Moje Bilety
PL
Polski
English

Podróż powrotna:

Zbaraż – Tarnopol

Wybierz datę, aby kupić bilet na autobus Tarnopol — Zbaraż

Najlepsza oferta

W poniedziałki
17:05
Czas przejazdu37 min

Tarnopol

Dworzec autobusowy Central, ul. Anatolija Zhywowa 7

17:42

Zbaraż

ЗБАРАЖ,

2,77 

Rozkład jazdy autobusów Tarnopol — Zbaraż w 2019 rok roku

Codziennie
10:35
Czas przejazdu35 min

Tarnopol

Dworzec autobusowy Central, ul. Anatolija Zhywowa 7

11:10

Zbaraż

ЗБАРАЖ,

2,99 
Codziennie
07:30
Czas przejazdu35 min

Tarnopol

Dworzec autobusowy Central, ul. Anatolija Zhywowa 7

08:05

Zbaraż

ЗБАРАЖ,

3,05 
Codziennie
08:00
Czas przejazdu35 min

Tarnopol

Dworzec autobusowy Central, ul. Anatolija Zhywowa 7

08:35

Zbaraż

ЗБАРАЖ,

3,34 
Codziennie
22:20
Czas przejazdu25 min

Tarnopol

Dworzec autobusowy Central, ul. Anatolija Zhywowa 7

22:45

Zbaraż

ЗБАРАЖ КП,

3,41 
Codziennie
12:05
Czas przejazdu35 min

Tarnopol

Dworzec autobusowy Central, ul. Anatolija Zhywowa 7

12:40

Zbaraż

ЗБАРАЖ,

3,58 
Codziennie
15:15
Czas przejazdu35 min

Tarnopol

Dworzec autobusowy Central, ul. Anatolija Zhywowa 7

15:50

Zbaraż

ЗБАРАЖ,

3,60 
Codziennie
17:15
Czas przejazdu35 min

Tarnopol

Dworzec autobusowy Central, ul. Anatolija Zhywowa 7

17:50

Zbaraż

ЗБАРАЖ,

3,69 
Codziennie
18:15
Czas przejazdu35 min

Tarnopol

Dworzec autobusowy Central, ul. Anatolija Zhywowa 7

18:50

Zbaraż

ЗБАРАЖ,

3,70 
Codziennie
12:00
Czas przejazdu51 min

Tarnopol

Dworzec autobusowy Central, ul. Anatolija Zhywowa 7

12:51

Zbaraż

ЗБАРАЖ КП,

3,85 
Codziennie
14:00
Czas przejazdu35 min

Tarnopol

Dworzec autobusowy Central, ul. Anatolija Zhywowa 7

14:35

Zbaraż

ЗБАРАЖ,

3,85 
Codziennie
15:25
Czas przejazdu51 min

Tarnopol

Dworzec autobusowy Central, ul. Anatolija Zhywowa 7

16:16

Zbaraż

ЗБАРАЖ КП,

3,85 
pon, śro, czw, pią, sob, nie
18:00
Czas przejazdu53 min

Tarnopol

Dworzec autobusowy Central, ul. Anatolija Zhywowa 7

18:53

Zbaraż

ЗБАРАЖ КП,

3,85 
Codziennie
09:25
Czas przejazdu35 min

Tarnopol

Dworzec autobusowy Central, ul. Anatolija Zhywowa 7

10:00

Zbaraż

ЗБАРАЖ,

3,89 
Codziennie
11:00
Czas przejazdu34 min

Tarnopol

Dworzec autobusowy Central, ul. Anatolija Zhywowa 7

11:34

Zbaraż

ЗБАРАЖ,

4,04 
W poniedziałki
13:05
Czas przejazdu42 min

Tarnopol

Podmiejski dworzec autobusowy, ul. Bilohirska 1

13:47

Zbaraż

ЗБАРАЖ КП,

4,15 
pon, wto, śro, czw, sob
13:40
Czas przejazdu55 min

Tarnopol

Dworzec autobusowy Central, ul. Anatolija Zhywowa 7

14:35

Zbaraż

ЗБАРАЖ,

4,39 
Codziennie
06:00
Czas przejazdu42 min

Tarnopol

Dworzec autobusowy Central, ul. Anatolija Zhywowa 7

06:42

Zbaraż

ЗБАРАЖ КП,

4,50 
Codziennie
13:50
Czas przejazdu42 min

Tarnopol

Dworzec autobusowy Central, ul. Anatolija Zhywowa 7

14:32

Zbaraż

ЗБАРАЖ КП,

4,50 
Codziennie
11:10
Czas przejazdu39 min

Tarnopol

Dworzec autobusowy Central, ul. Anatolija Zhywowa 7

11:49

Zbaraż

ЗБАРАЖ,

5,12 
pon, wto, śro, czw, pią, sob
12:40
Czas przejazdu45 min

Tarnopol

Dworzec autobusowy Central, ul. Anatolija Zhywowa 7

13:25

Zbaraż

ЗБАРАЖ,

5,12 
Codziennie
14:40
Czas przejazdu39 min

Tarnopol

Dworzec autobusowy Central, ul. Anatolija Zhywowa 7

15:19

Zbaraż

ЗБАРАЖ,

5,12 
Codziennie
16:20
Czas przejazdu45 min

Tarnopol

Dworzec autobusowy Central, ul. Anatolija Zhywowa 7

17:05

Zbaraż

ЗБАРАЖ,

5,12 
Codziennie
16:40
Czas przejazdu39 min

Tarnopol

Dworzec autobusowy Central, ul. Anatolija Zhywowa 7

17:19

Zbaraż

ЗБАРАЖ,

5,12 
Codziennie
18:40
Czas przejazdu39 min

Tarnopol

Dworzec autobusowy Central, ul. Anatolija Zhywowa 7

19:19

Zbaraż

ЗБАРАЖ,

5,12 
Popularne kierunki
Do miasta Tarnopol
Z miasta Zbaraż
Rabaty do 70% na przejazdy autokarowe

Zapisz się do newslettera, aby otrzymywać promocyjne kody
oraz czytać artykuły o tanim podróżowaniu