Busfor + BlaBlaCar = więcej przejazdów niż kiedykolwiek wcześniej

Bilety autobusoweLipowiec - Winnica

/packs/_/assets/javascripts/new/app/react/components/Banners/TrafficRedirection/banner_search_dotpl_pl-639a21eb4bf668c3e890b05516ced576.svg

Wybierz datę, aby kupić bilet na autobus Lipowiec — Winnica

Godzina odjazdu i przyjazdu czasu lokalnego

Najlepsza oferta

W poniedziałki
15:20
Czas przejazdu50 min
Lipowiec
Dworzec autobusowy, ul. Lenina 121
16:10
Winnica
Supermarket Grosh, ul. Czekhowa 23
9,75 
Przewoźnik: ЦИБУЛЬКО ВОЛ.ВАС.
Autobus: БАЗ-А079/29
Ocena:

Rozkład jazdy autobusów Lipowiec — Winnica w 2021 roku

Codziennie
08:30
Czas przejazdu50 min
Lipowiec
Dworzec autobusowy, ul. Lenina 121
09:20
Winnica
Supermarket Grosh, ul. Czekhowa 23
9,77 
Przewoźnik: ЦИБУЛЬКО ВОЛ.ВАС.
Autobus: БОГДАН-29
Ocena:
Codziennie
09:55
Czas przejazdu50 min
Lipowiec
Dworzec autobusowy, ul. Lenina 121
10:45
Winnica
Supermarket Grosh, ul. Czekhowa 23
9,77 
Przewoźnik: ЦИБУЛЬКО ВОЛ.ВАС.
Autobus: БАЗ-А079/29
Ocena:
Codziennie
10:40
Czas przejazdu50 min
Lipowiec
Dworzec autobusowy, ul. Lenina 121
11:30
Winnica
Supermarket Grosh, ul. Czekhowa 23
9,77 
Przewoźnik: ЦИБУЛЬКО ВОЛ.ВАС.
Autobus: БАЗ-А079/29
Ocena:
Codziennie
12:00
Czas przejazdu50 min
Lipowiec
Dworzec autobusowy, ul. Lenina 121
12:50
Winnica
Supermarket Grosh, ul. Czekhowa 23
9,77 
Przewoźnik: ЦИБУЛЬКО ВОЛ.ВАС.
Autobus: БОГДАН-29
Ocena:
Codziennie
13:40
Czas przejazdu50 min
Lipowiec
Dworzec autobusowy, ul. Lenina 121
14:30
Winnica
Supermarket Grosh, ul. Czekhowa 23
9,77 
Przewoźnik: ЦИБУЛЬКО ВОЛ.ВАС.
Autobus: БАЗ-А079/29
Ocena:
Codziennie
14:20
Czas przejazdu50 min
Lipowiec
Dworzec autobusowy, ul. Lenina 121
15:10
Winnica
Supermarket Grosh, ul. Czekhowa 23
9,77 
Przewoźnik: ЦИБУЛЬКО ВОЛ.ВАС.
Autobus: БАЗ-А079/29
Ocena:
Codziennie
08:10
Czas przejazdu01 h. 25 min
Lipowiec
Dworzec autobusowy, ul. Lenina 121
09:35
Winnica
Dworzec autobusowy Skhydna (Winnica-3), ul. Watutina 18
12,30 
Przewoźnik: РАБИЩУК
Autobus: БОГДАН-27
Ocena:
Codziennie
14:15
Czas przejazdu01 h. 00 min
Lipowiec
Dworzec autobusowy, ul. Lenina 121
15:15
Winnica
Dworzec autobusowy Skhydna (Winnica-3), ul. Watutina 18
12,30 
Przewoźnik: РАБИЩУК
Autobus: БОГДАН-22
Ocena:

Rabaty do 70% na przejazdy autokarowe

Zapisz się do newslettera, aby otrzymywać promocyjne kody
oraz czytać artykuły o tanim podróżowaniu

Popularne kierunki
Z miasta Lipowiec
Do miasta Winnica
Do miasta Lipowiec
Z miasta Winnica
Informacje o trasie autobusu Lipowiec — Winnica
9
Liczba autobusów w kierunku
0 godz. 55 min.
Szacowany czas podróży
08:10 — 09:35
Pierwszy autobus odjeżdża i przyjeżdża (czas lokalny)
15:20 — 16:10
Ostatni autobus odjeżdża i przyjeżdża (czas lokalny)
10 — 12 zł
Zakres cen w tym kierunku między miastami