Moje bilety
Pol

Rozkład jazdy autobusów Iwano-Frankiwsk — Tomaszów Mazowiecki w 2019 rok roku

14:55
Dworzec autobusowy Iwano-Frankowsk-2, ul. Horbaczewskoho 14
w drodze 13 godz. 55 min
Bezpośredni przejazd
Szczegóły połączenia
04:50+1 dzień
Dworzec autobusowy Tomaszów Mazowiecki, ulica Dworcowa
Rozwiń szczegóły
Rozkład jazdy wto, sob
21:35
Dworzec autobusowy Iwano-Frankowsk-2, ul. Horbaczewskoho 14
w drodze 13 godz. 55 min
Bezpośredni przejazd
Szczegóły połączenia
11:30+1 dzień
Dworzec autobusowy Tomaszów Mazowiecki, ulica Dworcowa
Rozwiń szczegóły
Rozkład jazdy wto, pią, nie
21:35
Dworzec autobusowy Iwano-Frankowsk-2, ul. Horbaczewskoho 14
w drodze 14 godz. 55 min
Bezpośredni przejazd
Szczegóły połączenia
11:30+1 dzień
TOMASZOW MAZOWIECKI, dworzec autobusowy PKS ul. Dworcowa
Rozwiń szczegóły
Rozkład jazdy W poniedziałki

Rozkład jazdy autobusów Iwano-Frankiwsk — Tomaszów Mazowiecki w 2019 rok roku

wto, sob
14:55
13 godz. 55 min w drodze
+1 dzień

Iwano-Frankiwsk

Dworzec autobusowy Iwano-Frankowsk-2, ul. Horbaczewskoho 14

04:50
+1 dzień

Tomaszów Mazowiecki

Dworzec autobusowy Tomaszów Mazowiecki, ulica Dworcowa

90,97 
14:35
Iwano-Frankiwsk
Dworzec autobusowy Iwano-Frankowsk-2, ul. Horbaczewskoho 14
15:35
Kałusz
Dworzec autobusowy, ul. Pryvokzalna 15
16:10
Dolina
Przystanek, ul. Pryvokzalna 1
17:20
Stryj
Dworzec autobusowy, ul. Wokzalna 7B
18:40
Lwów
Dworzec autobusowy №8, pl. Dvirtseva 1
19:10
Lwów
Dworzec autobusowy №8, pl. Dvirtseva 1
21:00
Rava-Ruska checkpoint (Ukraine/Poland)
Tomaszów Mazowiecki, Polska, Łódzkie
21:00
Hruszów punkt kontrolny (Ukraina / Polska)
Tomaszów Mazowiecki, Polska, Łódzkie
01:30
Lublin
Dworzec autobusowy, Al. Tysiąclecia 6
04:50
+1 dzień
Tomaszów Mazowiecki
Dworzec autobusowy Tomaszów Mazowiecki, ulica Dworcowa
Punkty pośrednie (8)
  • Dodatkowo
  • W przypadku podróży międzynarodowej należy pamiętać o paszporcie
  • Pamiętaj o okazaniu biletu podczas wsiadania
  • Przejazd standardowy
  • Przewoźnik
  • Fedak U.Y.
  • Neoplan(Free)
wto, pią, nie
21:35
13 godz. 55 min w drodze
+1 dzień

Iwano-Frankiwsk

Dworzec autobusowy Iwano-Frankowsk-2, ul. Horbaczewskoho 14

11:30
+1 dzień

Tomaszów Mazowiecki

Dworzec autobusowy Tomaszów Mazowiecki, ulica Dworcowa

174,93 
21:20
Iwano-Frankiwsk
Dworzec autobusowy Iwano-Frankowsk-2, ul. Horbaczewskoho 14
23:35
Lwów
Dworzec autobusowy Centralny, ul. Stryiska 109
00:45
Żółkiew
Przystanek, ploshcha Konovaltsia 1
01:25
Czerwonohrad
Dworzec autobusowy Chervonohrad, ul. Sokalska 3
02:25
Nowowołyńsk
Dworzec autobusowy Nowowołyńsk, ul. Avtobusna 6
03:00
Uściług
Przystanek PPC, Ustyluh
06:30
Zamość
Dworzec autobusowy, ul. Hrubieszowska 1
07:45
Lublin
Dworzec autobusowy, Al. Tysiąclecia 6
08:55
Puławy
Dworzec autobusowy, ul. Lubelska 9
11:00
Opoczno
Dworzec Kolejowy, ul. Dworcowa
11:30
+1 dzień
Tomaszów Mazowiecki
Dworzec autobusowy Tomaszów Mazowiecki, ulica Dworcowa
Punkty pośrednie (9)
  • Dodatkowo
  • W przypadku podróży międzynarodowej należy pamiętać o paszporcie
  • Pamiętaj o okazaniu biletu podczas wsiadania
  • Przejazd standardowy
  • Przewoźnik
  • Z-Time
  • BOVA
W poniedziałki
21:35
14 godz. 55 min w drodze
+1 dzień

Iwano-Frankiwsk

Dworzec autobusowy Iwano-Frankowsk-2, ul. Horbaczewskoho 14

11:30
+1 dzień

Tomaszów Mazowiecki

TOMASZOW MAZOWIECKI, dworzec autobusowy PKS ul. Dworcowa

184,62 
21:35
Iwano-Frankiwsk
Dworzec autobusowy Iwano-Frankowsk-2, ul. Horbaczewskoho 14
11:30
+1 dzień
Tomaszów Mazowiecki
TOMASZOW MAZOWIECKI, dworzec autobusowy PKS ul. Dworcowa
  • Dodatkowo
  • W przypadku podróży międzynarodowej należy pamiętać o paszporcie
  • Pamiętaj o okazaniu biletu podczas wsiadania
  • Przejazd standardowy
  • Przewoźnik
  • Z-Time
Popularne kierunki
Zniżki, newsletter i nowości od Busfor

Zapisz się i bądź na bieżąco!