Moje bilety
Pol

Rozkład jazdy autobusów Tarnopol — Zbarazh w 2019 rok roku

Codziennie
10:35
35 min w drodze

Tarnopol

Dworzec autobusowy Central, ul. Anatolija Zhywowa 7

11:10

Zbarazh

ЗБАРАЖ, null

2,87 
10:35
Tarnopol
Dworzec autobusowy Central, ul. Anatolija Zhywowa 7
11:10
Zbarazh
ЗБАРАЖ, null
  • Dodatkowo
  • W przypadku podróży międzynarodowej należy pamiętać o paszporcie
  • Pamiętaj o okazaniu biletu podczas wsiadania
  • Przejazd standardowy
  • Przewoźnik
  • ЗБАРАЗЬКЕ АТП-16140 ПрАТ
  • БАЗ АО79-29
Codziennie
09:25
35 min w drodze

Tarnopol

Dworzec autobusowy Central, ul. Anatolija Zhywowa 7

10:00

Zbarazh

ЗБАРАЖ, null

3,42 
09:25
Tarnopol
Dworzec autobusowy Central, ul. Anatolija Zhywowa 7
10:00
Zbarazh
ЗБАРАЖ, null
  • Dodatkowo
  • W przypadku podróży międzynarodowej należy pamiętać o paszporcie
  • Pamiętaj o okazaniu biletu podczas wsiadania
  • Przejazd standardowy
  • Przewoźnik
  • КОМПАНІЯ АВТОПЕРЕВЕЗЕНЬ ТОВ
  • БАЗ 25
Codziennie
15:15
35 min w drodze

Tarnopol

Dworzec autobusowy Central, ul. Anatolija Zhywowa 7

15:50

Zbarazh

ЗБАРАЖ, null

3,42 
15:15
Tarnopol
Dworzec autobusowy Central, ul. Anatolija Zhywowa 7
15:50
Zbarazh
ЗБАРАЖ, null
  • Dodatkowo
  • W przypadku podróży międzynarodowej należy pamiętać o paszporcie
  • Pamiętaj o okazaniu biletu podczas wsiadania
  • Przejazd standardowy
  • Przewoźnik
  • КОМПАНІЯ АВТОПЕРЕВЕЗЕНЬ ТОВ
  • БАЗ АО79-29
Codziennie
12:00
51 min w drodze

Tarnopol

Dworzec autobusowy Central, ul. Anatolija Zhywowa 7

12:51

Zbarazh

ЗБАРАЖ, null

3,70 
12:00
Tarnopol
Dworzec autobusowy Central, ul. Anatolija Zhywowa 7
12:51
Zbarazh
ЗБАРАЖ, null
  • Dodatkowo
  • W przypadku podróży międzynarodowej należy pamiętać o paszporcie
  • Pamiętaj o okazaniu biletu podczas wsiadania
  • Przejazd standardowy
  • Przewoźnik
  • БОЧАРОВ О.М. ФОП
  • МЕРСЕДЕС 609
Codziennie
15:25
51 min w drodze

Tarnopol

Dworzec autobusowy Central, ul. Anatolija Zhywowa 7

16:16

Zbarazh

ЗБАРАЖ, null

3,70 
15:25
Tarnopol
Dworzec autobusowy Central, ul. Anatolija Zhywowa 7
16:16
Zbarazh
ЗБАРАЖ, null
  • Dodatkowo
  • W przypadku podróży międzynarodowej należy pamiętać o paszporcie
  • Pamiętaj o okazaniu biletu podczas wsiadania
  • Przejazd standardowy
  • Przewoźnik
  • БОЧАРОВ О.М. ФОП
  • МЕРСЕДЕС 609
pon, śro, czw, pią, sob, nie
18:00
53 min w drodze

Tarnopol

Dworzec autobusowy Central, ul. Anatolija Zhywowa 7

18:53

Zbarazh

ЗБАРАЖ, null

3,70 
18:00
Tarnopol
Dworzec autobusowy Central, ul. Anatolija Zhywowa 7
18:53
Zbarazh
ЗБАРАЖ, null
  • Dodatkowo
  • W przypadku podróży międzynarodowej należy pamiętać o paszporcie
  • Pamiętaj o okazaniu biletu podczas wsiadania
  • Przejazd standardowy
  • Przewoźnik
  • БОЧАРОВ О.М. ФОП
  • МЕРСЕДЕС 22
Codziennie
11:00
34 min w drodze

Tarnopol

Dworzec autobusowy Central, ul. Anatolija Zhywowa 7

11:34

Zbarazh

ЗБАРАЖ, null

3,89 
11:00
Tarnopol
Dworzec autobusowy Central, ul. Anatolija Zhywowa 7
11:34
Zbarazh
ЗБАРАЖ, null
  • Dodatkowo
  • W przypadku podróży międzynarodowej należy pamiętać o paszporcie
  • Pamiętaj o okazaniu biletu podczas wsiadania
  • Przejazd standardowy
  • Przewoźnik
  • ЧЕРНІЙ І.С. ФОП
  • ПАЗ 4234
pon, wto, śro, czw, sob
13:40
55 min w drodze

Tarnopol

Dworzec autobusowy Central, ul. Anatolija Zhywowa 7

14:35

Zbarazh

ЗБАРАЖ, null

4,17 
13:40
Tarnopol
Dworzec autobusowy Central, ul. Anatolija Zhywowa 7
14:35
Zbarazh
ЗБАРАЖ, null
  • Dodatkowo
  • W przypadku podróży międzynarodowej należy pamiętać o paszporcie
  • Pamiętaj o okazaniu biletu podczas wsiadania
  • Przejazd standardowy
  • Przewoźnik
  • ПИТЕЛЬ В.Б. ФОП
  • МЕРСЕДЕС 410
pon, wto
16:20
45 min w drodze

Tarnopol

Dworzec autobusowy Central, ul. Anatolija Zhywowa 7

17:05

Zbarazh

ЗБАРАЖ, null

4,83 
16:20
Tarnopol
Dworzec autobusowy Central, ul. Anatolija Zhywowa 7
17:05
Zbarazh
ЗБАРАЖ, null
  • Dodatkowo
  • W przypadku podróży międzynarodowej należy pamiętać o paszporcie
  • Pamiętaj o okazaniu biletu podczas wsiadania
  • Przejazd standardowy
  • Przewoźnik
  • ЗБАРАЗЬКЕ АТП-16140 ПрАТ
  • БАЗ АО79-29
pon, wto, śro, czw, pią, sob
12:40
45 min w drodze

Tarnopol

Dworzec autobusowy Central, ul. Anatolija Zhywowa 7

13:25

Zbarazh

ЗБАРАЖ, null

4,87 
12:40
Tarnopol
Dworzec autobusowy Central, ul. Anatolija Zhywowa 7
13:25
Zbarazh
ЗБАРАЖ, null
  • Dodatkowo
  • W przypadku podróży międzynarodowej należy pamiętać o paszporcie
  • Pamiętaj o okazaniu biletu podczas wsiadania
  • Przejazd standardowy
  • Przewoźnik
  • ЗБАРАЗЬКЕ АТП-16140 ПрАТ
  • БАЗ АО79-29
Codziennie
11:10
39 min w drodze

Tarnopol

Dworzec autobusowy Central, ul. Anatolija Zhywowa 7

11:49

Zbarazh

ЗБАРАЖ, null

4,92 
11:10
Tarnopol
Dworzec autobusowy Central, ul. Anatolija Zhywowa 7
11:49
Zbarazh
ЗБАРАЖ, null
  • Dodatkowo
  • W przypadku podróży międzynarodowej należy pamiętać o paszporcie
  • Pamiętaj o okazaniu biletu podczas wsiadania
  • Przejazd standardowy
  • Przewoźnik
  • ЯЦИШИН М.М. ФОП
  • МЕРС БЕНЦ 312
Codziennie
14:40
39 min w drodze

Tarnopol

Dworzec autobusowy Central, ul. Anatolija Zhywowa 7

15:19

Zbarazh

ЗБАРАЖ, null

4,92 
14:40
Tarnopol
Dworzec autobusowy Central, ul. Anatolija Zhywowa 7
15:19
Zbarazh
ЗБАРАЖ, null
  • Dodatkowo
  • W przypadku podróży międzynarodowej należy pamiętać o paszporcie
  • Pamiętaj o okazaniu biletu podczas wsiadania
  • Przejazd standardowy
  • Przewoźnik
  • ЗБАРАЗЬКЕ АТП-16140 ПрАТ
  • МЕРС БЕНЦ 312
Codziennie
16:40
39 min w drodze

Tarnopol

Dworzec autobusowy Central, ul. Anatolija Zhywowa 7

17:19

Zbarazh

ЗБАРАЖ, null

4,92 
16:40
Tarnopol
Dworzec autobusowy Central, ul. Anatolija Zhywowa 7
17:19
Zbarazh
ЗБАРАЖ, null
  • Dodatkowo
  • W przypadku podróży międzynarodowej należy pamiętać o paszporcie
  • Pamiętaj o okazaniu biletu podczas wsiadania
  • Przejazd standardowy
  • Przewoźnik
  • ЗБАРАЗЬКЕ АТП-16140 ПрАТ
  • МЕРС БЕНЦ 312
Popularne kierunki
Do miasta Tarnopol
Z miasta Zbarazh
Zniżki, newsletter i nowości od Busfor

Zapisz się i bądź na bieżąco!