Obsługa klienta
Moje bilety
Pol

Rozkład jazdy autobusów Wrocław — Wozneseńsk w 2018 rok roku

13:05
Dworzec autobusowy; ul. Sucha 1
Czas przejazdu 27 h. 00 min
Bezpośredni przejazd
Szczegóły połączenia
17:05+1 dzień
Dworzec autobusowy Voznesensk; ul. Zhovtnevoi Revoliutsii 148
rozwiń szczegóły
Rozkład jazdy Codziennie
13:05
Dworzec autobusowy; ul. Sucha 1
Czas przejazdu 25 h. 00 min
Bezpośredni przejazd
Szczegóły połączenia
14:05+1 dzień
Dworzec autobusowy Voznesensk; ul. Zhovtnevoi Revoliutsii 148
rozwiń szczegóły
Rozkład jazdy Przez cały dzień
14:20
Dworzec autobusowy; ul. Sucha 1
Czas przejazdu 25 h. 05 min
Bezpośredni przejazd
Szczegóły połączenia
15:25+1 dzień
Dworzec autobusowy Voznesensk; ul. Zhovtnevoi Revoliutsii 148
rozwiń szczegóły
Rozkład jazdy pon, śro, czw, pią, nie
14:20
Dworzec autobusowy; ul. Sucha 1
Czas przejazdu 24 h. 05 min
Bezpośredni przejazd
Szczegóły połączenia
15:25+1 dzień
Dworzec autobusowy Voznesensk; ul. Zhovtnevoi Revoliutsii 148
rozwiń szczegóły
Rozkład jazdy Codziennie
15:00
Dworzec autobusowy; ul. Sucha 1
Czas przejazdu 24 h. 25 min
Bezpośredni przejazd
Szczegóły połączenia
15:25+1 dzień
Dworzec autobusowy Voznesensk; ul. Zhovtnevoi Revoliutsii 148
rozwiń szczegóły
Rozkład jazdy Codziennie
14:20
Dworzec autobusowy; ul. Sucha 1
Czas przejazdu 25 h. 05 min
Bezpośredni przejazd
Szczegóły połączenia
15:25+1 dzień
Dworzec autobusowy Voznesensk; ul. Zhovtnevoi Revoliutsii 148
rozwiń szczegóły
Rozkład jazdy wto, sob
15:00
Dworzec autobusowy; ul. Sucha 1
Czas przejazdu 23 h. 30 min
Bezpośredni przejazd
Szczegóły połączenia
15:30+1 dzień
Dworzec autobusowy Voznesensk; ul. Zhovtnevoi Revoliutsii 148
rozwiń szczegóły
Rozkład jazdy Codziennie
Codziennie
13:05
Czas przejazdu 27 h. 00 min
+1 dzień

Wrocław

Dworzec autobusowy; ul. Sucha 1

17:05
+1 dzień

Wozneseńsk

Dworzec autobusowy Voznesensk; ul. Zhovtnevoi Revoliutsii 148

150
13:05
Wrocław
Dworzec autobusowy; ul. Sucha 1
17:05
+1 dzień
Wozneseńsk
Dworzec autobusowy Voznesensk; ul. Zhovtnevoi Revoliutsii 148
  • Dodatkowo
  • Niestandardowy przejazd
  • Wejście z dowodem osobistym
  • Przy wsiadaniu niezbędny jest wydrukowany bilet
  • Regularny przejazd
  • Przewoźnik
  • ORION-AVTO-UKRAINEBUS

Nie udało się zestawić średnich ocen z powodu niedostatecznej ilości opinii użytkowników. Proszę, podziel się swoimi wrażeniami z przejazdu

Przez cały dzień
13:05
Czas przejazdu 25 h. 00 min
+1 dzień

Wrocław

Dworzec autobusowy; ul. Sucha 1

14:05
+1 dzień

Wozneseńsk

Dworzec autobusowy Voznesensk; ul. Zhovtnevoi Revoliutsii 148

150
13:05
Wrocław
Dworzec autobusowy; ul. Sucha 1
16:25
Katowice
"Dworzec autobusowy; ul. Piotra Skargi 4"
18:05
Kraków
"Dworzec autobusowy; ul. Bosacka 18"
21:05
Rzeszów
"Dworzec autobusowy; ul. A.Grottgera 1"
00:50
Krakowiec
"Krakovets checkpoint (Ukraine/Poland); Krakovets checkpoint (Ukraine/Poland)"
01:00
Lwów
"Dworzec autobusowy №8; Dvirtseva ploshcha 1"
03:10
Tarnopol
"Dworzec autobusowy Central; ul. Anatoliia Zhyvova 7"
05:20
Chmielnicki
"Dworzec autobusowy Centralny; Vinnytske shose 23"
07:30
Winnica
"Dworzec autobusowy Centralny; ul. Kyivska 8"
10:10
Umań
"Dworzec autobusowy Uman; ul. Kyivska 1"
12:20
Perwomajsk
"Dworzec autobusowy; ul. Radianska 8"
13:25
Jużnoukrajinśk
"Dworzec autobusowy Yuzhnoukrainsk; ul. Druzhby Narodiv 27"
14:05
+1 dzień
Wozneseńsk
Dworzec autobusowy Voznesensk; ul. Zhovtnevoi Revoliutsii 148
  • Autobus
  • Neoplan
  • Dodatkowo
  • Regularny przejazd
  • Wejście z dowodem osobistym
  • Przy wsiadaniu niezbędny jest wydrukowany bilet
  • Regularny przejazd
  • Przewoźnik
  • Orion Auto s.a.

Nie udało się zestawić średnich ocen z powodu niedostatecznej ilości opinii użytkowników. Proszę, podziel się swoimi wrażeniami z przejazdu

pon, śro, czw, pią, nie
14:20
Czas przejazdu 25 h. 05 min
+1 dzień

Wrocław

Dworzec autobusowy; ul. Sucha 1

15:25
+1 dzień

Wozneseńsk

Dworzec autobusowy Voznesensk; ul. Zhovtnevoi Revoliutsii 148

160
14:20
Wrocław
Dworzec autobusowy; ul. Sucha 1
19:30
Kraków
"Dworzec autobusowy; ul. Bosacka 18"
20:40
Rzeszów
"Wozneseńsk; Ukraina, Mikołajowski"
22:00
Krakowiec
"Krakovets checkpoint (Ukraine/Poland); Krakovets checkpoint (Ukraine/Poland)"
21:50
Szeginie
"Szeginie; Szeginie"
00:10
Lwów
"Dworzec autobusowy №8; Dvirtseva ploshcha 1"
03:20
Tarnopol
"Dworzec autobusowy Central; ul. Anatoliia Zhyvova 7"
05:50
Chmielnicki
"Dworzec autobusowy Centralny; Vinnytske shose 23"
08:10
Winnica
"Dworzec autobusowy Centralny; ul. Kyivska 8"
11:10
Umań
"Dworzec autobusowy Uman; ul. Kyivska 1"
13:40
Perwomajsk
"Dworzec autobusowy; ul. Radianska 8"
14:40
Jużnoukrajinśk
"Dworzec autobusowy Yuzhnoukrainsk; ul. Druzhby Narodiv 27"
15:25
+1 dzień
Wozneseńsk
Dworzec autobusowy Voznesensk; ul. Zhovtnevoi Revoliutsii 148
  • Autobus
  • SCANIA Century
  • Dodatkowo
  • Regularny przejazd
  • Wejście z dowodem osobistym
  • Przy wsiadaniu niezbędny jest wydrukowany bilet
  • Regularny przejazd
  • Przewoźnik
  • Stetsyk Tarasa V. o.g.

Nie udało się zestawić średnich ocen z powodu niedostatecznej ilości opinii użytkowników. Proszę, podziel się swoimi wrażeniami z przejazdu

Codziennie
14:20
Czas przejazdu 24 h. 05 min
+1 dzień

Wrocław

Dworzec autobusowy; ul. Sucha 1

15:25
+1 dzień

Wozneseńsk

Dworzec autobusowy Voznesensk; ul. Zhovtnevoi Revoliutsii 148

165
14:20
Wrocław
Dworzec autobusowy; ul. Sucha 1
15:25
+1 dzień
Wozneseńsk
Dworzec autobusowy Voznesensk; ul. Zhovtnevoi Revoliutsii 148
  • Dodatkowo
  • Niestandardowy przejazd
  • Wejście z dowodem osobistym
  • Przy wsiadaniu niezbędny jest wydrukowany bilet
  • Regularny przejazd
  • Przewoźnik
  • IDEAL TRAVEL

Nie udało się zestawić średnich ocen z powodu niedostatecznej ilości opinii użytkowników. Proszę, podziel się swoimi wrażeniami z przejazdu

Codziennie
15:00
Czas przejazdu 24 h. 25 min
+1 dzień

Wrocław

Dworzec autobusowy; ul. Sucha 1

15:25
+1 dzień

Wozneseńsk

Dworzec autobusowy Voznesensk; ul. Zhovtnevoi Revoliutsii 148

170
15:00
Wrocław
Dworzec autobusowy; ul. Sucha 1
19:25
Kraków
"Dworzec autobusowy; ul. Bosacka 18"
22:00
Krakowiec
"Krakovets checkpoint (Ukraine/Poland); Krakovets checkpoint (Ukraine/Poland)"
21:55
Szeginie
"Szeginie; Szeginie"
00:10
Lwów
"Dworzec autobusowy №8; Dvirtseva ploshcha 1"
03:20
Tarnopol
"Dworzec autobusowy Central; ul. Anatoliia Zhyvova 7"
05:50
Chmielnicki
"Dworzec autobusowy Centralny; Vinnytske shose 23"
08:10
Winnica
"Dworzec autobusowy Centralny; ul. Kyivska 8"
11:10
Umań
"Dworzec autobusowy Uman; ul. Kyivska 1"
13:40
Perwomajsk
"Dworzec autobusowy; ul. Radianska 8"
14:40
Jużnoukrajinśk
"Dworzec autobusowy Yuzhnoukrainsk; ul. Druzhby Narodiv 27"
15:25
+1 dzień
Wozneseńsk
Dworzec autobusowy Voznesensk; ul. Zhovtnevoi Revoliutsii 148
  • Autobus
  • SCANIA Century
  • Dodatkowo
  • Regularny przejazd
  • Wejście z dowodem osobistym
  • Przy wsiadaniu niezbędny jest wydrukowany bilet
  • Regularny przejazd
  • Przewoźnik
  • Stetsyk Tarasa V. o.g.

Nie udało się zestawić średnich ocen z powodu niedostatecznej ilości opinii użytkowników. Proszę, podziel się swoimi wrażeniami z przejazdu

wto, sob
14:20
Czas przejazdu 25 h. 05 min
+1 dzień

Wrocław

Dworzec autobusowy; ul. Sucha 1

15:25
+1 dzień

Wozneseńsk

Dworzec autobusowy Voznesensk; ul. Zhovtnevoi Revoliutsii 148

170
14:20
Wrocław
Dworzec autobusowy; ul. Sucha 1
19:30
Kraków
"Dworzec autobusowy; ul. Bosacka 18"
20:40
Rzeszów
"Wozneseńsk; Ukraina, Mikołajowski"
22:00
Krakowiec
"Krakovets checkpoint (Ukraine/Poland); Krakovets checkpoint (Ukraine/Poland)"
21:50
Szeginie
"Szeginie; Szeginie"
00:10
Lwów
"Dworzec autobusowy №8; Dvirtseva ploshcha 1"
03:20
Tarnopol
"Dworzec autobusowy Central; ul. Anatoliia Zhyvova 7"
05:50
Chmielnicki
"Dworzec autobusowy Centralny; Vinnytske shose 23"
08:10
Winnica
"Dworzec autobusowy Centralny; ul. Kyivska 8"
11:10
Umań
"Dworzec autobusowy Uman; ul. Kyivska 1"
13:40
Perwomajsk
"Dworzec autobusowy; ul. Radianska 8"
14:40
Jużnoukrajinśk
"Dworzec autobusowy Yuzhnoukrainsk; ul. Druzhby Narodiv 27"
15:25
+1 dzień
Wozneseńsk
Dworzec autobusowy Voznesensk; ul. Zhovtnevoi Revoliutsii 148
  • Autobus
  • SCANIA Century
  • Dodatkowo
  • Regularny przejazd
  • Wejście z dowodem osobistym
  • Przy wsiadaniu niezbędny jest wydrukowany bilet
  • Regularny przejazd
  • Przewoźnik
  • Stetsyk Tarasa V. o.g.

Nie udało się zestawić średnich ocen z powodu niedostatecznej ilości opinii użytkowników. Proszę, podziel się swoimi wrażeniami z przejazdu

Codziennie
15:00
Czas przejazdu 23 h. 30 min
+1 dzień

Wrocław

Dworzec autobusowy; ul. Sucha 1

15:30
+1 dzień

Wozneseńsk

Dworzec autobusowy Voznesensk; ul. Zhovtnevoi Revoliutsii 148

186
15:00
Wrocław
Dworzec autobusowy; ul. Sucha 1
15:30
+1 dzień
Wozneseńsk
Dworzec autobusowy Voznesensk; ul. Zhovtnevoi Revoliutsii 148
  • Dodatkowo
  • Niestandardowy przejazd
  • Wejście z dowodem osobistym
  • Przy wsiadaniu niezbędny jest wydrukowany bilet
  • Regularny przejazd
  • Przewoźnik
  • IDEAL TRAVEL

Nie udało się zestawić średnich ocen z powodu niedostatecznej ilości opinii użytkowników. Proszę, podziel się swoimi wrażeniami z przejazdu

Popularne kierunki
Z miasta Wrocław
Do miasta Wrocław