Rozkład jazdy PKS Toruń – Charków

13:00
10 lip
19:30
11 lip
Dworzec Toruń Miasto, plac 18 stycznia 4
Przystanek autobusowy Privokzalnaya, ul. Jewgienija Kotlyara 11
Kupić za
210,06
13:00
10 lip
Toruń, Kujawsko-Pomorskie, Toruń
Dworzec Toruń Miasto, plac 18 stycznia 4
14:00
Włocławek
17:10
Warszawa
20:35
Lublin
21:55
Zamość
22:45
Zosin PC (Polska/Ukraina)
03:40
Nowowołyńsk
04:05
Włodzimierz Wołyński
05:10
Łuck
06:20
Równe
07:55
Nowogród Wołyński
09:10
Żytomierz
12:05
Kijów
13:05
Boryspol
14:15
Pyriatyn
14:50
Łubnie
17:40
Połtawa
19:30
11 lip
Charków
Przystanek autobusowy Privokzalnaya, ul. Jewgienija Kotlyara 11
  • Autobus
  • BOVA
  • Dodatki
  • Regularny przejazd
  • Żeby wsiąść niezbędny jest dowód osobisty
  • Żeby wsiąść niezbędny jest wydrukowany bilet

Połączenia z przesiadką Toruń – Charków

02:05
10 lip
08:10
11 lip
Dworzec autobusowy, ul. gen. Jana Henryka Dąbrowskiego 8-24
Bus "Charków-1", Jurij Gagarin Avenue; dom 22
Kupić za
180,00
02:05
10 lip
Toruń, Kujawsko-Pomorskie, Toruń
Dworzec autobusowy, ul. gen. Jana Henryka Dąbrowskiego 8-24
03:10
Włocławek
04:25
Płock
06:05
Nowy Dwór Mazowiecki
07:00
Warszawa
11:05
Lublin
Dorohusk PC(Polska/Ukraina)
17:20
Łuck
18:35
Równe
21:10
Żytomierz
23:25
Kijów
05:10
Połtawa
08:10
11 lip
Charków
Bus "Charków-1", Jurij Gagarin Avenue; dom 22
  • Autobus
  • SETRA S 215 HD
  • Dodatki
  • Regularny przejazd
  • Żeby wsiąść niezbędny jest dowód osobisty
  • Żeby wsiąść niezbędny jest wydrukowany bilet
02:05
10 lip
08:15
11 lip
Dworzec autobusowy, ul. gen. Jana Henryka Dąbrowskiego 8-24
Mc Donald's, ul. Poltavsky Shlyakh 57
Kupić za
180,00
02:05
10 lip
Toruń, Kujawsko-Pomorskie, Toruń
Dworzec autobusowy, ul. gen. Jana Henryka Dąbrowskiego 8-24
03:20
Włocławek
04:15
Płock
05:25
Sochaczew
06:45
Warszawa
09:50
Lublin
11:45
Dorohusk PC(Polska/Ukraina)
16:20
Łuck
17:35
Równe
20:20
Żytomierz
22:35
Kijów
05:10
Połtawa
08:15
11 lip
Charków
Mc Donald's, ul. Poltavsky Shlyakh 57
  • Autobus
  • SETRA S 215 HD
  • Dodatki
  • Regularny przejazd
  • Żeby wsiąść niezbędny jest dowód osobisty
  • Żeby wsiąść niezbędny jest wydrukowany bilet
Popularne kierunki
Do miasta Charków
Do miasta Toruń
Z miasta Charków