Twoje konto
Pol
Polski
English

Rozkład jazdy autobusów Kutno — Chmielnicki w 2019 rok roku

W poniedziałki
15:45
14 godz. 50 min w drodze
+1 dzień

Kutno

Dworzec autobusowy, ul. Żwirki i Wigury

07:35
+1 dzień

Chmielnicki

Dworzec autobusowy Centralny, Vinnytske shose 23

137,70 
15:45
Kutno
Dworzec autobusowy, ul. Żwirki i Wigury
07:35
+1 dzień
Chmielnicki
Dworzec autobusowy Centralny, Vinnytske shose 23
  • Dodatkowo
  • W przypadku podróży międzynarodowej należy pamiętać o paszporcie
  • Pamiętaj o okazaniu biletu podczas wsiadania
  • Przejazd standardowy
  • Przewoźnik
  • ODRI
28.03, 04.04, 11.04, 18.04...
14:30
19 godz. 30 min w drodze
+1 dzień

Kutno

Dworzec autobusowy, ul. Żwirki i Wigury

10:00
+1 dzień

Chmielnicki

Dworzec autobusowy Chmelnitsky, Vinnytske shose 8

150,00 
14:25
Kutno
Dworzec autobusowy, ul. Żwirki i Wigury
15:35
Łódź
Dworzec Kolejowy Łódź Kaliska, ul. Karolewska 55
17:30
Częstochowa
Dworzec autobusowy, Al. Wolności 45/47
18:50
Katowice
Centrum handlowe Supersam, ul. Piotra Skargi 6
19:55
Kraków
Dworzec autobusowy, ul. Bosacka 18
02:50
Krakowiec
Зупинка "КПП", Krakowiec
05:00
Lwów
Przystanek obok dworca autobusowego, ul. Stryiska 109
05:30
Lwów
Przystanek obok dworca autobusowego, ul. Stryiska 109
07:45
Tarnopol
Dworzec autobusowy Central, ul. Anatolija Zhywowa 7
09:15
Wołoczyska
Dworzec autobusowy Wołoczisk, ul. Nezalezhnosti 30
10:00
+1 dzień
Chmielnicki
Dworzec autobusowy Chmelnitsky, Vinnytske shose 8
Punkty pośrednie (9)
  • Dodatkowo
  • W przypadku podróży międzynarodowej należy pamiętać o paszporcie
  • Pamiętaj o okazaniu biletu podczas wsiadania
  • Przejazd standardowy
  • Przewoźnik
  • PHENIX
  • Setra
Codziennie
15:05
15 godz. 55 min w drodze
+1 dzień

Kutno

Przystanek, ul. 3 maja 14

08:00
+1 dzień

Chmielnicki

Dworzec autobusowy Centralny, Vinnytske shose 23

154,50 
15:05
Kutno
Przystanek, ul. 3 maja 14
08:00
+1 dzień
Chmielnicki
Dworzec autobusowy Centralny, Vinnytske shose 23
  • Dodatkowo
  • W przypadku podróży międzynarodowej należy pamiętać o paszporcie
  • Pamiętaj o okazaniu biletu podczas wsiadania
  • Przejazd standardowy
  • Przewoźnik
  • IDEAL TRAVEL
Codziennie
12:30
17 godz. 30 min w drodze
+1 dzień

Kutno

Biedronka - Łąkoszyńska, ul. Łąkoszyńska 166

07:00
+1 dzień

Chmielnicki

Dworzec autobusowy Centralny, Vinnytske shose 23

160,00 
12:30
Kutno
Biedronka - Łąkoszyńska, ul. Łąkoszyńska 166
07:00
+1 dzień
Chmielnicki
Dworzec autobusowy Centralny, Vinnytske shose 23
  • Dodatkowo
  • W przypadku podróży międzynarodowej należy pamiętać o paszporcie
  • Pamiętaj o okazaniu biletu podczas wsiadania
  • Przejazd standardowy
  • Przewoźnik
  • LUX-REISEN SP ZOO
Codziennie
12:30
18 godz. 20 min w drodze
+1 dzień

Kutno

Biedronka - Łąkoszyńska, ul. Łąkoszyńska 166

06:50
+1 dzień

Chmielnicki

Dworzec autobusowy Centralny, Vinnytske shose 23

160,00 
12:20
Kutno
Biedronka - Łąkoszyńska, ul. Łąkoszyńska 166
14:00
Łódź
Dworzec autobusowy Łódź Kaliska, Al. Włókniarzy 227
14:50
Piotrków Trybunalski
Dworzec autobusowy, ul. Polskiej Organizacji Wojskowej 12
16:40
Kielce
Plac przy Dworcu PKP (przy poczcie), ul. Żelazna/Pl. Niepodległości
18:20
Opatów
Dworzec autobusowy, ul.Henryka Sienkiewicza 19
18:40
Sandomierz
Zawichojska - Brama Opatowska, ul. Zawichojska
19:30
Stalowa Wola
Dworzec autobusowy, ul. gen. Leopolda Okulickiego 3
20:00
Nisko
Przystanek, plac Wolności
21:00
Jarosław
Dworzec Kolejowy, plac Więźniów Oświęcimia 1
00:05
Szeginie
Dworzec autobusowy, ul. Druszby
02:00
Lwów
Dworzec kolejowy Centralny, pl. Dvirceva 1
03:40
Złoczów
Przystanek, ul. Stepana Bandery 11
04:45
Tarnopol
Dworzec autobusowy Central, ul. Anatolija Zhywowa 7
05:40
Podwołoczyska
Dworzec autobusowy Pidwoloczysk, ul. Ternopilska 15 A
05:50
Wołoczyska
Dworzec autobusowy Wołoczisk, ul. Nezalezhnosti 30
06:50
+1 dzień
Chmielnicki
Dworzec autobusowy Centralny, Vinnytske shose 23
Punkty pośrednie (14)
  • Dodatkowo
  • W przypadku podróży międzynarodowej należy pamiętać o paszporcie
  • Pamiętaj o okazaniu biletu podczas wsiadania
  • Przejazd standardowy
  • Przewoźnik
  • Lux-reisen
  • Neoplan(Free)
Codziennie
12:30
18 godz. 20 min w drodze
+1 dzień

Kutno

Biedronka - Łąkoszyńska, ul. Łąkoszyńska 166

06:50
+1 dzień

Chmielnicki

Dworzec autobusowy Centralny, Vinnytske shose 23

164,80 
12:20
Kutno
Biedronka - Łąkoszyńska, ul. Łąkoszyńska 166
14:00
Łódź
Dworzec autobusowy Łódź Kaliska, Al. Włókniarzy 227
14:50
Piotrków Trybunalski
Dworzec autobusowy, ul. Polskiej Organizacji Wojskowej 12
16:40
Kielce
Plac przy Dworcu PKP (przy poczcie), ul. Żelazna/Pl. Niepodległości
18:20
Opatów
Dworzec autobusowy, ul.Henryka Sienkiewicza 19
18:40
Sandomierz
Zawichojska - Brama Opatowska, ul. Zawichojska
19:30
Stalowa Wola
Dworzec autobusowy, ul. gen. Leopolda Okulickiego 3
20:00
Nisko
Przystanek, plac Wolności
21:00
Jarosław
Dworzec Kolejowy, plac Więźniów Oświęcimia 1
00:05
Szeginie
Dworzec autobusowy, ul. Druszby
02:00
Lwów
Dworzec kolejowy Centralny, pl. Dvirceva 1
03:40
Złoczów
Przystanek, ul. Stepana Bandery 11
04:45
Tarnopol
Dworzec autobusowy Central, ul. Anatolija Zhywowa 7
05:40
Podwołoczyska
Dworzec autobusowy Pidwoloczysk, ul. Ternopilska 15 A
05:50
Wołoczyska
Dworzec autobusowy Wołoczisk, ul. Nezalezhnosti 30
06:50
+1 dzień
Chmielnicki
Dworzec autobusowy Centralny, Vinnytske shose 23
Punkty pośrednie (14)
  • Dodatkowo
  • W przypadku podróży międzynarodowej należy pamiętać o paszporcie
  • Pamiętaj o okazaniu biletu podczas wsiadania
  • Przejazd standardowy
  • Przewoźnik
  • Lux - reisen
  • Neoplan(Free)
Popularne kierunki
Z miasta Kutno
Do miasta Kutno
Rabaty do 70% na przejazdy autokarowe

Zamknięcie sprzedaży dla subskrybentów i na pomysły tanich podróży