Twoje konto
Pol
Polski
English

Rozkład jazdy autobusów Katowice — Wozniesieńsk w 2019 rok roku

Codziennie
21:50
23 godz. 20 min w drodze
+1 dzień

Katowice

Dworzec autobusowy, ul. Piotra Skargi 1

21:10
+1 dzień

Wozniesieńsk

Dworzec autobusowy Voznesensk, ul. Zhovtnevoi Revoliutsii 148

145,00 
21:45
Katowice
Dworzec autobusowy, ul. Piotra Skargi 1
23:15
Kraków
Dworzec autobusowy, ul. Bosacka 18
03:20
Korczowa PC (Polska/Ukraina)
Przystanek PPC, Korczowa
07:20
Lwów
Dworzec kolejowy Centralny, pl. Dvirceva 1
10:20
Tarnopol
Dworzec autobusowy Central, ul. Anatolija Zhywowa 7
12:20
Chmielnicki
Dworzec autobusowy Chmelnitsky, Vinnytske shose 8
14:30
Winnica
Dworzec autobusowy Centralny, ul. Kijowska 8
17:30
Humań
Dworzec autobusowy Uman, ul. Kyivska 1
19:30
Perwomajsk
Przystanek, ul. Mykoly Vyngranovskoho 8
20:30
Jużnoukrajinśk
Dworzec autobusowy Yuzhnoukrainsk, ul. Druzhby Narodiv 27
21:10
+1 dzień
Wozniesieńsk
Dworzec autobusowy Voznesensk, ul. Zhovtnevoi Revoliutsii 148
Punkty pośrednie (9)
  • Dodatkowo
  • W przypadku podróży międzynarodowej należy pamiętać o paszporcie
  • Pamiętaj o okazaniu biletu podczas wsiadania
  • Przejazd standardowy
  • Przewoźnik
  • Ternvoyage
  • Van Hool EOS
pon, wto, śro
21:50
22 godz. 20 min w drodze
+1 dzień

Katowice

Dworzec autobusowy, ul. Piotra Skargi 1

21:10
+1 dzień

Wozniesieńsk

Dworzec autobusowy Voznesensk, ul. Zhovtnevoi Revoliutsii 148

145,00 
21:50
Katowice
Dworzec autobusowy, ul. Piotra Skargi 1
21:10
+1 dzień
Wozniesieńsk
Dworzec autobusowy Voznesensk, ul. Zhovtnevoi Revoliutsii 148
  • Dodatkowo
  • W przypadku podróży międzynarodowej należy pamiętać o paszporcie
  • Pamiętaj o okazaniu biletu podczas wsiadania
  • Przejazd standardowy
  • Przewoźnik
  • TERNVOYAZH
pon, wto, śro, pią
16:30
23 godz. 35 min w drodze
+1 dzień

Katowice

Dworzec autobusowy, ul. Piotra Skargi 1

17:05
+1 dzień

Wozniesieńsk

Dworzec autobusowy Voznesensk, ul. Zhovtnevoi Revoliutsii 148

148,00 
16:30
Katowice
Dworzec autobusowy, ul. Piotra Skargi 1
17:05
+1 dzień
Wozniesieńsk
Dworzec autobusowy Voznesensk, ul. Zhovtnevoi Revoliutsii 148
  • Dodatkowo
  • W przypadku podróży międzynarodowej należy pamiętać o paszporcie
  • Pamiętaj o okazaniu biletu podczas wsiadania
  • Przejazd standardowy
  • Przewoźnik
  • ORION-AVTO-UKRAINEBUS
Codziennie
16:30
19 godz. 35 min w drodze
+1 dzień

Katowice

Dworzec autobusowy, ul. Piotra Skargi 1

14:05
+1 dzień

Wozniesieńsk

Dworzec autobusowy Voznesensk, ul. Zhovtnevoi Revoliutsii 148

148,00 
16:25
Katowice
Dworzec autobusowy, ul. Piotra Skargi 1
18:05
Kraków
Dworzec autobusowy, ul. Bosacka 18
21:05
Rzeszów
Dworzec autobusowy, ul. A.Grottgera 1
00:50
Krakowiec
Зупинка "КПП", Krakowiec
01:00
Lwów
Dworzec autobusowy №8, pl. Dvirtseva 1
03:10
Tarnopol
Dworzec autobusowy Central, ul. Anatolija Zhywowa 7
05:20
Chmielnicki
Dworzec autobusowy Centralny, Vinnytske shose 23
07:30
Winnica
Dworzec autobusowy Centralny, ul. Kijowska 8
10:10
Humań
Dworzec autobusowy Uman, ul. Kyivska 1
12:20
Perwomajsk
Dworzec autobusowy, ul. Radianska 8
13:25
Jużnoukrajinśk
Dworzec autobusowy Yuzhnoukrainsk, ul. Druzhby Narodiv 27
14:05
+1 dzień
Wozniesieńsk
Dworzec autobusowy Voznesensk, ul. Zhovtnevoi Revoliutsii 148
Punkty pośrednie (10)
  • Dodatkowo
  • W przypadku podróży międzynarodowej należy pamiętać o paszporcie
  • Pamiętaj o okazaniu biletu podczas wsiadania
  • Przejazd standardowy
  • Przewoźnik
  • Orion-Avto
  • Neoplan

Niestety, dotychczas nie udało się sporządzić oceny tego przejazdu z powodu zbyt małej liczby ocen. Proszę, podziel się swoimi wrażeniami po zakończonej podróży

Codziennie
18:55
24 godz. 15 min w drodze
+1 dzień

Katowice

Centrum handlowe Supersam, ul. Piotra Skargi 6

19:10
+1 dzień

Wozniesieńsk

Dworzec autobusowy Voznesensk, ul. Zhovtnevoi Revoliutsii 148

150,00 
18:50
Katowice
Centrum handlowe Supersam, ul. Piotra Skargi 6
20:15
Kraków
Dworzec autobusowy, ul. Bosacka 18
01:50
Szeginie
Dworzec autobusowy, ul. Druszby
04:25
Lwów
Dworzec autobusowy №8, pl. Dvirtseva 1
05:55
Złoczów
Przystanek, ul. Brodovska 2V
07:20
Tarnopol
Dworzec autobusowy Central, ul. Anatolija Zhywowa 7
09:40
Chmielnicki
Dworzec autobusowy Centralny, Vinnytske shose 23
10:35
Latyczów
Dworzec autobusowy Letychiv, ul. Yuriia Savytskoho 1
11:25
Lityn
Dworzec autobusowy Łityn, ul. Bogdana Khmelnytskoho 7
12:00
Winnica
Dworzec autobusowy Centralny, ul. Kijowska 8
12:20
Winnica
Dworzec autobusowy Centralny, ul. Kijowska 8
13:30
Niemirów
Dworzec autobusowy Nemirov, ul. Gorkogo 10
14:25
Hajsyn
Dworzec autobusowy Gaisin, ul. 1 Travnia 129
16:35
Humań
Dworzec autobusowy Uman, ul. Kyivska 1
17:30
Perwomajsk
Dworzec autobusowy, ul. Radianska 8
18:30
Jużnoukrajinśk
Dworzec autobusowy Yuzhnoukrainsk, ul. Druzhby Narodiv 27
19:10
+1 dzień
Wozniesieńsk
Dworzec autobusowy Voznesensk, ul. Zhovtnevoi Revoliutsii 148
Punkty pośrednie (15)
  • Dodatkowo
  • W przypadku podróży międzynarodowej należy pamiętać o paszporcie
  • Pamiętaj o okazaniu biletu podczas wsiadania
  • Przejazd standardowy
  • Przewoźnik
  • Ideal Travel Mariya Mirna
  • SCANIA Century
W dni powszednie
18:05
20 godz. 20 min w drodze
+1 dzień

Katowice

Dworzec autobusowy, ul. Piotra Skargi 1

15:25
+1 dzień

Wozniesieńsk

Dworzec autobusowy Voznesensk, ul. Zhovtnevoi Revoliutsii 148

154,50 
18:05
Katowice
Dworzec autobusowy, ul. Piotra Skargi 1
15:25
+1 dzień
Wozniesieńsk
Dworzec autobusowy Voznesensk, ul. Zhovtnevoi Revoliutsii 148
  • Dodatkowo
  • W przypadku podróży międzynarodowej należy pamiętać o paszporcie
  • Pamiętaj o okazaniu biletu podczas wsiadania
  • Przejazd standardowy
  • Przewoźnik
  • IDEAL TRAVEL
W dni powszednie
18:55
23 godz. 15 min w drodze
+1 dzień

Katowice

Centrum handlowe Supersam, ul. Piotra Skargi 6

19:10
+1 dzień

Wozniesieńsk

Dworzec autobusowy Voznesensk, ul. Zhovtnevoi Revoliutsii 148

154,50 
18:55
Katowice
Centrum handlowe Supersam, ul. Piotra Skargi 6
19:10
+1 dzień
Wozniesieńsk
Dworzec autobusowy Voznesensk, ul. Zhovtnevoi Revoliutsii 148
  • Dodatkowo
  • W przypadku podróży międzynarodowej należy pamiętać o paszporcie
  • Pamiętaj o okazaniu biletu podczas wsiadania
  • Przejazd standardowy
  • Przewoźnik
  • IDEAL TRAVEL
Codziennie
18:55
24 godz. 15 min w drodze
+1 dzień

Katowice

Centrum handlowe Supersam, ul. Piotra Skargi 6

19:10
+1 dzień

Wozniesieńsk

Dworzec autobusowy Voznesensk, ul. Zhovtnevoi Revoliutsii 148

159,01 
18:50
Katowice
Centrum handlowe Supersam, ul. Piotra Skargi 6
20:15
Kraków
Dworzec autobusowy, ul. Bosacka 18
01:50
Szeginie
Dworzec autobusowy, ul. Druszby
04:25
Lwów
Dworzec autobusowy №8, pl. Dvirtseva 1
07:20
Tarnopol
Dworzec autobusowy Central, ul. Anatolija Zhywowa 7
09:40
Chmielnicki
Dworzec autobusowy Centralny, Vinnytske shose 23
12:00
Winnica
Dworzec autobusowy Centralny, ul. Kijowska 8
12:20
Winnica
Dworzec autobusowy Centralny, ul. Kijowska 8
16:35
Humań
Dworzec autobusowy Uman, ul. Kyivska 1
17:30
Perwomajsk
Dworzec autobusowy, ul. Radianska 8
18:30
Jużnoukrajinśk
Dworzec autobusowy Yuzhnoukrainsk, ul. Druzhby Narodiv 27
19:10
+1 dzień
Wozniesieńsk
Dworzec autobusowy Voznesensk, ul. Zhovtnevoi Revoliutsii 148
Punkty pośrednie (10)
  • Dodatkowo
  • W przypadku podróży międzynarodowej należy pamiętać o paszporcie
  • Pamiętaj o okazaniu biletu podczas wsiadania
  • Przejazd standardowy
  • Przewoźnik
  • Stetsik Taras Volodymyrovich
  • SCANIA Century
Codziennie
21:50
21 godz. 50 min w drodze
+1 dzień

Katowice

Dworzec autobusowy, ul. Piotra Skargi 1

19:40
+1 dzień

Wozniesieńsk

Dworzec autobusowy Voznesensk, ul. Zhovtnevoi Revoliutsii 148

175,09 
21:45
Katowice
Dworzec autobusowy, ul. Piotra Skargi 1
23:15
Kraków
Dworzec autobusowy, ul. Bosacka 18
04:30
Krakowiec
Wozniesieńsk, Ukraina, Mikołajowski
07:00
Lwów
Dworzec kolejowy Centralny, pl. Dvirceva 1
09:00
Tarnopol
Dworzec autobusowy Central, ul. Anatolija Zhywowa 7
11:00
Chmielnicki
Dworzec autobusowy Centralny, Vinnytske shose 23
13:00
Winnica
Dworzec autobusowy Centralny, ul. Kijowska 8
16:00
Humań
Dworzec autobusowy Uman, ul. Kyivska 1
18:00
Perwomajsk
Przystanek, ul. Mykoly Vyngranovskoho 8
19:00
Jużnoukrajinśk
Dworzec autobusowy Yuzhnoukrainsk, ul. Druzhby Narodiv 27
19:40
+1 dzień
Wozniesieńsk
Dworzec autobusowy Voznesensk, ul. Zhovtnevoi Revoliutsii 148
Punkty pośrednie (9)
  • Dodatkowo
  • W przypadku podróży międzynarodowej należy pamiętać o paszporcie
  • Pamiętaj o okazaniu biletu podczas wsiadania
  • Przejazd standardowy
  • Przewoźnik
  • Ternvoyazh
  • Van Hool
Popularne kierunki
Z miasta Katowice
Do miasta Katowice
Rabaty do 70% na przejazdy autokarowe

Zamknięcie sprzedaży dla subskrybentów i na pomysły tanich podróży