Moje konto
PL
Polski
English

Wybierz datę, aby kupić bilet na autobus Międzywodzie — Legnica

Najlepsza oferta

Codziennie
20:10
Czas przejazdu06 h. 24 min
+1 dzień

Międzywodzie

obowiązkowa rezerwacja telefoniczna: 661 333 333, Międzywodzie

02:34
+1 dzień

Legnica

Przystanek, ul. Jaworzyńska/Nowodworska

75,00 

Rozkład jazdy autobusów Międzywodzie — Legnica w 2019 rok

Poza pią
13:10
Czas przejazdu06 h. 24 min

Międzywodzie

obowiązkowa rezerwacja telefoniczna: 661 333 333, Międzywodzie

19:34

Legnica

Przystanek, ul. Jaworzyńska/Nowodworska

75,00 
Poza pią
19:15
Czas przejazdu08 h. 00 min
+1 dzień

Międzywodzie

Przystanek, ul. Armii Krajowej

03:15
+1 dzień

Legnica

Przystanek, ul. Jaworzyńska/Nowodworska

81,60 
pon, wto, sob, nie
20:50
Czas przejazdu06 h. 55 min
+1 dzień

Międzywodzie

Przystanek, ul. Armii Krajowej

03:45
+1 dzień

Legnica

Przystanek, ul. Jaworzyńska/Nowodworska

81,60 
Popularne kierunki
Z miasta Legnica
Rabaty do 70% na przejazdy autokarowe

Zapisz się do newslettera, aby otrzymywać promocyjne kody
oraz czytać artykuły o tanim podróżowaniu