Moje konto
PL
Polski
English

Wybierz datę, aby kupić bilet na autobus Ustronie Morskie — Legnica

Najlepsza oferta

Codziennie
15:55
Czas przejazdu11 h. 20 min
+1 dzień

Ustronie Morskie

Przystanek, ul. Wojska Polskiego

03:15
+1 dzień

Legnica

Przystanek, ul. Jaworzyńska/Nowodworska

86,70 

Rozkład jazdy autobusów Ustronie Morskie — Legnica w 2019 rok

pon, wto, śro, czw
10:44
Czas przejazdu08 h. 50 min

Ustronie Morskie

Przystanek, ul. Wojska Polskiego

19:34

Legnica

Przystanek, ul. Jaworzyńska/Nowodworska

90,00 
Codziennie
17:44
Czas przejazdu08 h. 50 min
+1 dzień

Ustronie Morskie

Przystanek, ul. Wojska Polskiego

02:34
+1 dzień

Legnica

Przystanek, ul. Jaworzyńska/Nowodworska

90,00 
Popularne kierunki
Z miasta Legnica
Rabaty do 70% na przejazdy autokarowe

Zapisz się do newslettera, aby otrzymywać promocyjne kody
oraz czytać artykuły o tanim podróżowaniu