Moje bilety
Pol

Rozkład jazdy autobusów Izium — Wrocław w 2019 rok roku

wto, pią, nie
08:10
35 godz. 50 min w drodze
+1 dzień

Izium

Dworzec autobusowy, ul. Paromna 1

20:00
+1 dzień

Wrocław

Dworzec autobusowy, ul. Sucha 1

220,11 
08:05
Izium
Dworzec autobusowy, ul. Paromna 1
09:30
Czuhujiw
Dworzec autobusowy, ul. Charkoska 133
10:50
Charków
Dworzec autobusowy Prywokzalna, ul. Jevhena Kotlyara 11
12:55
Połtawa
Dworzec autobusowy Połtawa, ul. Velykotyrnivska 7
16:15
Łubnie
Dworzec autobusowy Lubny, prospekt Volodymyrskyi 157
16:55
Pyriatyn
Dworzec autobusowy Pyrjatyn, ul. Europeiska 154
17:55
Boryspol
Przystanek, ul. Kyivskyi Shliakh 2/6
18:40
Kijów
Dworzec autobusowy Vydubyczi, metro Vydubychi; ul. Naberezhno-Pecherska doroga 10
21:00
Żytomierz
Dworzec autobusowy Centralny, ul. Kijowska 93
22:15
Nowogród Wołyński
Dworzec autobusowy Novograd Wołyń, ul. Shevchenka 45
23:45
Równe
Dworzec autobusowy Centralny, ul. Kijowska 40
00:55
Łuck
Dworzec autobusowy Łuck, ul. Koniakina 39
02:05
Włodzimierz Wołyński
Dworzec autobusowy Wołodymyr-Wołyński, ul. Danyla Galytskoho 14
02:25
Nowowołyńsk
Dworzec autobusowy Nowowołyńsk, ul. Avtobusna 6
03:00
Uściług
Przystanek PPC, Ustyluh
06:30
Zamość
Dworzec autobusowy, ul. Hrubieszowska 1
07:45
Lublin
Dworzec autobusowy, Al. Tysiąclecia 6
10:00
Radom
Dworzec autobusowy, ul. Władysława Beliny-Prazmowskiego 8
11:25
Kielce
Plac przy Dworcu PKP (przy poczcie), ul. Żelazna/Pl. Niepodległości
13:15
Kraków
Dworzec autobusowy, ul. Bosacka 18
14:55
Katowice
Przystanek, ul. Piotra Skargi 8
16:35
Zabrze
Dworzec autobusowy Goethego, ulica Johanna Wolfganga Goethego
16:50
Gliwice
Dworzec autobusowy, ul. Pionierów 8
17:40
Strzelce Opolskie
Hotel Leśny, ul. Opolska 40
18:20
Opole
Dworzec autobusowy, ul. 1 maja 4
20:00
+1 dzień
Wrocław
Dworzec autobusowy, ul. Sucha 1
Punkty pośrednie (24)
  • Dodatkowo
  • W przypadku podróży międzynarodowej należy pamiętać o paszporcie
  • Pamiętaj o okazaniu biletu podczas wsiadania
  • Przejazd standardowy
  • Przewoźnik
  • Z-Time
  • BOVA
W poniedziałki
08:10
36 godz. 50 min w drodze
+1 dzień

Izium

IZIUM, dworzec autobusowy ul. Paromna 1

20:00
+1 dzień

Wrocław

Dworzec autobusowy, ul. Sucha 1

221,34 
08:10
Izium
IZIUM, dworzec autobusowy ul. Paromna 1
20:00
+1 dzień
Wrocław
Dworzec autobusowy, ul. Sucha 1
  • Dodatkowo
  • W przypadku podróży międzynarodowej należy pamiętać o paszporcie
  • Pamiętaj o okazaniu biletu podczas wsiadania
  • Przejazd standardowy
  • Przewoźnik
  • Z-Time
We wtorki
10:30
33 godz. 0 min w drodze
+1 dzień

Izium

Rynek Povorotka, śledzić E40

19:30
+1 dzień

Wrocław

Dworzec autobusowy, ul. Sucha 1

246,53 
10:25
Izium
Rynek Povorotka, śledzić E40
12:50
Charków
Dworzec autobusowy Charków-1, al. Yurijia Haharina 22
15:50
Połtawa
Dworzec autobusowy Połtawa, ul. Velykotyrnivska 7
22:30
Kijów
Dworzec autobusowy Kijów (Centralny dworzec kolejowy), metro Vokzalna; ul. Symona Petlyury 32
03:20
Równe
Dworzec autobusowy Centralny, ul. Kijowska 40
07:20
Lwów
Dworzec autobusowy Centralny, ul. Stryiska 109
08:50
Krakowiec
Зупинка "КПП", Krakowiec
11:30
Rzeszów
Dworzec Kolejowy, pl. Dworcowy 1
14:40
Kraków
Dworzec autobusowy, ul. Bosacka 18
16:20
Katowice
Dworzec autobusowy, ul. Piotra Skargi 1
19:30
+1 dzień
Wrocław
Dworzec autobusowy, ul. Sucha 1
Punkty pośrednie (9)
  • Dodatkowo
  • W przypadku podróży międzynarodowej należy pamiętać o paszporcie
  • Pamiętaj o okazaniu biletu podczas wsiadania
  • Przejazd standardowy
  • Przewoźnik
  • Shapran S.M.
  • Neoplan(Free)
Popularne kierunki
Z miasta Izium
Do miasta Wrocław
Do miasta Izium
Z miasta Wrocław
Podróż powrotna:
Zniżki, newsletter i nowości od Busfor

Zapisz się i bądź na bieżąco!