Bilety autobusowePraga - Most

/packs/_/assets/javascripts/new/app/react/components/Banners/TrafficRedirection/banner_search_dotpl_pl-902e2186e95f932d1181cdd08116e09b.svg

Wybierz datę, aby kupić bilet na autobus Praga — Most

Godzina odjazdu i przyjazdu czasu lokalnego

Najlepsza oferta

pon, wto
11:45
Czas przejazdu01 h. 15 min
Praga
Dedina, ul. Evropska
13:00
Most
17,67 
Przewoźnik: Catanibus
Ocena:

Rozkład jazdy autobusów Praga — Most w 2021 roku

pon, wto
11:30
Czas przejazdu01 h. 30 min
Praga
Metro Hradczanska, ul. Milady Horakove 2554/126
13:00
Most
18,62 
Przewoźnik: Catanibus
Ocena:
pon, wto
13:00
Czas przejazdu01 h. 31 min
Praga
Metro Hradczanska, ul. Milady Horakove 2554/126
14:31
Most
Most [*CZ],,Čs.mládeže, Most
18,62 
Przewoźnik: Kavka
Ocena:
W dni powszednie
07:25
Czas przejazdu01 h. 32 min
Praga
Metro Hradczanska, ul. Milady Horakove 2554/126
08:57
Most
Most [*CZ],,Čs.mládeže, Most
19,41 
Przewoźnik: Kavka
Ocena:
W dni powszednie
07:40
Czas przejazdu01 h. 13 min
Praga
Dedina, ul. Evropska
08:53
Most
Most [*CZ],,Čs.mládeže, Most
19,41 
Przewoźnik: Kavka
Ocena:
pon, śro, czw
08:00
Czas przejazdu01 h. 45 min
Praga
Dworzec autobusowy Florenc, ul. Krizikova 6
09:45
Most
Most - 1.nám., Most
22,62 
Przewoźnik: STUDENT AGENCY k.s.
Ocena:
pon, śro, czw
11:00
Czas przejazdu01 h. 45 min
Praga
Dworzec autobusowy Florenc, ul. Krizikova 6
12:45
Most
Most - 1.nám., Most
22,62 
Przewoźnik: STUDENT AGENCY k.s.
Ocena:
pon, czw, sob, nie
16:30
Czas przejazdu01 h. 45 min
Praga
Dworzec autobusowy Florenc, ul. Krizikova 6
18:15
Most
Most - 1.nám., Most
22,62 
Przewoźnik: STUDENT AGENCY k.s.
Ocena:
Codziennie
09:00
Czas przejazdu01 h. 45 min
Praga
Dworzec autobusowy Florenc, ul. Krizikova 6
10:45
Most
Most - 1.nám., Most
23,07 
Przewoźnik: STUDENT AGENCY k.s.
Ocena:
Codziennie
14:00
Czas przejazdu01 h. 45 min
Praga
Dworzec autobusowy Florenc, ul. Krizikova 6
15:45
Most
Most - 1.nám., Most
23,07 
Przewoźnik: STUDENT AGENCY k.s.
Ocena:
Codziennie
18:00
Czas przejazdu01 h. 45 min
Praga
Dworzec autobusowy Florenc, ul. Krizikova 6
19:45
Most
Most - 1.nám., Most
23,07 
Przewoźnik: STUDENT AGENCY k.s.
Ocena:
Codziennie
19:00
Czas przejazdu02 h. 15 min
Praga
Dworzec autobusowy Florenc, ul. Krizikova 6
21:15
Most
Most - 1.nám., Most
23,07 
Przewoźnik: STUDENT AGENCY k.s.
Ocena:
Codziennie
21:00
Czas przejazdu01 h. 45 min
Praga
Dworzec autobusowy Florenc, ul. Krizikova 6
22:45
Most
Most - 1.nám., Most
23,07 
Przewoźnik: STUDENT AGENCY k.s.
Ocena:
Poza nie
08:15
Czas przejazdu01 h. 30 min
Praga
Metro Hradczanska, ul. Milady Horakove 2554/126
09:45
Most
Przystanek, ul. Rudolicka
23,54 
Przewoźnik: RegioJet
Ocena:
Codziennie
09:15
Czas przejazdu01 h. 30 min
Praga
Metro Hradczanska, ul. Milady Horakove 2554/126
10:45
Most
Przystanek, ul. Rudolicka
23,54 
Przewoźnik: RegioJet
Ocena:
Poza wto i nie
11:15
Czas przejazdu01 h. 30 min
Praga
Metro Hradczanska, ul. Milady Horakove 2554/126
12:45
Most
Przystanek, ul. Rudolicka
23,54 
Przewoźnik: RegioJet
Ocena:
Codziennie
14:15
Czas przejazdu01 h. 30 min
Praga
Metro Hradczanska, ul. Milady Horakove 2554/126
15:45
Most
Przystanek, ul. Rudolicka
23,54 
Przewoźnik: RegioJet
Ocena:
Codziennie
16:45
Czas przejazdu01 h. 30 min
Praga
Metro Hradczanska, ul. Milady Horakove 2554/126
18:15
Most
Przystanek, ul. Rudolicka
23,54 
Przewoźnik: RegioJet
Ocena:
Codziennie
18:15
Czas przejazdu01 h. 30 min
Praga
Metro Hradczanska, ul. Milady Horakove 2554/126
19:45
Most
Przystanek, ul. Rudolicka
23,54 
Przewoźnik: RegioJet
Ocena:
Codziennie
19:15
Czas przejazdu02 h. 00 min
Praga
Metro Hradczanska, ul. Milady Horakove 2554/126
21:15
Most
Przystanek, ul. Budovatelu
23,54 
Przewoźnik: RegioJet
Ocena:
Codziennie
21:15
Czas przejazdu01 h. 30 min
Praga
Metro Hradczanska, ul. Milady Horakove 2554/126
22:45
Most
Przystanek, ul. Rudolicka
23,54 
Przewoźnik: RegioJet
Ocena:

Rabaty do 70% na przejazdy autokarowe

Zapisz się do newslettera, aby otrzymywać promocyjne kody
oraz czytać artykuły o tanim podróżowaniu

Popularne kierunki
Z miasta Praga
Do miasta Praga
Informacje o trasie autobusu Praga — Most
21
Liczba autobusów w kierunku
1 godz. 37 min.
Szacowany czas podróży
07:25 — 08:57
Pierwszy autobus odjeżdża i przyjeżdża (czas lokalny)
21:15 — 22:45
Ostatni autobus odjeżdża i przyjeżdża (czas lokalny)
22 — 29 zł
Zakres cen w tym kierunku między miastami