Moje bilety
Pol

Rozkład jazdy autobusów Wrocław — Wozneseńsk w 2019 rok roku

Codziennie
19:00
25 godz. 10 min w drodze
+1 dzień

Wrocław

Dworzec autobusowy, ul. Sucha 1

21:10
+1 dzień

Wozneseńsk

Dworzec autobusowy Voznesensk, ul. Zhovtnevoi Revoliutsii 148

150,00 
18:30
Wrocław
Dworzec autobusowy, ul. Sucha 1
20:10
Opole
Dworzec autobusowy, ul. 1 maja 4
21:45
Katowice
Dworzec autobusowy, ul. Piotra Skargi 1
23:15
Kraków
Dworzec autobusowy, ul. Bosacka 18
03:20
Korczowa PC (Polska/Ukraina)
Przystanek PPC, Korczowa
07:20
Lwów
Dworzec kolejowy Centralny, pl. Dvirceva 1
10:20
Tarnopol
Dworzec autobusowy Central, ul. Anatolija Zhywowa 7
12:20
Chmielnicki
Dworzec autobusowy Chmelnitsky, Vinnytske shose 8
14:30
Winnica
Dworzec autobusowy Centralny, ul. Kijowska 8
17:30
Umań
Dworzec autobusowy Uman, ul. Kyivska 1
19:30
Perwomajsk
Przystanek, ul. Mykoly Vyngranovskoho 8
20:30
Jużnoukrajinśk
Dworzec autobusowy Yuzhnoukrainsk, ul. Druzhby Narodiv 27
21:10
+1 dzień
Wozneseńsk
Dworzec autobusowy Voznesensk, ul. Zhovtnevoi Revoliutsii 148
Punkty pośrednie (11)
  • Dodatkowo
  • W przypadku podróży międzynarodowej należy pamiętać o paszporcie
  • Pamiętaj o okazaniu biletu podczas wsiadania
  • Przejazd standardowy
  • Przewoźnik
  • Ternvoyage
  • Van Hool EOS
Codziennie
13:05
25 godz. 0 min w drodze
+1 dzień

Wrocław

Dworzec autobusowy, ul. Sucha 1

14:05
+1 dzień

Wozneseńsk

Dworzec autobusowy Voznesensk, ul. Zhovtnevoi Revoliutsii 148

160,00 
13:00
Wrocław
Dworzec autobusowy, ul. Sucha 1
16:25
Katowice
Dworzec autobusowy, ul. Piotra Skargi 1
18:05
Kraków
Dworzec autobusowy, ul. Bosacka 18
21:05
Rzeszów
Dworzec autobusowy, ul. A.Grottgera 1
00:50
Krakowiec
Зупинка "КПП", Krakowiec
01:00
Lwów
Dworzec autobusowy №8, pl. Dvirtseva 1
03:10
Tarnopol
Dworzec autobusowy Central, ul. Anatolija Zhywowa 7
05:20
Chmielnicki
Dworzec autobusowy Centralny, Vinnytske shose 23
07:30
Winnica
Dworzec autobusowy Centralny, ul. Kijowska 8
10:10
Umań
Dworzec autobusowy Uman, ul. Kyivska 1
12:20
Perwomajsk
Dworzec autobusowy, ul. Radianska 8
13:25
Jużnoukrajinśk
Dworzec autobusowy Yuzhnoukrainsk, ul. Druzhby Narodiv 27
14:05
+1 dzień
Wozneseńsk
Dworzec autobusowy Voznesensk, ul. Zhovtnevoi Revoliutsii 148
Punkty pośrednie (11)
  • Dodatkowo
  • W przypadku podróży międzynarodowej należy pamiętać o paszporcie
  • Pamiętaj o okazaniu biletu podczas wsiadania
  • Przejazd standardowy
  • Przewoźnik
  • Orion-Avto
  • Neoplan
pon, śro, pią
13:05
27 godz. 0 min w drodze
+1 dzień

Wrocław

Dworzec autobusowy, ul. Sucha 1

17:05
+1 dzień

Wozneseńsk

Dworzec autobusowy Voznesensk, ul. Zhovtnevoi Revoliutsii 148

160,00 
13:05
Wrocław
Dworzec autobusowy, ul. Sucha 1
17:05
+1 dzień
Wozneseńsk
Dworzec autobusowy Voznesensk, ul. Zhovtnevoi Revoliutsii 148
  • Dodatkowo
  • W przypadku podróży międzynarodowej należy pamiętać o paszporcie
  • Pamiętaj o okazaniu biletu podczas wsiadania
  • Przejazd standardowy
  • Przewoźnik
  • ORION-AVTO-UKRAINEBUS
pon, śro, czw, pią, nie
14:20
25 godz. 5 min w drodze
+1 dzień

Wrocław

Dworzec autobusowy, ul. Sucha 1

15:25
+1 dzień

Wozneseńsk

Dworzec autobusowy Voznesensk, ul. Zhovtnevoi Revoliutsii 148

160,00 
14:05
Wrocław
Dworzec autobusowy, ul. Sucha 1
19:30
Kraków
Dworzec autobusowy, ul. Bosacka 18
20:40
Rzeszów
Wozneseńsk, Ukraina, Mikołajowski
22:00
Krakowiec
Зупинка "КПП", Krakowiec
21:50
Szeginie
Dworzec autobusowy, ul. Druszby
00:10
Lwów
Dworzec autobusowy №8, pl. Dvirtseva 1
03:20
Tarnopol
Dworzec autobusowy Central, ul. Anatolija Zhywowa 7
05:50
Chmielnicki
Dworzec autobusowy Centralny, Vinnytske shose 23
08:10
Winnica
Dworzec autobusowy Centralny, ul. Kijowska 8
11:10
Umań
Dworzec autobusowy Uman, ul. Kyivska 1
13:40
Perwomajsk
Dworzec autobusowy, ul. Radianska 8
14:40
Jużnoukrajinśk
Dworzec autobusowy Yuzhnoukrainsk, ul. Druzhby Narodiv 27
15:25
+1 dzień
Wozneseńsk
Dworzec autobusowy Voznesensk, ul. Zhovtnevoi Revoliutsii 148
Punkty pośrednie (11)
  • Dodatkowo
  • W przypadku podróży międzynarodowej należy pamiętać o paszporcie
  • Pamiętaj o okazaniu biletu podczas wsiadania
  • Przejazd standardowy
  • Przewoźnik
  • Stetsik Taras Volodymyrovich
  • SCANIA Century
Codziennie
15:00
24 godz. 25 min w drodze
+1 dzień

Wrocław

Dworzec autobusowy, ul. Sucha 1

15:25
+1 dzień

Wozneseńsk

Dworzec autobusowy Voznesensk, ul. Zhovtnevoi Revoliutsii 148

160,00 
14:30
Wrocław
Dworzec autobusowy, ul. Sucha 1
22:00
Krakowiec
Зупинка "КПП", Krakowiec
21:55
Szeginie
Dworzec autobusowy, ul. Druszby
00:10
Lwów
Dworzec autobusowy №8, pl. Dvirtseva 1
03:20
Tarnopol
Dworzec autobusowy Central, ul. Anatolija Zhywowa 7
05:50
Chmielnicki
Dworzec autobusowy Centralny, Vinnytske shose 23
08:10
Winnica
Dworzec autobusowy Centralny, ul. Kijowska 8
11:10
Umań
Dworzec autobusowy Uman, ul. Kyivska 1
13:40
Perwomajsk
Dworzec autobusowy, ul. Radianska 8
14:40
Jużnoukrajinśk
Dworzec autobusowy Yuzhnoukrainsk, ul. Druzhby Narodiv 27
15:25
+1 dzień
Wozneseńsk
Dworzec autobusowy Voznesensk, ul. Zhovtnevoi Revoliutsii 148
Punkty pośrednie (9)
  • Dodatkowo
  • W przypadku podróży międzynarodowej należy pamiętać o paszporcie
  • Pamiętaj o okazaniu biletu podczas wsiadania
  • Przejazd standardowy
  • Przewoźnik
  • Stetsik Taras Volodymyrovich
  • SCANIA Century
Codziennie
19:00
23 godz. 40 min w drodze
+1 dzień

Wrocław

Dworzec autobusowy, ul. Sucha 1

19:40
+1 dzień

Wozneseńsk

Dworzec autobusowy Voznesensk, ul. Zhovtnevoi Revoliutsii 148

160,09 
18:30
Wrocław
Dworzec autobusowy, ul. Sucha 1
20:10
Opole
Dworzec autobusowy, ul. 1 maja 4
21:45
Katowice
Dworzec autobusowy, ul. Piotra Skargi 1
23:15
Kraków
Dworzec autobusowy, ul. Bosacka 18
04:30
Krakowiec
Wozneseńsk, Ukraina, Mikołajowski
07:00
Lwów
Dworzec kolejowy Centralny, pl. Dvirceva 1
09:00
Tarnopol
Dworzec autobusowy Central, ul. Anatolija Zhywowa 7
11:00
Chmielnicki
Dworzec autobusowy Centralny, Vinnytske shose 23
13:00
Winnica
Dworzec autobusowy Centralny, ul. Kijowska 8
16:00
Umań
Dworzec autobusowy Uman, ul. Kyivska 1
18:00
Perwomajsk
Przystanek, ul. Mykoly Vyngranovskoho 8
19:00
Jużnoukrajinśk
Dworzec autobusowy Yuzhnoukrainsk, ul. Druzhby Narodiv 27
19:40
+1 dzień
Wozneseńsk
Dworzec autobusowy Voznesensk, ul. Zhovtnevoi Revoliutsii 148
Punkty pośrednie (11)
  • Dodatkowo
  • W przypadku podróży międzynarodowej należy pamiętać o paszporcie
  • Pamiętaj o okazaniu biletu podczas wsiadania
  • Przejazd standardowy
  • Przewoźnik
  • Ternvoyazh
  • Van Hool
pon, śro, pią
14:20
24 godz. 5 min w drodze
+1 dzień

Wrocław

Dworzec autobusowy, ul. Sucha 1

15:25
+1 dzień

Wozneseńsk

Dworzec autobusowy Voznesensk, ul. Zhovtnevoi Revoliutsii 148

164,80 
14:20
Wrocław
Dworzec autobusowy, ul. Sucha 1
15:25
+1 dzień
Wozneseńsk
Dworzec autobusowy Voznesensk, ul. Zhovtnevoi Revoliutsii 148
  • Dodatkowo
  • W przypadku podróży międzynarodowej należy pamiętać o paszporcie
  • Pamiętaj o okazaniu biletu podczas wsiadania
  • Przejazd standardowy
  • Przewoźnik
  • IDEAL TRAVEL
pon, śro, pią
15:00
23 godz. 30 min w drodze
+1 dzień

Wrocław

Dworzec autobusowy, ul. Sucha 1

15:30
+1 dzień

Wozneseńsk

Dworzec autobusowy Voznesensk, ul. Zhovtnevoi Revoliutsii 148

164,80 
15:00
Wrocław
Dworzec autobusowy, ul. Sucha 1
15:30
+1 dzień
Wozneseńsk
Dworzec autobusowy Voznesensk, ul. Zhovtnevoi Revoliutsii 148
  • Dodatkowo
  • W przypadku podróży międzynarodowej należy pamiętać o paszporcie
  • Pamiętaj o okazaniu biletu podczas wsiadania
  • Przejazd standardowy
  • Przewoźnik
  • IDEAL TRAVEL
wto, sob
14:20
25 godz. 5 min w drodze
+1 dzień

Wrocław

Dworzec autobusowy, ul. Sucha 1

15:25
+1 dzień

Wozneseńsk

Dworzec autobusowy Voznesensk, ul. Zhovtnevoi Revoliutsii 148

170,00 
14:05
Wrocław
Dworzec autobusowy, ul. Sucha 1
19:30
Kraków
Dworzec autobusowy, ul. Bosacka 18
20:40
Rzeszów
Wozneseńsk, Ukraina, Mikołajowski
22:00
Krakowiec
Зупинка "КПП", Krakowiec
21:50
Szeginie
Dworzec autobusowy, ul. Druszby
00:10
Lwów
Dworzec autobusowy №8, pl. Dvirtseva 1
03:20
Tarnopol
Dworzec autobusowy Central, ul. Anatolija Zhywowa 7
05:50
Chmielnicki
Dworzec autobusowy Centralny, Vinnytske shose 23
08:10
Winnica
Dworzec autobusowy Centralny, ul. Kijowska 8
11:10
Umań
Dworzec autobusowy Uman, ul. Kyivska 1
13:40
Perwomajsk
Dworzec autobusowy, ul. Radianska 8
14:40
Jużnoukrajinśk
Dworzec autobusowy Yuzhnoukrainsk, ul. Druzhby Narodiv 27
15:25
+1 dzień
Wozneseńsk
Dworzec autobusowy Voznesensk, ul. Zhovtnevoi Revoliutsii 148
Punkty pośrednie (11)
  • Dodatkowo
  • W przypadku podróży międzynarodowej należy pamiętać o paszporcie
  • Pamiętaj o okazaniu biletu podczas wsiadania
  • Przejazd standardowy
  • Przewoźnik
  • Stetsik Taras Volodymyrovich
  • SCANIA Century
Popularne kierunki
Z miasta Wrocław
Do miasta Wrocław
Zniżki, newsletter i nowości od Busfor

Zapisz się i bądź na bieżąco!