Koronawirus
Koronawirus
Prosimy o zapoznanie się z listą krajów, które zamknęły granice. >> Sprawdź tutaj >>
logo
Moje konto
PL
Polski
English

Bilety autobusowePraga – Harrachov

Wybierz datę, aby kupić bilet na autobus Praga — Harrachov

Godzina odjazdu i przyjazdu czasu lokalnego

Najlepsza oferta

pon, wto
10:20
Czas przejazdu02 h. 30 min
Praga
Praha [*CZ],,Černý Most, Prague
12:50
Harrachov
Harrachov [*CZ],,aut.nádr., Harrachov
27,31 
Przewoźnik: Arriva StČ
Ocena:

Rozkład jazdy autobusów Praga — Harrachov w 2020 roku

W poniedziałki
08:30
Czas przejazdu02 h. 07 min
Praga
Metro Czerny Most, ul. Bryskova
10:37
Harrachov
Harrachov [*CZ],Nový Svět,Na mýtě, Harrachov
31,77 
Przewoźnik: BusLine LK
Ocena:
W poniedziałki
11:50
Czas przejazdu02 h. 25 min
Praga
Metro Czerny Most, ul. Bryskova
14:15
Harrachov
Harrachov [*CZ],Nový Svět,Na mýtě, Harrachov
31,82 
Przewoźnik: BusLine LK
Ocena:
pon, śro, pią
14:25
Czas przejazdu02 h. 35 min
Praga
Metro Czerny Most, ul. Bryskova
17:00
Harrachov
Harrachov [*CZ],Nový Svět,Na mýtě, Harrachov
31,88 
Przewoźnik: BusLine LK
Ocena:
pon, śro
15:05
Czas przejazdu02 h. 37 min
Praga
Metro Czerny Most, ul. Bryskova
17:42
Harrachov
Harrachov [*CZ],Nový Svět,Na mýtě, Harrachov
31,88 
Przewoźnik: BusLine LK
Ocena:

Rabaty do 70% na przejazdy autokarowe

Zapisz się do newslettera, aby otrzymywać promocyjne kody
oraz czytać artykuły o tanim podróżowaniu

Popularne kierunki
Z miasta Praga
Do miasta Praga
Informacje o trasie autobusu Praga — Harrachov
5
Liczba autobusów w kierunku
2 godz. 26 min.
Szacowany czas podróży
08:30 — 10:37
Pierwszy autobus odjeżdża i przyjeżdża (czas lokalny)
15:05 — 17:42
Ostatni autobus odjeżdża i przyjeżdża (czas lokalny)
32 — 32 zł
Zakres cen w tym kierunku między miastami