Obsługa klienta
Moje bilety
Pol

Rozkład jazdy autobusów Konin — Podwołoczyska w 2018 rok roku

19:35
Dworzec Kolejowy; ul. Kolejowa 1
Czas przejazdu 21 h. 00 min
Bezpośredni przejazd
Szczegóły połączenia
16:35+1 dzień
Dworzec autobusowy Pidwoloczysk; ul. Ternopilska 15 A
rozwiń szczegóły
Rozkład jazdy Codziennie
Codziennie
19:35
Czas przejazdu 21 h. 00 min
+1 dzień

Konin

Dworzec Kolejowy; ul. Kolejowa 1

16:35
+1 dzień

Podwołoczyska

Dworzec autobusowy Pidwoloczysk; ul. Ternopilska 15 A

161
19:35
Konin
Dworzec Kolejowy; ul. Kolejowa 1
20:15
Kalisz
"Dworzec autobusowy; ul. Podmiejska 2A"
22:00
Łódź
"Dworzec autobusowy Łódź Kaliska; Al. Włókniarzy 227"
23:05
Piotrków Trybunalski
"Dworzec autobusowy; ul. Polskiej Organizacji Wojskowej 12"
23:50
Radomsko
"Dworzec autobusowy; ul. Reymonta 55"
00:50
Częstochowa
"Dworzec autobusowy; Al. Wolności 45/47"
02:20
Katowice
"Centrum handlowe Supersam; ul. Piotra Skargi 6"
04:00
Kraków
"Dworzec autobusowy; ul. Bosacka 18"
Tarnów
"MOP Komorów; trasa A-4"
Rzeszów
"Dworzec autobusowy; ul. A.Grottgera 1"
08:10
Przemyśl
"Tesco - Lwowska; ul. Lwowska 36"
10:30
Szeginie
"Szeginie; Szeginie"
12:50
Lwów
"Dworzec autobusowy №8; Dvirtseva ploshcha 1"
14:40
Złoczów
"Przystanek; ul. Stepana Bandery 11"
15:45
Tarnopol
"Dworzec autobusowy Central; ul. Anatoliia Zhyvova 7"
16:35
+1 dzień
Podwołoczyska
Dworzec autobusowy Pidwoloczysk; ul. Ternopilska 15 A
  • Autobus
  • VOLVO B12-600 (Free)
  • Dodatkowo
  • Regularny przejazd
  • Wejście z dowodem osobistym
  • Przy wsiadaniu niezbędny jest wydrukowany bilet
  • Regularny przejazd
  • Przewoźnik
  • Podillya-Tour ATP +

Nie udało się zestawić średnich ocen z powodu niedostatecznej ilości opinii użytkowników. Proszę, podziel się swoimi wrażeniami z przejazdu

Popularne kierunki
Z miasta Konin
Do miasta Konin