobusowy Melitopol, ul. Interkulturna 204A
w drodze 41 godz. 0 min
Bezpośredni przejazd
Szczegóły połączenia
07:30+2 dni
Dworzec Kolejowy Szczecin Główny, ul. Krzysztofa Kolumba
Rozwiń szczegóły
Rozkład jazdy pon, wto
15:30
Dworzec autobusowy Melitopol, ul. Interkulturna 204A
w drodze 41 godz. 0 min
Bezpośredni przejazd
Szczegóły połączenia
07:30+2 dni
Przystanek, ul. Kolumba 1
Rozwiń szczegóły
Rozkład jazdy pon, wto, pią
05:50
Dworzec autobusowy Melitopol, ul. Interkulturna 204A
w drodze 41 godz. 45 min
Bezpośredni przejazd
Szczegóły połączenia
22:35+1 dzień
Dworzec autobusowy, plac Grodnicki 1
Rozwiń szczegóły
Rozkład jazdy wto, pią, nie
05:50
MELITOPOL, Dworzec autobusowy-1 ul. Interkulturna 204a
w drodze 41 godz. 45 min
Bezpośredni przejazd
Szczegóły połączenia
22:35+1 dzień
Dworzec autobusowy, plac Grodnicki 1
Rozwiń szczegóły
Rozkład jazdy pon, śro, sob

Rozkład jazdy autobusów Melitopol — Szczecin w 2019 rok roku

pon, wto
15:30
41 godz. 0 min w drodze
+2 dni

Melitopol

Dworzec autobusowy Melitopol, ul. Interkulturna 204A

07:30
+2 dni

Szczecin

Dworzec Kolejowy Szczecin Główny, ul. Krzysztofa Kolumba

260,00 
15:30
Melitopol
Dworzec autobusowy Melitopol, ul. Interkulturna 204A
07:30
+2 dni
Szczecin
Dworzec Kolejowy Szczecin Główny, ul. Krzysztofa Kolumba
  • Dodatkowo
  • W przypadku podróży międzynarodowej należy pamiętać o paszporcie
  • Pamiętaj o okazaniu biletu podczas wsiadania
  • Przejazd standardowy
  • Przewoźnik
  • WINEW
pon, wto, pią
15:30
41 godz. 0 min w drodze
+2 dni

Melitopol

Dworzec autobusowy Melitopol, ul. Interkulturna 204A

07:30
+2 dni

Szczecin

Przystanek, ul. Kolumba 1

267,02 
15:30
Melitopol
Dworzec autobusowy Melitopol, ul. Interkulturna 204A
17:20
Zaporoże
Dworzec autobusowy Centralny, prospekt Sobornyi 20
19:20
Dnipro
Dworzec autobusowy Centralny, ul. Kurchatova 10
22:50
Aleksandria
Dworzec autobusowy Ałeksandrija, ul. Sadova 12A
23:45
Kropyvnytskyi
Dworzec autobusowy Kropyvnytskyi, Oleksandriiske shose 1
03:20
Umań
Stacja benzynowa Socar, ul. Kyivska 25A
05:50
Winnica
Dworzec autobusowy Centralny, ul. Kijowska 8
08:20
Chmielnicki
Dworzec autobusowy Centralny, Vinnytske shose 23
10:20
Tarnopol
Dworzec autobusowy Central, ul. Anatolija Zhywowa 7
13:25
Lwów
Dworzec autobusowy Centralny, ul. Stryiska 109
––:––
Krakowiec
Зупинка "КПП", Krakowiec
17:50
Rzeszów
Dworzec autobusowy, ul. A.Grottgera 1
20:20
Kraków
Parking Wawel - hotel Sheraton, ul. Powiśle 7
21:20
Katowice
Dworzec autobusowy, ul. Piotra Skargi 1
23:55
Wrocław
Dworzec autobusowy, ul. Sucha 1
01:00
Legnica
Dworzec autobusowy, ul. Dworcowa 5
02:25
Zielona Góra
Dworzec autobusowy, ul. Dworcowa 27
03:20
Krosno Odrzańskie
Dworzec autobusowy, ul. Ariańska 2
05:50
Gorzów Wielkopolski
Dworzec autobusowy, ul. Dworcowa 10
07:30
+2 dni
Szczecin
Przystanek, ul. Kolumba 1
Punkty pośrednie (18)
  • Dodatkowo
  • W przypadku podróży międzynarodowej należy pamiętać o paszporcie
  • Pamiętaj o okazaniu biletu podczas wsiadania
  • Przejazd standardowy
  • Przewoźnik
  • VINEV Tzov
  • Neoplan(Free)
wto, pią, nie
05:50
41 godz. 45 min w drodze
+1 dzień

Melitopol

Dworzec autobusowy Melitopol, ul. Interkulturna 204A

22:35
+1 dzień

Szczecin

Dworzec autobusowy, plac Grodnicki 1

274,04 
05:40
Melitopol
Dworzec autobusowy Melitopol, ul. Interkulturna 204A
07:45
Zaporoże
Dworzec autobusowy Centralny, prospekt Sobornyi 20
09:30
Dnipro
Dworzec autobusowy Centralny, ul. Kurchatova 10
10:45
Kam'yans'ke
Dworzec autobusowy Centralny, ul. Volodymyra Syrenka 3
11:30
Werchniodniprowsk
Dworzec autobusowy Verhnedneprovsk, ul. Titova 10
12:45
Krzemieńczuk
Dworzec autobusowy Kremenchuk, ul. Teatralna 32/6
16:15
Złotonosza
Dworzec autobusowy Zolotonosha, ul. Szewczenka 12
17:10
Perejesław Chmielnicki
Przystanek, ul. Bohdana Chmielnickiego 100
17:55
Boryspol
Boryspol, Boryspol
18:40
Kijów
Dworzec autobusowy Vydubyczi, metro Vydubychi; ul. Naberezhno-Pecherska doroga 10
21:00
Żytomierz
Dworzec autobusowy Centralny, ul. Kijowska 93
22:15
Nowogród Wołyński
Dworzec autobusowy Novograd Wołyń, ul. Shevchenka 45
23:45
Równe
Dworzec autobusowy Centralny, ul. Kijowska 40
00:55
Łuck
Dworzec autobusowy Łuck, ul. Koniakina 39
02:05
Włodzimierz Wołyński
Dworzec autobusowy Wołodymyr-Wołyński, ul. Danyla Galytskoho 14
02:25
Nowowołyńsk
Dworzec autobusowy Nowowołyńsk, ul. Avtobusna 6
03:00
Uściług
Przystanek PPC, Ustyluh
06:30
Zamość
Dworzec autobusowy, ul. Hrubieszowska 1
07:45
Lublin
Dworzec autobusowy, Al. Tysiąclecia 6
08:55
Puławy
Dworzec autobusowy, ul. Lubelska 9
11:00
Opoczno
Dworzec Kolejowy, ul. Dworcowa
11:30
Tomaszów Mazowiecki
Dworzec autobusowy Tomaszów Mazowiecki, ulica Dworcowa
12:45
Łódź
Dworzec autobusowy Łódź Kaliska, Al. Włókniarzy 227
14:45
Konin
Dworzec Kolejowy, ul. Kolejowa 1
15:45
Września
Dworzec autobusowy, ul. Kolejowa 2
17:10
Poznań
Dworzec autobusowy, ul. Stanisława Matyi 2
19:50
Słubice
Parking Port Świecko, ul. Świecko 39
21:05
Gorzów Wielkopolski
Dworzec autobusowy, ul. Dworcowa 10
22:35
+1 dzień
Szczecin
Dworzec autobusowy, plac Grodnicki 1
Punkty pośrednie (27)
  • Dodatkowo
  • W przypadku podróży międzynarodowej należy pamiętać o paszporcie
  • Pamiętaj o okazaniu biletu podczas wsiadania
  • Przejazd standardowy
  • Przewoźnik
  • Z-Time
  • BOVA
pon, śro, sob
05:50
41 godz. 45 min w drodze
+1 dzień

Melitopol

MELITOPOL, Dworzec autobusowy-1 ul. Interkulturna 204a

22:35
+1 dzień

Szczecin

Dworzec autobusowy, plac Grodnicki 1

287,64 
05:50
Melitopol
MELITOPOL, Dworzec autobusowy-1 ul. Interkulturna 204a
22:35
+1 dzień
Szczecin
Dworzec autobusowy, plac Grodnicki 1
  • Dodatkowo
  • W przypadku podróży międzynarodowej należy pamiętać o paszporcie
  • Pamiętaj o okazaniu biletu podczas wsiadania
  • Przejazd standardowy
  • Przewoźnik
  • Z-Time
Popularne kierunki
Do miasta Szczecin
Zniżki, newsletter i nowości od Busfor

Zapisz się i bądź na bieżąco!