Moje konto
PL
Polski
English

Wybierz datę, aby kupić bilet na autobus Tarnopol — Napadivka

Najlepsza oferta

Codziennie
11:00
Czas przejazdu01 h. 46 min

Tarnopol

Dworzec autobusowy Central, ul. Anatolija Zhywowa 7

12:46

Napadivka

НАПАДІВКА,

12,63 

Rozkład jazdy autobusów Tarnopol — Napadivka w 2019 roku

Codziennie
14:55
Czas przejazdu01 h. 43 min

Tarnopol

Dworzec autobusowy Central, ul. Anatolija Zhywowa 7

16:38

Napadivka

НАПАДІВКА,

12,67 
Codziennie
17:50
Czas przejazdu01 h. 46 min

Tarnopol

Dworzec autobusowy Central, ul. Anatolija Zhywowa 7

19:36

Napadivka

НАПАДІВКА,

12,67 
Popularne kierunki
Do miasta Tarnopol
Rabaty do 70% na przejazdy autokarowe

Zapisz się do newslettera, aby otrzymywać promocyjne kody
oraz czytać artykuły o tanim podróżowaniu