Moje konto
PL
Polski
English

Wybierz datę, aby kupić bilet na autobus Rewal — Legnica

Najlepsza oferta

Codziennie
19:18
Czas przejazdu07 h. 16 min
+1 dzień

Rewal

Przystanek, ul. Westerplatte

02:34
+1 dzień

Legnica

Przystanek, ul. Jaworzyńska/Nowodworska

75,00 

Rozkład jazdy autobusów Rewal — Legnica w 2019 roku

Poza nie
12:18
Czas przejazdu07 h. 16 min

Rewal

Przystanek, ul. Westerplatte

19:34

Legnica

Przystanek, ul. Jaworzyńska/Nowodworska

75,00 
Codziennie
18:08
Czas przejazdu09 h. 07 min
+1 dzień

Rewal

Przystanek, ul. Westerplatte

03:15
+1 dzień

Legnica

Przystanek, ul. Jaworzyńska/Nowodworska

81,60 
Popularne kierunki
Do miasta Rewal
Z miasta Legnica
Rabaty do 70% na przejazdy autokarowe

Zapisz się do newslettera, aby otrzymywać promocyjne kody
oraz czytać artykuły o tanim podróżowaniu