Obsługa klienta
Moje bilety
Pol

Rozkład jazdy autobusów Izium — Wrocław w 2018 rok roku

10:30
Rynek Povorotka; śledzić E40
Czas przejazdu 33 h. 00 min
Bezpośredni przejazd
Szczegóły połączenia
19:30+1 dzień
Dworzec autobusowy; ul. Sucha 1
rozwiń szczegóły
Rozkład jazdy We wtorki
We wtorki
10:30
Czas przejazdu 33 h. 00 min
+1 dzień

Izium

Rynek Povorotka; śledzić E40

19:30
+1 dzień

Wrocław

Dworzec autobusowy; ul. Sucha 1

246
10:30
Izium
Rynek Povorotka; śledzić E40
12:50
Charków
"Dworzec autobusowy Charków-1; prospekt Yuriia Gagarina 22"
15:50
Połtawa
"Dworzec autobusowy Połtawa; ul. Velykotyrnivska 7"
22:30
Kijów
"Dworzec autobusowy Kijów (Centralny dworzec kolejowy); metro Vokzalna; ul. Symona Petlyury 32"
03:20
Równe
"Dworzec autobusowy Central; ul. Kyivska 40"
07:20
Lwów
"Dworzec autobusowy Centralny; ul. Stryiska 109"
08:50
Krakowiec
"Krakovets checkpoint (Ukraine/Poland); Krakovets checkpoint (Ukraine/Poland)"
11:30
Rzeszów
"Dworzec Kolejowy; pl. Dworcowy 1"
14:40
Kraków
"Dworzec autobusowy; ul. Bosacka 18"
16:20
Katowice
"Dworzec autobusowy; ul. Piotra Skargi 4"
19:30
+1 dzień
Wrocław
Dworzec autobusowy; ul. Sucha 1
  • Autobus
  • Neoplan(Free)
  • Dodatkowo
  • Regularny przejazd
  • Wejście z dowodem osobistym
  • Przy wsiadaniu niezbędny jest wydrukowany bilet
  • Regularny przejazd
  • Przewoźnik
  • Shapran S. N. FLP

Nie udało się zestawić średnich ocen z powodu niedostatecznej ilości opinii użytkowników. Proszę, podziel się swoimi wrażeniami z przejazdu

Popularne kierunki
Z miasta Izium
Do miasta Wrocław
Do miasta Izium
Z miasta Wrocław
Podróż powrotna: