Moje bilety
Pol

Rozkład jazdy autobusów Zaporoże — Legnica w 2019 rok roku

pon, wto, pią, sob
17:30
31 godz. 30 min w drodze
+2 dni

Zaporoże

Dworzec autobusowy Centralny, prospekt Sobornyi 20

01:00
+2 dni

Legnica

Dworzec autobusowy, ul. Dworcowa 5

205,44 
17:20
Zaporoże
Dworzec autobusowy Centralny, prospekt Sobornyi 20
19:20
Dnipro
Dworzec autobusowy Centralny, ul. Kurchatova 10
22:50
Aleksandria
Dworzec autobusowy Ałeksandrija, ul. Sadova 12A
23:45
Kropyvnytskyi
Dworzec autobusowy Kropyvnytskyi, Oleksandriiske shose 1
03:20
Umań
Stacja benzynowa Socar, ul. Kyivska 25A
05:50
Winnica
Dworzec autobusowy Centralny, ul. Kijowska 8
08:20
Chmielnicki
Dworzec autobusowy Centralny, Vinnytske shose 23
10:20
Tarnopol
Dworzec autobusowy Central, ul. Anatolija Zhywowa 7
13:25
Lwów
Dworzec autobusowy Centralny, ul. Stryiska 109
––:––
Krakowiec
Зупинка "КПП", Krakowiec
17:50
Rzeszów
Dworzec autobusowy, ul. A.Grottgera 1
20:20
Kraków
Parking Wawel - hotel Sheraton, ul. Powiśle 7
21:20
Katowice
Dworzec autobusowy, ul. Piotra Skargi 1
23:55
Wrocław
Dworzec autobusowy, ul. Sucha 1
01:00
+2 dni
Legnica
Dworzec autobusowy, ul. Dworcowa 5
Punkty pośrednie (13)
  • Dodatkowo
  • W przypadku podróży międzynarodowej należy pamiętać o paszporcie
  • Pamiętaj o okazaniu biletu podczas wsiadania
  • Przejazd standardowy
  • Przewoźnik
  • VINEV Tzov
  • Neoplan(Free)
Codziennie
23:30
35 godz. 20 min w drodze
+2 dni

Zaporoże

Dworzec autobusowy Centralny, prospekt Sobornyi 20

10:50
+2 dni

Legnica

Dworzec autobusowy, ul. Dworcowa 5

205,44 
23:30
Zaporoże
Dworzec autobusowy Centralny, prospekt Sobornyi 20
01:40
Dnipro
Dworzec autobusowy Centralny, ul. Kurchatova 10
04:55
Krzemieńczuk
Dworzec autobusowy Kremenchuk, ul. Teatralna 32/6
11:15
Kijów
Dworzec autobusowy Kijów (Centralny dworzec kolejowy), metro Vokzalna; ul. Symona Petlyury 32
14:00
Żytomierz
Dworzec autobusowy Centralny, ul. Kijowska 93
17:00
Równe
Dworzec autobusowy Centralny, ul. Kijowska 40
18:30
Łuck
Dworzec autobusowy Łuck, ul. Koniakina 39
20:50
Uściług
Przystanek PPC, Ustyluh
23:30
Zamość
Zatoka przy Centrum Handlowym Tomasz, ul. Hrubieszowska 1
02:20
Rzeszów
Dworzec Kolejowy, pl. Dworcowy 1
03:40
Tarnów
Dworzec autobusowy, ul. Dworcowa 1
04:55
Kraków
Dworzec autobusowy, ul. Bosacka 18
06:15
Katowice
Dworzec autobusowy, ul. Piotra Skargi 1
08:00
Opole
Dworzec autobusowy, ul. 1 maja 4
09:40
Wrocław
Dworzec autobusowy, ul. Sucha 1
10:50
+2 dni
Legnica
Dworzec autobusowy, ul. Dworcowa 5
Punkty pośrednie (14)
  • Dodatkowo
  • W przypadku podróży międzynarodowej należy pamiętać o paszporcie
  • Pamiętaj o okazaniu biletu podczas wsiadania
  • Przejazd standardowy
  • Przewoźnik
  • KAZNA TRANS MTK
  • Mercedes 0350 (СВ)
Popularne kierunki
Z miasta Zaporoże
Do miasta Zaporoże
Z miasta Legnica
Zniżki, newsletter i nowości od Busfor

Zapisz się i bądź na bieżąco!