Busfor + BlaBlaCar = więcej przejazdów niż kiedykolwiek wcześniej

Bilety autobusoweJampol - Winnica

/packs/_/assets/javascripts/new/app/react/components/Banners/TrafficRedirection/banner_search_dotpl_pl-639a21eb4bf668c3e890b05516ced576.svg

Wybierz datę, aby kupić bilet na autobus Jampol — Winnica

Godzina odjazdu i przyjazdu czasu lokalnego

Najlepsza oferta

Codziennie
05:00
Czas przejazdu03 h. 20 min
Jampol
Dworzec autobusowy Jampoł, ul. Zamkova 52
08:20
Winnica
Dworzec autobusowy Centralny, ul. Kijowska 8
31,24 
Przewoźnik: ВАТ ЯМПОЛЬСКОЕ АТП 10551
Autobus: МАН-52
Ocena:

Rozkład jazdy autobusów Jampol — Winnica w 2021 roku

Codziennie
05:40
Czas przejazdu03 h. 00 min
Jampol
Dworzec autobusowy Jampoł, ul. Zamkova 52
08:40
Winnica
Dworzec autobusowy Centralny, ul. Kijowska 8
31,24 
Przewoźnik: ВІН-АВТО
Autobus: МЕРСЕДЕС 33
Ocena:
Codziennie
06:20
Czas przejazdu02 h. 50 min
Jampol
Dworzec autobusowy Jampoł, ul. Zamkova 52
09:10
Winnica
Dworzec autobusowy Centralny, ul. Kijowska 8
31,24 
Przewoźnik: ПОДЗИГУН ОЛЕГ ДМИТРОВИЧ ФОП
Autobus: МАН-36
Ocena:
Codziennie
07:00
Czas przejazdu02 h. 25 min
Jampol
Dworzec autobusowy Jampoł, ul. Zamkova 52
09:25
Winnica
Dworzec autobusowy Centralny, ul. Kijowska 8
31,24 
Przewoźnik: ДАРМОРОС ПАВЛО ЕДУАРДОВИЧ
Autobus: ЭТАЛОН-28
Ocena:
Codziennie
08:00
Czas przejazdu03 h. 05 min
Jampol
Dworzec autobusowy Jampoł, ul. Zamkova 52
11:05
Winnica
Dworzec autobusowy Centralny, ul. Kijowska 8
31,24 
Przewoźnik: ВІН-АВТО
Autobus: МЕРСЕДЕС 33
Ocena:
Codziennie
10:05
Czas przejazdu02 h. 45 min
Jampol
Dworzec autobusowy Jampoł, ul. Zamkova 52
12:50
Winnica
Dworzec autobusowy Centralny, ul. Kijowska 8
31,24 
Przewoźnik: ТАКСОПАРК ПЛЮС
Autobus: ЕТАЛОН
Ocena:
Codziennie
11:30
Czas przejazdu02 h. 45 min
Jampol
Dworzec autobusowy Jampoł, ul. Zamkova 52
14:15
Winnica
Dworzec autobusowy Centralny, ul. Kijowska 8
31,24 
Przewoźnik: ВІН-АВТО
Autobus: ЭТАЛОН-27
Ocena:
Codziennie
13:20
Czas przejazdu02 h. 50 min
Jampol
Dworzec autobusowy Jampoł, ul. Zamkova 52
16:10
Winnica
Dworzec autobusowy Centralny, ul. Kijowska 8
31,24 
Przewoźnik: ДАРМОРОС ПАВЛО ЕДУАРДОВИЧ
Autobus: ЭТАЛОН-28
Ocena:
Codziennie
14:25
Czas przejazdu26 h. 50 min
Jampol
Dworzec autobusowy Jampoł, ul. Zamkova 52
17:15
+1 dzień
Winnica
Dworzec autobusowy Centralny, ul. Kijowska 8
31,24 
Przewoźnik: ОЛЕКСІЄВА ЛІЯ ПЕТРІВНА
Autobus: МЕРСЕДЕС-18
Ocena:
Codziennie
15:30
Czas przejazdu03 h. 05 min
Jampol
Dworzec autobusowy Jampoł, ul. Zamkova 52
18:35
Winnica
Dworzec autobusowy Centralny, ul. Kijowska 8
31,24 
Przewoźnik: ДАРМОРОС МАРИНА ВАЛЕРІЇВНА
Autobus: МЕРСЕДЕС-18
Ocena:
Codziennie
16:00
Czas przejazdu02 h. 30 min
Jampol
Dworzec autobusowy Jampoł, ul. Zamkova 52
18:30
Winnica
Dworzec autobusowy Centralny, ul. Kijowska 8
31,24 
Przewoźnik: ВІН-АВТО
Autobus: ЭТАЛОН-23
Ocena:
Codziennie
19:00
Czas przejazdu02 h. 40 min
Jampol
Dworzec autobusowy Jampoł, ul. Zamkova 52
21:40
Winnica
Dworzec autobusowy Centralny, ul. Kijowska 8
31,24 
Przewoźnik: ВІН-АВТО
Autobus: ЭТАЛОН-27
Ocena:
Codziennie
08:50
Czas przejazdu04 h. 00 min
Jampol
Dworzec autobusowy Jampoł, ul. Zamkova 52
12:50
Winnica
Dworzec autobusowy Centralny, ul. Kijowska 8
34,18 
Przewoźnik: ОЛЕКСІЕВА ОЛЬГА МИКОЛАЇВНА
Autobus: МЕРСЕДЕС H.
Ocena:
Codziennie
09:00
Czas przejazdu04 h. 15 min
Jampol
Dworzec autobusowy Jampoł, ul. Zamkova 52
13:15
Winnica
Dworzec autobusowy Centralny, ul. Kijowska 8
39,91 
Przewoźnik: ВІН-АВТО
Autobus: МЕРСЕДЕС-18
Ocena:
Codziennie
10:40
Czas przejazdu04 h. 20 min
Jampol
Dworzec autobusowy Jampoł, ul. Zamkova 52
15:00
Winnica
Dworzec autobusowy Centralny, ul. Kijowska 8
39,91 
Przewoźnik: ВІН-АВТО
Autobus: МЕРСЕДЕС-16
Ocena:
Codziennie
13:40
Czas przejazdu03 h. 55 min
Jampol
Dworzec autobusowy Jampoł, ul. Zamkova 52
17:35
Winnica
Dworzec autobusowy Centralny, ul. Kijowska 8
39,91 
Przewoźnik: ВІН-АВТО
Autobus: МЕРСЕДЕС-16
Ocena:

Rabaty do 70% na przejazdy autokarowe

Zapisz się do newslettera, aby otrzymywać promocyjne kody
oraz czytać artykuły o tanim podróżowaniu

Popularne kierunki
Do miasta Winnica
Do miasta Jampol
Z miasta Winnica
Informacje o trasie autobusu Jampol — Winnica
16
Liczba autobusów w kierunku
4 godz. 39 min.
Szacowany czas podróży
05:00 — 08:20
Pierwszy autobus odjeżdża i przyjeżdża (czas lokalny)
19:00 — 21:40
Ostatni autobus odjeżdża i przyjeżdża (czas lokalny)
28 — 41 zł
Zakres cen w tym kierunku między miastami