Twoje konto
Pol
Polski
English

Rozkład jazdy autobusów Wrocław — Siewierodonieck w 2019 rok roku

wto, czw, nie
07:00
44 godz. 25 min w drodze
+2 dni

Wrocław

Dworzec autobusowy, ul. Sucha 1

03:25
+2 dni

Siewierodonieck

Dworzec autobusowy, prospekt Chimikiw 61

244,71 
07:00
Wrocław
Dworzec autobusowy, ul. Sucha 1
08:45
Opole
Dworzec autobusowy, ul. 1 maja 4
09:25
Strzelce Opolskie
Hotel Leśny, ul. Opolska 40
10:05
Gliwice
Dworzec autobusowy, ul. Pionierów 8
10:45
Zabrze
Dworzec autobusowy Goethego, ulica Johanna Wolfganga Goethego
12:40
Katowice
Przystanek, ul. Piotra Skargi 8
14:35
Kraków
Dworzec autobusowy, ul. Bosacka 18
16:45
Kielce
Plac przy Dworcu PKP (przy poczcie), ul. Żelazna/Pl. Niepodległości
18:25
Radom
Dworzec autobusowy, ul. Władysława Beliny-Prazmowskiego 8
20:35
Lublin
Dworzec autobusowy, Al. Tysiąclecia 6
21:55
Zamość
Dworzec autobusowy, ul. Hrubieszowska 1
22:45
Zosin PC (Polska/Ukraina)
Przystanek PPC, Zosin
03:40
Nowowołyńsk
Dworzec autobusowy Nowowołyńsk, ul. Avtobusna 6
04:05
Włodzimierz Wołyński
Dworzec autobusowy Wołodymyr-Wołyński, ul. Danyla Galytskoho 14
05:10
Łuck
Dworzec autobusowy Łuck, ul. Koniakina 39
06:20
Równe
Dworzec autobusowy Centralny, ul. Kijowska 40
07:55
Nowogród Wołyński
Dworzec autobusowy Novograd Wołyń, ul. Shevchenka 45
09:10
Żytomierz
Dworzec autobusowy Centralny, ul. Kijowska 93
12:05
Kijów
Dworzec autobusowy Vydubyczi, metro Vydubychi; ul. Naberezhno-Pecherska doroga 10
13:05
Boryspol
Przystanek, ul. Kyivskyi Shliakh 2/6
14:15
Pyriatyn
Dworzec autobusowy Pyrjatyn, ul. Europeiska 154
14:50
Łubnie
Dworzec autobusowy Lubny, prospekt Volodymyrskyi 157
17:40
Połtawa
Dworzec autobusowy Połtawa, ul. Velykotyrnivska 7
19:30
Charków
Dworzec autobusowy Prywokzalna, ul. Jevhena Kotlyara 11
21:55
Czuhujiw
Dworzec autobusowy, ul. Charkoska 133
23:25
Izium
Dworzec autobusowy, ul. Paromna 1
00:20
Słowiańsk
Dworzec autobusowy, ul. Centralny 47
00:45
Kramatorsk
Dworzec autobusowy Kramatorsk, bulvar Mashynobudivnykiv 28
01:10
Drużkiwka
Dworzec autobusowy Druzhkovka, ul. Moskovska 231
01:35
Konstantynówka
Dworzec autobusowy, Aleja Łomonowa 123B
02:10
Bachmut
Dworzec autobusowy, ul. Kosmonawtiv 5
03:05
Lisiczańsk
Dworzec autobusowy Lisiczansk-2, ul. Sosyury 310A
03:25
+2 dni
Siewierodonieck
Dworzec autobusowy, prospekt Chimikiw 61
Punkty pośrednie (31)
  • Dodatkowo
  • W przypadku podróży międzynarodowej należy pamiętać o paszporcie
  • Pamiętaj o okazaniu biletu podczas wsiadania
  • Przejazd standardowy
  • Przewoźnik
  • Z-Time
  • BOVA
Popularne kierunki
Z miasta Wrocław
Do miasta Wrocław
Rabaty do 70% na przejazdy autokarowe

Zamknięcie sprzedaży dla subskrybentów i na pomysły tanich podróży