Busfor + BlaBlaCar = więcej przejazdów niż kiedykolwiek wcześniej

Bilety autobusoweOłomuniec - Brno

/packs/_/assets/javascripts/new/app/react/components/Banners/TrafficRedirection/banner_search_dotpl_pl-639a21eb4bf668c3e890b05516ced576.svg

Wybierz datę, aby kupić bilet na autobus Ołomuniec — Brno

Godzina odjazdu i przyjazdu czasu lokalnego

Najlepsza oferta

Codziennie
06:20
Czas przejazdu01 h. 05 min
Ołomuniec
Olomouc - hl.n., Olomouc, hl.n., 779 00 Olomouc
07:25
Brno
Dworzec autobusowy, ul. Benesova 16
16,51 
Przewoźnik: STUDENT AGENCY k.s.
Ocena:

Rozkład jazdy autobusów Ołomuniec — Brno w 2021 roku

Codziennie
10:20
Czas przejazdu01 h. 05 min
Ołomuniec
Olomouc - hl.n., Olomouc, hl.n., 779 00 Olomouc
11:25
Brno
Dworzec autobusowy, ul. Benesova 16
16,51 
Przewoźnik: STUDENT AGENCY k.s.
Ocena:
W poniedziałki
17:20
Czas przejazdu01 h. 05 min
Ołomuniec
Olomouc - hl.n., Olomouc, hl.n., 779 00 Olomouc
18:25
Brno
Dworzec autobusowy, ul. Benesova 16
16,51 
Przewoźnik: STUDENT AGENCY k.s.
Ocena:
Codziennie
06:30
Czas przejazdu55 min
Ołomuniec
Stacja paliw OMV, ul. Brnenska
07:25
Brno
Dworzec Autobusowy Benesova, ul. Benešova 21
16,90 
Przewoźnik: RegioJet
Ocena:
Codziennie
10:30
Czas przejazdu55 min
Ołomuniec
Stacja paliw OMV, ul. Brnenska
11:25
Brno
Dworzec Autobusowy Benesova, ul. Benešova 21
16,90 
Przewoźnik: RegioJet
Ocena:
Codziennie
19:30
Czas przejazdu01 h. 05 min
Ołomuniec
Dworzec autobusowy, ul. Jeremenkowa
20:35
Brno
Dworzec Autobusowy Benesova, ul. Benešova 21
16,90 
Przewoźnik: RegioJet
Ocena:
Codziennie
19:40
Czas przejazdu55 min
Ołomuniec
Stacja paliw OMV, ul. Brnenska
20:35
Brno
Dworzec Autobusowy Benesova, ul. Benešova 21
16,90 
Przewoźnik: RegioJet
Ocena:
Codziennie
15:20
Czas przejazdu01 h. 05 min
Ołomuniec
Olomouc - hl.n., Olomouc, hl.n., 779 00 Olomouc
16:25
Brno
Dworzec autobusowy, ul. Benesova 16
18,24 
Przewoźnik: STUDENT AGENCY k.s.
Ocena:
Codziennie
07:20
Czas przejazdu01 h. 05 min
Ołomuniec
Dworzec autobusowy, ul. Jeremenkowa
08:25
Brno
Dworzec Autobusowy Benesova, ul. Benešova 21
18,53 
Przewoźnik: RegioJet
Ocena:
Codziennie
07:30
Czas przejazdu55 min
Ołomuniec
Stacja paliw OMV, ul. Brnenska
08:25
Brno
Dworzec Autobusowy Benesova, ul. Benešova 21
18,53 
Przewoźnik: RegioJet
Ocena:
Codziennie
09:20
Czas przejazdu01 h. 05 min
Ołomuniec
Dworzec autobusowy, ul. Jeremenkowa
10:25
Brno
Dworzec Autobusowy Benesova, ul. Benešova 21
18,53 
Przewoźnik: RegioJet
Ocena:
Codziennie
09:30
Czas przejazdu55 min
Ołomuniec
Stacja paliw OMV, ul. Brnenska
10:25
Brno
Dworzec Autobusowy Benesova, ul. Benešova 21
18,53 
Przewoźnik: RegioJet
Ocena:
Codziennie
14:20
Czas przejazdu01 h. 05 min
Ołomuniec
Dworzec autobusowy, ul. Jeremenkowa
15:25
Brno
Dworzec Autobusowy Benesova, ul. Benešova 21
18,53 
Przewoźnik: RegioJet
Ocena:
Codziennie
14:30
Czas przejazdu55 min
Ołomuniec
Stacja paliw OMV, ul. Brnenska
15:25
Brno
Dworzec Autobusowy Benesova, ul. Benešova 21
18,53 
Przewoźnik: RegioJet
Ocena:
Codziennie
15:30
Czas przejazdu55 min
Ołomuniec
Stacja paliw OMV, ul. Brnenska
16:25
Brno
Dworzec Autobusowy Benesova, ul. Benešova 21
18,53 
Przewoźnik: RegioJet
Ocena:
pon, śro
17:30
Czas przejazdu55 min
Ołomuniec
Stacja paliw OMV, ul. Brnenska
18:25
Brno
Dworzec Autobusowy Benesova, ul. Benešova 21
18,53 
Przewoźnik: RegioJet
Ocena:
Codziennie
12:20
Czas przejazdu01 h. 05 min
Ołomuniec
Dworzec autobusowy, ul. Jeremenkowa
13:25
Brno
Dworzec Autobusowy Benesova, ul. Benešova 21
19,24 
Przewoźnik: RegioJet
Ocena:
Codziennie
12:30
Czas przejazdu55 min
Ołomuniec
Stacja paliw OMV, ul. Brnenska
13:25
Brno
Dworzec Autobusowy Benesova, ul. Benešova 21
19,24 
Przewoźnik: RegioJet
Ocena:
Codziennie
16:20
Czas przejazdu01 h. 05 min
Ołomuniec
Dworzec autobusowy, ul. Jeremenkowa
17:25
Brno
Dworzec Autobusowy Benesova, ul. Benešova 21
19,24 
Przewoźnik: RegioJet
Ocena:
Codziennie
16:30
Czas przejazdu55 min
Ołomuniec
Stacja paliw OMV, ul. Brnenska
17:25
Brno
Dworzec Autobusowy Benesova, ul. Benešova 21
19,24 
Przewoźnik: RegioJet
Ocena:

Rabaty do 70% na przejazdy autokarowe

Zapisz się do newslettera, aby otrzymywać promocyjne kody
oraz czytać artykuły o tanim podróżowaniu

Popularne kierunki
Do miasta Brno
Z miasta Brno
Informacje o trasie autobusu Ołomuniec — Brno
20
Liczba autobusów w kierunku
1 godz. 0 min.
Szacowany czas podróży
06:20 — 07:25
Pierwszy autobus odjeżdża i przyjeżdża (czas lokalny)
19:40 — 20:35
Ostatni autobus odjeżdża i przyjeżdża (czas lokalny)
16 — 44 zł
Zakres cen w tym kierunku między miastami