Obsługa klienta
Moje bilety
Pol

Rozkład jazdy autobusów Kutno — Chmielnicki w 2018 rok roku

12:30
Biedronka - Łąkoszyńska; ul. Łąkoszyńska 166
Czas przejazdu 18 h. 20 min
Bezpośredni przejazd
Szczegóły połączenia
06:50+1 dzień
Dworzec autobusowy Centralny; Vinnytske shose 23
rozwiń szczegóły
Rozkład jazdy Codziennie
14:30
Dworzec autobusowy; ul. Żwirki i Wigury
Czas przejazdu 19 h. 30 min
Bezpośredni przejazd
Szczegóły połączenia
10:00+1 dzień
Dworzec autobusowy Chmelnitsky; Vinnytske shose 8
rozwiń szczegóły
Rozkład jazdy 20.12, 27.12, 10.01...
15:05
Przystanek; ul. 3 maja 14
Czas przejazdu 15 h. 55 min
Bezpośredni przejazd
Szczegóły połączenia
08:00+1 dzień
Dworzec autobusowy Centralny; Vinnytske shose 23
rozwiń szczegóły
Rozkład jazdy W poniedziałki
Codziennie
12:30
Czas przejazdu 18 h. 20 min
+1 dzień

Kutno

Biedronka - Łąkoszyńska; ul. Łąkoszyńska 166

06:50
+1 dzień

Chmielnicki

Dworzec autobusowy Centralny; Vinnytske shose 23

150
12:30
Kutno
Biedronka - Łąkoszyńska; ul. Łąkoszyńska 166
14:00
Łódź
"Dworzec autobusowy Łódź Kaliska; Al. Włókniarzy 227"
14:50
Piotrków Trybunalski
"Dworzec autobusowy; ul. Polskiej Organizacji Wojskowej 12"
16:40
Kielce
"Plac przy Dworcu PKP (przy poczcie); ul. Żelazna/Pl. Niepodległości"
18:20
Opatów
"Dworzec autobusowy; ul.Henryka Sienkiewicza 19"
18:40
Sandomierz
"Zawichojska - Brama Opatowska; ul. Zawichojska"
19:30
Stalowa Wola
"Dworzec autobusowy; ul. gen. Leopolda Okulickiego 3"
20:00
Nisko
"Przystanek; plac Wolności"
21:00
Jarosław
"Dworzec Kolejowy; plac Więźniów Oświęcimia 1"
00:05
Szeginie
"Szeginie; Szeginie"
02:00
Lwów
"Dworzec kolejowy Centralny; Dvirtseva ploshcha 1 "
03:40
Złoczów
"Przystanek; ul. Stepana Bandery 11"
04:45
Tarnopol
"Dworzec autobusowy Central; ul. Anatoliia Zhyvova 7"
05:40
Podwołoczyska
"Dworzec autobusowy Pidwoloczysk; ul. Ternopilska 15 A"
05:50
Wołoczyska
"Dworzec autobusowy Wołoczisk; ul. Nezalezhnosti 30"
06:50
+1 dzień
Chmielnicki
Dworzec autobusowy Centralny; Vinnytske shose 23
  • Autobus
  • Neoplan(Free)
  • Dodatkowo
  • Regularny przejazd
  • Wejście z dowodem osobistym
  • Przy wsiadaniu niezbędny jest wydrukowany bilet
  • Regularny przejazd
  • Przewoźnik
  • Lux-reisen

Nie udało się zestawić średnich ocen z powodu niedostatecznej ilości opinii użytkowników. Proszę, podziel się swoimi wrażeniami z przejazdu

20.12, 27.12, 10.01...
14:30
Czas przejazdu 19 h. 30 min
+1 dzień

Kutno

Dworzec autobusowy; ul. Żwirki i Wigury

10:00
+1 dzień

Chmielnicki

Dworzec autobusowy Chmelnitsky; Vinnytske shose 8

150
14:30
Kutno
Dworzec autobusowy; ul. Żwirki i Wigury
15:35
Łódź
"Dworzec Kolejowy Łódź Kaliska; ul. Karolewska 55"
17:30
Częstochowa
"Dworzec autobusowy; Al. Wolności 45/47"
18:50
Katowice
"Centrum handlowe Supersam; ul. Piotra Skargi 6"
19:55
Kraków
"Dworzec autobusowy; ul. Bosacka 18"
02:50
Krakowiec
"Krakovets checkpoint (Ukraine/Poland); Krakovets checkpoint (Ukraine/Poland)"
05:00
Lwów
"Przystanek obok dworca autobusowego; ul. Stryiska 109"
05:30
Lwów
"Przystanek obok dworca autobusowego; ul. Stryiska 109"
07:45
Tarnopol
"Dworzec autobusowy Central; ul. Anatoliia Zhyvova 7"
09:15
Wołoczyska
"Dworzec autobusowy Wołoczisk; ul. Nezalezhnosti 30"
10:00
+1 dzień
Chmielnicki
Dworzec autobusowy Chmelnitsky; Vinnytske shose 8
  • Autobus
  • Setra
  • Dodatkowo
  • Regularny przejazd
  • Wejście z dowodem osobistym
  • Przy wsiadaniu niezbędny jest wydrukowany bilet
  • Regularny przejazd
  • Przewoźnik
  • PHENIX

Nie udało się zestawić średnich ocen z powodu niedostatecznej ilości opinii użytkowników. Proszę, podziel się swoimi wrażeniami z przejazdu

W poniedziałki
15:05
Czas przejazdu 15 h. 55 min
+1 dzień

Kutno

Przystanek; ul. 3 maja 14

08:00
+1 dzień

Chmielnicki

Dworzec autobusowy Centralny; Vinnytske shose 23

176
15:05
Kutno
Przystanek; ul. 3 maja 14
08:00
+1 dzień
Chmielnicki
Dworzec autobusowy Centralny; Vinnytske shose 23
  • Dodatkowo
  • Niestandardowy przejazd
  • Wejście z dowodem osobistym
  • Przy wsiadaniu niezbędny jest wydrukowany bilet
  • Regularny przejazd
  • Przewoźnik
  • IDEAL TRAVEL

Nie udało się zestawić średnich ocen z powodu niedostatecznej ilości opinii użytkowników. Proszę, podziel się swoimi wrażeniami z przejazdu

Popularne kierunki
Z miasta Kutno
Do miasta Kutno