Busfor + BlaBlaCar = więcej przejazdów niż kiedykolwiek wcześniej

Bilety autobusowePilzno - Brno

/packs/_/assets/javascripts/new/app/react/components/Banners/TrafficRedirection/banner_search_dotpl_pl-639a21eb4bf668c3e890b05516ced576.svg

Wybierz datę, aby kupić bilet na autobus Pilzno — Brno

Godzina odjazdu i przyjazdu czasu lokalnego

Najlepsza oferta

Poza sob
17:30
Czas przejazdu04 h. 10 min
Pilzno
Dworzec Autobusowy, ul. Husova 60
21:40
Brno
Dworzec autobusowy Zwonarka, ul. Zvonarka 411
64,67 
Przewoźnik: A-EXPRESS
Ocena:

Rozkład jazdy autobusów Pilzno — Brno w 2021 roku

pon, pią
22:00
Czas przejazdu04 h. 00 min
Pilzno
Dworzec Autobusowy, ul. Husova 60
02:00
+1 dzień
Brno
Dworzec autobusowy Zwonarka, ul. Zvonarka 411
70,10 
Przewoźnik: SAD Zvolen
Ocena:
Codziennie
18:30
Czas przejazdu04 h. 30 min
Pilzno
Dworzec Autobusowy, ul. Husova 60
23:00
Brno
Dworzec autobusowy Zwonarka, ul. Zvonarka 411
80,39 
Przewoźnik: SAD Lučenec
Ocena:

Rabaty do 70% na przejazdy autokarowe

Zapisz się do newslettera, aby otrzymywać promocyjne kody
oraz czytać artykuły o tanim podróżowaniu

Popularne kierunki
Z miasta Pilzno
Do miasta Brno
Do miasta Pilzno
Z miasta Brno
Informacje o trasie autobusu Pilzno — Brno
3
Liczba autobusów w kierunku
4 godz. 13 min.
Szacowany czas podróży
17:30 — 21:40
Pierwszy autobus odjeżdża i przyjeżdża (czas lokalny)
22:00 — 02:00
Ostatni autobus odjeżdża i przyjeżdża (czas lokalny)
75 — 86 zł
Zakres cen w tym kierunku między miastami