Moje bilety
Pol

Rozkład jazdy autobusów Konin — Podwołoczyska w 2019 rok roku

pon, wto, nie
19:35
20 godz. 5 min w drodze
+1 dzień

Konin

Dworzec Kolejowy, ul. Kolejowa 1

16:40
+1 dzień

Podwołoczyska

Dworzec autobusowy Pidwoloczysk, ul. Ternopilska 15 A

170,00 
19:35
Konin
Dworzec Kolejowy, ul. Kolejowa 1
16:40
+1 dzień
Podwołoczyska
Dworzec autobusowy Pidwoloczysk, ul. Ternopilska 15 A
  • Dodatkowo
  • W przypadku podróży międzynarodowej należy pamiętać o paszporcie
  • Pamiętaj o okazaniu biletu podczas wsiadania
  • Przejazd standardowy
  • Przewoźnik
  • LUX-REISEN BIS
Codziennie
19:35
22 godz. 0 min w drodze
+1 dzień

Konin

Dworzec Kolejowy, ul. Kolejowa 1

17:35
+1 dzień

Podwołoczyska

Dworzec autobusowy Pidwoloczysk, ul. Ternopilska 15 A

170,10 
19:30
Konin
Dworzec Kolejowy, ul. Kolejowa 1
20:15
Kalisz
Dworzec autobusowy, ul. Podmiejska 2A
22:00
Łódź
Dworzec autobusowy Łódź Kaliska, Al. Włókniarzy 227
23:05
Piotrków Trybunalski
Dworzec autobusowy, ul. Polskiej Organizacji Wojskowej 12
23:50
Radomsko
Dworzec autobusowy, ul. Reymonta 55
00:50
Częstochowa
Dworzec autobusowy, Al. Wolności 45/47
02:20
Katowice
Dworzec autobusowy, ul. Piotra Skargi 1
04:00
Kraków
Dworzec autobusowy, ul. Bosacka 18
08:10
Przemyśl
Tesco - Lwowska, ul. Lwowska 36
10:30
Szeginie
Dworzec autobusowy, ul. Druszby
13:40
Lwów
Dworzec autobusowy №8, pl. Dvirtseva 1
15:25
Złoczów
Dworzec autobusowy Złoczów, ul. Sichovykh Striltsiv 30
16:30
Tarnopol
Dworzec autobusowy Central, ul. Anatolija Zhywowa 7
17:35
+1 dzień
Podwołoczyska
Dworzec autobusowy Pidwoloczysk, ul. Ternopilska 15 A
Punkty pośrednie (12)
  • Dodatkowo
  • W przypadku podróży międzynarodowej należy pamiętać o paszporcie
  • Pamiętaj o okazaniu biletu podczas wsiadania
  • Przejazd standardowy
  • Przewoźnik
  • Podillya-Tur ATP+
  • VOLVO B12-600 (Free)
Codziennie
19:35
21 godz. 0 min w drodze
+1 dzień

Konin

Dworzec Kolejowy, ul. Kolejowa 1

16:35
+1 dzień

Podwołoczyska

Dworzec autobusowy Pidwoloczysk, ul. Ternopilska 15 A

170,10 
19:30
Konin
Dworzec Kolejowy, ul. Kolejowa 1
20:15
Kalisz
Dworzec autobusowy, ul. Podmiejska 2A
22:00
Łódź
Dworzec autobusowy Łódź Kaliska, Al. Włókniarzy 227
23:05
Piotrków Trybunalski
Dworzec autobusowy, ul. Polskiej Organizacji Wojskowej 12
23:50
Radomsko
Dworzec autobusowy, ul. Reymonta 55
00:50
Częstochowa
Dworzec autobusowy, Al. Wolności 45/47
02:20
Katowice
Centrum handlowe Supersam, ul. Piotra Skargi 6
04:00
Kraków
Dworzec autobusowy, ul. Bosacka 18
––:––
Tarnów
MOP Komorów, trasa A-4
––:––
Rzeszów
Dworzec autobusowy, ul. A.Grottgera 1
08:10
Przemyśl
Tesco - Lwowska, ul. Lwowska 36
10:30
Szeginie
Dworzec autobusowy, ul. Druszby
12:50
Lwów
Dworzec autobusowy №8, pl. Dvirtseva 1
14:40
Złoczów
Przystanek, ul. Stepana Bandery 11
15:45
Tarnopol
Dworzec autobusowy Central, ul. Anatolija Zhywowa 7
16:35
+1 dzień
Podwołoczyska
Dworzec autobusowy Pidwoloczysk, ul. Ternopilska 15 A
Punkty pośrednie (14)
  • Dodatkowo
  • W przypadku podróży międzynarodowej należy pamiętać o paszporcie
  • Pamiętaj o okazaniu biletu podczas wsiadania
  • Przejazd standardowy
  • Przewoźnik
  • Podillya-Tur ATP+
  • VOLVO B12-600 (Free)
Popularne kierunki
Z miasta Konin
Do miasta Konin
Zniżki, newsletter i nowości od Busfor

Zapisz się i bądź na bieżąco!