Moje bilety
Pol

Bilety autobusowe

Kowel - Charków

od 104 zł, 16 lis

Rozkład jazdy autobusów Kowel — Charków w 2018 rok roku

01:30
Dworzec autobusowy Kovel; bulvar Lesi Ukrainky 42
Czas przejazdu 18 h. 00 min
Bezpośredni przejazd
Szczegóły trip
19:30
Dworzec autobusowy Pryvokzalna; ul. Yevgena Kotliara 11
rozwiń szczegóły
Rozkład jazdy pon, śro, pią
pon, śro, pią
01:30
Czas przejazdu 18 h. 00 min

Kowel

Dworzec autobusowy Kovel; bulvar Lesi Ukrainky 42

19:30

Charków

Dworzec autobusowy Pryvokzalna; ul. Yevgena Kotliara 11

105
01:30
Kowel
Dworzec autobusowy Kovel; bulvar Lesi Ukrainky 42
03:40
Nowowołyńsk
"Dworzec autobusowy Nowowołyńsk; ul. Avtobusna 6"
04:05
Włodzimierz Wołyński
"Dworzec autobusowy Wołodymyr-Wołyński; ul. Danyla Galytskoho 14"
05:10
Łuck
"Dworzec autobusowy Łuck; ul. Koniakina 39"
06:20
Równe
"Dworzec autobusowy Central; ul. Kyivska 40"
07:55
Nowogród Wołyński
"Dworzec autobusowy Novograd Wołyń; ul. Shevchenka 45"
09:10
Żytomierz
"Dworzec autobusowy Centralny; ul. Kyivska 93"
12:05
Kijów
"Dworzec autobusowy Vydubychi; metro Vydubychi; ul. Naberezhno-Pecherska doroga 10"
13:05
Boryspol
"Przystanek; ul. Kyivskyi Shliakh 2/6"
14:15
Pyriatyn
"Dworzec autobusowy Pyrjatyn; ul. Europeiska 154"
14:50
Łubnie
"Dworzec autobusowy Lubny; prospekt Volodymyrskyi 157"
17:40
Połtawa
"Dworzec autobusowy Połtawa; ul. Velykotyrnivska 7"
19:30
Charków
Dworzec autobusowy Pryvokzalna; ul. Yevgena Kotliara 11
  • Autobus
  • BOVA
  • Dodatkowo
  • Regularny przejazd
  • Wejście z dowodem osobistym
  • Przy wsiadaniu niezbędny jest wydrukowany bilet
  • Regularny przejazd
  • Przewoźnik
  • Kowel ATP DVT

Nie udało się zestawić średnich ocen z powodu niedostatecznej ilości opinii użytkowników. Proszę, podziel się swoimi wrażeniami z przejazdu

Popularne kierunki
Z miasta Kowel
Do miasta Charków
Do miasta Kowel
Z miasta Charków