Moje konto
PL
Polski
English

Wybierz datę, aby kupić bilet na autobus Pobierowo — Legnica

Najlepsza oferta

Codziennie
19:42
Czas przejazdu06 h. 52 min
+1 dzień

Pobierowo

Dworzec autobusowy, ul. Jana z Kolna 5

02:34
+1 dzień

Legnica

Przystanek, ul. Jaworzyńska/Nowodworska

75,00 

Rozkład jazdy autobusów Pobierowo — Legnica w 2019 rok

W dni powszednie
12:42
Czas przejazdu06 h. 52 min

Pobierowo

Dworzec autobusowy, ul. Jana z Kolna 5

19:34

Legnica

Przystanek, ul. Jaworzyńska/Nowodworska

75,00 
Codziennie
18:30
Czas przejazdu08 h. 45 min
+1 dzień

Pobierowo

Dworzec autobusowy, ul. Jana z Kolna 5

03:15
+1 dzień

Legnica

Przystanek, ul. Jaworzyńska/Nowodworska

81,60 
Popularne kierunki
Z miasta Legnica
Rabaty do 70% na przejazdy autokarowe

Zapisz się do newslettera, aby otrzymywać promocyjne kody
oraz czytać artykuły o tanim podróżowaniu