Moje konto
PL
Polski
English

Bilety autobusoweKatowice – Giulianova

Wybierz datę, aby kupić bilet na autobus Katowice — Giulianova

Najlepsza oferta

pon, śro, czw, sob
17:15
Czas przejazdu23 h. 45 min
Katowice
Dworzec autobusowy, ul. Piotra Skargi
17:00
+1 dzień
Giulianova
GIULIANOVA, bramki autostr.Parkingk/Hotelu Breaking via Italia
280,50 
Przewoźnik: SINDBAD
Ocena:

Rozkład jazdy autobusów Katowice — Giulianova w 2020 roku

pon, śro, czw, sob
12:10
Czas przejazdu28 h. 50 min
Katowice
Dworzec autobusowy, ul. Piotra Skargi
17:00
+1 dzień
Giulianova
GIULIANOVA, bramki autostr.Parkingk/Hotelu Breaking via Italia
280,50 
Przewoźnik: SINDBAD
Ocena:
W poniedziałki
11:10
Czas przejazdu23 h. 00 min
Katowice
Dworzec kolejowy, plac Oddziałów Młodzieży Powstańczej
10:10
+1 dzień
Giulianova
bramki autostradowe, Giulianova
380,00 
Przewoźnik: MIS
Ocena:
W poniedziałki
07:30
Czas przejazdu21 h. 30 min
Katowice
Dworzec kolejowy, plac Oddziałów Młodzieży Powstańczej
05:00
+1 dzień
Giulianova
bramki autostr.Parking k.Hotelu Breaking Via Italia, Giulianova
400,00 
Przewoźnik: EURORES
Ocena:
Popularne kierunki
Z miasta Katowice
Do miasta Katowice

Rabaty do 70% na przejazdy autokarowe

Zapisz się do newslettera, aby otrzymywać promocyjne kody
oraz czytać artykuły o tanim podróżowaniu