Moje bilety
Pol

Rozkład jazdy autobusów Iwano-Frankiwsk — Gorzów Wielkopolski w 2019 rok roku

10:40
Dworzec autobusowy Iwano-Frankowsk-2; ul. Horbaczewskoho 14
Czas przejazdu 21 h. 35 min
Bezpośredni przejazd
Szczegóły połączenia
08:15+1 dzień
Dworzec autobusowy; ul. Dworcowa 10
rozwiń szczegóły
Rozkład jazdy 23.01, 28.01, 02.02, 07.02, 12.02...
21:20
Dworzec autobusowy Iwano-Frankowsk-2; ul. Horbaczewskoho 14
Czas przejazdu 17 h. 50 min
Bezpośredni przejazd
Szczegóły połączenia
15:10+1 dzień
Przystanek; ul. Szczecińska 23
rozwiń szczegóły
Rozkład jazdy Codziennie
14:30
Dworzec autobusowy Iwano-Frankowsk-2; ul. Horbaczewskoho 14
Czas przejazdu 20 h. 55 min
Bezpośredni przejazd
Szczegóły połączenia
11:25+1 dzień
Dworzec autobusowy; ul. Dworcowa 10
rozwiń szczegóły
Rozkład jazdy Codziennie
21:35
Dworzec autobusowy Iwano-Frankowsk-2; ul. Horbaczewskoho 14
Czas przejazdu 24 h. 30 min
Bezpośredni przejazd
Szczegóły połączenia
21:05+1 dzień
Dworzec autobusowy; ul. Dworcowa 10
rozwiń szczegóły
Rozkład jazdy wto, pią, nie
10:40
Dworzec autobusowy Iwano-Frankowsk-2; ul. Horbaczewskoho 14
Czas przejazdu 21 h. 35 min
Bezpośredni przejazd
Szczegóły połączenia
08:15+1 dzień
Dworzec autobusowy; ul. Dworcowa 10
rozwiń szczegóły
Rozkład jazdy 19.01, 20.01, 24.01, 25.01, 29.01...
14:30
Dworzec autobusowy Iwano-Frankowsk-2; ul. Horbaczewskoho 14
Czas przejazdu 20 h. 55 min
Bezpośredni przejazd
Szczegóły połączenia
11:25+1 dzień
Dworzec autobusowy; ul. Dworcowa 10
rozwiń szczegóły
Rozkład jazdy Codziennie
14:30
Dworzec autobusowy Iwano-Frankowsk-2; ul. Horbaczewskoho 14
Czas przejazdu 20 h. 55 min
Bezpośredni przejazd
Szczegóły połączenia
11:25+1 dzień
Dworzec autobusowy; ul. Dworcowa 10
rozwiń szczegóły
Rozkład jazdy Codziennie
10:40
Dworzec autobusowy Iwano-Frankowsk-2; ul. Horbaczewskoho 14
Czas przejazdu 20 h. 45 min
Bezpośredni przejazd
Szczegóły połączenia
07:25+1 dzień
Dworzec autobusowy; ul. Dworcowa 10
rozwiń szczegóły
Rozkład jazdy 21.01, 26.01, 31.01...
23.01, 28.01, 02.02, 07.02, 12.02...
10:40
Czas przejazdu 21 h. 35 min
+1 dzień

Iwano-Frankiwsk

Dworzec autobusowy Iwano-Frankowsk-2; ul. Horbaczewskoho 14

08:15
+1 dzień

Gorzów Wielkopolski

Dworzec autobusowy; ul. Dworcowa 10

133
10:40
Iwano-Frankiwsk
Dworzec autobusowy Iwano-Frankowsk-2; ul. Horbaczewskoho 14
11:00
Tarnopol
"Dworzec autobusowy Central; ul. Anatolija Zhywowa 7"
14:00
Lwów
"Dworzec autobusowy №8; pl. Dvirtseva 1"
16:00
Uhryniv CP(Ukraine/Poland
"Uhryniv CP(Ukraine/Poland; Uhryniv CP(Ukraine/Poland"
19:50
Lublin
"Dworzec autobusowy; Al. Tysiąclecia 6"
22:35
Warszawa
"Dworzec autobusowy Zachodni; al. Jerozolimskie 144"
00:20
Łódź
"Dworzec autobusowy Łódź Kaliska; Al. Włókniarzy 227"
02:40
Konin
"Dworzec autobusowy; ul. Grunwaldzka 4"
04:05
Poznań
"Dworzec autobusowy; ul. Stanisława Matyi 2"
06:40
Piła
"Dworzec autobusowy Piła; ul. Kwiatowa 18"
08:15
+1 dzień
Gorzów Wielkopolski
Dworzec autobusowy; ul. Dworcowa 10
  • Autobus
  • SETRA S 215 HD
  • Dodatkowo
  • Regularny przejazd
  • Wejście z dowodem osobistym
  • Przy wsiadaniu niezbędny jest wydrukowany bilet
  • Regularny przejazd
  • Przewoźnik
  • Boreychuk M.І.

Nie udało się zestawić średnich ocen z powodu niedostatecznej ilości opinii użytkowników. Proszę, podziel się swoimi wrażeniami z przejazdu

Codziennie
21:20
Czas przejazdu 17 h. 50 min
+1 dzień

Iwano-Frankiwsk

Dworzec autobusowy Iwano-Frankowsk-2; ul. Horbaczewskoho 14

15:10
+1 dzień

Gorzów Wielkopolski

Przystanek; ul. Szczecińska 23

154
21:20
Iwano-Frankiwsk
Dworzec autobusowy Iwano-Frankowsk-2; ul. Horbaczewskoho 14
22:20
Rohatyn
"Dworzec autobusowy Rogatyn; ul. Halytska 8"
23:25
Lwów
"Dworzec kolejowy Centralny (obok przechowalni bagażu); pl. Dvirceva 1"
23:50
Lwów
"Dworzec kolejowy Centralny (obok przechowalni bagażu); pl. Dvirceva 1"
02:10
Rava-Ruska checkpoint (Ukraine/Poland)
"Przystanek PPC; Rawa Ruska"
05:00
Lublin
"Dworzec autobusowy; Al. Tysiąclecia 6"
07:40
Warszawa
"Dworzec autobusowy Zachodni; al. Jerozolimskie 144"
10:00
Łódź
"Dworzec autobusowy Łódź Kaliska; Al. Włókniarzy 203/205"
13:00
Poznań
"Przystanek; ul. Towarowa 17"
15:10
+1 dzień
Gorzów Wielkopolski
Przystanek; ul. Szczecińska 23
  • Autobus
  • Neoplan(Free)
  • Dodatkowo
  • Regularny przejazd
  • Wejście z dowodem osobistym
  • Przy wsiadaniu niezbędny jest wydrukowany bilet
  • Regularny przejazd
  • Przewoźnik
  • Prykarpatsky Express

Nie udało się zestawić średnich ocen z powodu niedostatecznej ilości opinii użytkowników. Proszę, podziel się swoimi wrażeniami z przejazdu

Codziennie
14:30
Czas przejazdu 20 h. 55 min
+1 dzień

Iwano-Frankiwsk

Dworzec autobusowy Iwano-Frankowsk-2; ul. Horbaczewskoho 14

11:25
+1 dzień

Gorzów Wielkopolski

Dworzec autobusowy; ul. Dworcowa 10

154
14:30
Iwano-Frankiwsk
Dworzec autobusowy Iwano-Frankowsk-2; ul. Horbaczewskoho 14
15:10
Kałusz
"Dworzec autobusowy; ul. Pryvokzalna 15"
15:45
Dolina
"Przystanek; ul. Pryvokzalna 1"
16:50
Stryj
"Dworzec autobusowy; ul. Wokzalna 7B"
18:00
Lwów
"Dworzec kolejowy Centralny; pl. Dvirceva 1"
19:00
Lwów
"Dworzec kolejowy Centralny; pl. Dvirceva 1"
21:00
Rava-Ruska checkpoint (Ukraine/Poland)
"Gorzów Wielkopolski; Polska, Lubuskie"
21:00
Hruszów punkt kontrolny (Ukraina / Polska)
"Gorzów Wielkopolski; Polska, Lubuskie"
04:10
Warszawa
"Dworzec autobusowy Zachodni; al. Jerozolimskie 144"
06:20
Łódź
"Dworzec autobusowy Łódź Kaliska; Al. Włókniarzy 227"
09:05
Poznań
"Dworzec autobusowy; ul. Stanisława Matyi 2"
11:25
+1 dzień
Gorzów Wielkopolski
Dworzec autobusowy; ul. Dworcowa 10
  • Autobus
  • Setra
  • Dodatkowo
  • Regularny przejazd
  • Wejście z dowodem osobistym
  • Przy wsiadaniu niezbędny jest wydrukowany bilet
  • Regularny przejazd
  • Przewoźnik
  • Tour-Trans

Nie udało się zestawić średnich ocen z powodu niedostatecznej ilości opinii użytkowników. Proszę, podziel się swoimi wrażeniami z przejazdu

wto, pią, nie
21:35
Czas przejazdu 24 h. 30 min
+1 dzień

Iwano-Frankiwsk

Dworzec autobusowy Iwano-Frankowsk-2; ul. Horbaczewskoho 14

21:05
+1 dzień

Gorzów Wielkopolski

Dworzec autobusowy; ul. Dworcowa 10

161
21:35
Iwano-Frankiwsk
Dworzec autobusowy Iwano-Frankowsk-2; ul. Horbaczewskoho 14
23:35
Lwów
"Dworzec autobusowy Centralny; ul. Stryiska 109"
00:45
Żółkiew
"Przystanek; ploshcha Konovaltsia 1"
01:25
Czerwonohrad
"Dworzec autobusowy Chervonohrad; ul. Sokalska 3"
02:25
Nowowołyńsk
"Dworzec autobusowy Nowowołyńsk; ul. Avtobusna 6"
03:00
Uściług
"Przystanek PPC; Ustyluh"
06:30
Zamość
"Dworzec autobusowy; ul. Hrubieszowska 1"
07:45
Lublin
"Dworzec autobusowy; Al. Tysiąclecia 6"
08:55
Puławy
"Dworzec autobusowy; ul. Lubelska 9"
11:00
Opoczno
"Dworzec Kolejowy; ul. Dworcowa"
11:30
Tomaszów Mazowiecki
"Dworzec autobusowy Tomaszów Mazowiecki; ulica Dworcowa"
12:45
Łódź
"Dworzec autobusowy Łódź Kaliska; Al. Włókniarzy 227"
14:45
Konin
"Dworzec Kolejowy; ul. Kolejowa 1"
15:45
Września
"Przystanek; ul. Kolejowa 1"
17:10
Poznań
"Dworzec autobusowy; ul. Stanisława Matyi 2"
19:50
Słubice
"Parking Port Świecko; ul. Świecko 39"
21:05
+1 dzień
Gorzów Wielkopolski
Dworzec autobusowy; ul. Dworcowa 10
  • Autobus
  • BOVA
  • Dodatkowo
  • Regularny przejazd
  • Wejście z dowodem osobistym
  • Przy wsiadaniu niezbędny jest wydrukowany bilet
  • Regularny przejazd
  • Przewoźnik
  • Z-Time

Nie udało się zestawić średnich ocen z powodu niedostatecznej ilości opinii użytkowników. Proszę, podziel się swoimi wrażeniami z przejazdu

19.01, 20.01, 24.01, 25.01, 29.01...
10:40
Czas przejazdu 21 h. 35 min
+1 dzień

Iwano-Frankiwsk

Dworzec autobusowy Iwano-Frankowsk-2; ul. Horbaczewskoho 14

08:15
+1 dzień

Gorzów Wielkopolski

Dworzec autobusowy; ul. Dworcowa 10

161
10:40
Iwano-Frankiwsk
Dworzec autobusowy Iwano-Frankowsk-2; ul. Horbaczewskoho 14
11:00
Tarnopol
"Dworzec autobusowy Central; ul. Anatolija Zhywowa 7"
13:45
Lwów
"Dworzec autobusowy №8; pl. Dvirtseva 1"
16:00
Uhryniv CP(Ukraine/Poland
"Uhryniv CP(Ukraine/Poland; Uhryniv CP(Ukraine/Poland"
15:35
Dołhobyczów PC (Polska/Ukraina)
"Przystanek PPC; Dolhobyczow"
19:50
Lublin
"Dworzec autobusowy; Al. Tysiąclecia 6"
22:35
Warszawa
"Dworzec autobusowy Zachodni; al. Jerozolimskie 144"
00:20
Łódź
"Dworzec autobusowy Łódź Kaliska; Al. Włókniarzy 227"
01:25
Kutno
"Mc Donald's; ul. 3 Maja"
02:40
Konin
"Dworzec autobusowy; ul. Grunwaldzka 4"
04:05
Poznań
"Dworzec autobusowy; ul. Stanisława Matyi 2"
06:40
Piła
"Dworzec autobusowy Piła; ul. Kwiatowa 18"
08:15
+1 dzień
Gorzów Wielkopolski
Dworzec autobusowy; ul. Dworcowa 10
  • Autobus
  • Van Hool
  • Dodatkowo
  • Regularny przejazd
  • Wejście z dowodem osobistym
  • Przy wsiadaniu niezbędny jest wydrukowany bilet
  • Regularny przejazd
  • Przewoźnik
  • Ternvoyazh

Nie udało się zestawić średnich ocen z powodu niedostatecznej ilości opinii użytkowników. Proszę, podziel się swoimi wrażeniami z przejazdu

Codziennie
14:30
Czas przejazdu 20 h. 55 min
+1 dzień

Iwano-Frankiwsk

Dworzec autobusowy Iwano-Frankowsk-2; ul. Horbaczewskoho 14

11:25
+1 dzień

Gorzów Wielkopolski

Dworzec autobusowy; ul. Dworcowa 10

161
14:30
Iwano-Frankiwsk
Dworzec autobusowy Iwano-Frankowsk-2; ul. Horbaczewskoho 14
15:10
Kałusz
"Dworzec autobusowy; ul. Pryvokzalna 15"
15:45
Dolina
"Dworzec autobusowy Dolina; ul. Shevchenka 1 A"
16:50
Stryj
"Dworzec autobusowy; ul. Wokzalna 7B"
18:00
Lwów
"Dworzec kolejowy Centralny; pl. Dvirceva 1"
19:00
Lwów
"Dworzec kolejowy Centralny; pl. Dvirceva 1"
21:00
Rava-Ruska checkpoint (Ukraine/Poland)
"Przystanek PPC; Rawa Ruska"
04:10
Warszawa
"Dworzec autobusowy Zachodni; al. Jerozolimskie 144"
06:20
Łódź
"Dworzec autobusowy Łódź Kaliska; Al. Włókniarzy 227"
09:05
Poznań
"Dworzec autobusowy; ul. Stanisława Matyi 2"
11:25
+1 dzień
Gorzów Wielkopolski
Dworzec autobusowy; ul. Dworcowa 10
  • Autobus
  • Setra
  • Dodatkowo
  • Regularny przejazd
  • Wejście z dowodem osobistym
  • Przy wsiadaniu niezbędny jest wydrukowany bilet
  • Regularny przejazd
  • Przewoźnik
  • Tour-Trans

Nie udało się zestawić średnich ocen z powodu niedostatecznej ilości opinii użytkowników. Proszę, podziel się swoimi wrażeniami z przejazdu

Codziennie
14:30
Czas przejazdu 20 h. 55 min
+1 dzień

Iwano-Frankiwsk

Dworzec autobusowy Iwano-Frankowsk-2; ul. Horbaczewskoho 14

11:25
+1 dzień

Gorzów Wielkopolski

Dworzec autobusowy; ul. Dworcowa 10

161
14:30
Iwano-Frankiwsk
Dworzec autobusowy Iwano-Frankowsk-2; ul. Horbaczewskoho 14
15:10
Kałusz
"Dworzec autobusowy; ul. Pryvokzalna 15"
15:45
Dolina
"Przystanek; ul. Pryvokzalna 1"
16:50
Stryj
"Dworzec autobusowy; ul. Wokzalna 7B"
18:00
Lwów
"Dworzec kolejowy Centralny; pl. Dvirceva 1"
19:00
Lwów
"Dworzec kolejowy Centralny; pl. Dvirceva 1"
21:00
Rava-Ruska checkpoint (Ukraine/Poland)
"Przystanek PPC; Rawa Ruska"
21:00
Hruszów punkt kontrolny (Ukraina / Polska)
"Hruszów punkt kontrolny (Ukraina / Polska); Hruszów punkt kontrolny (Ukraina / Polska)"
04:10
Warszawa
"Dworzec autobusowy Zachodni; al. Jerozolimskie 144"
06:20
Łódź
"Dworzec autobusowy Łódź Kaliska; Al. Włókniarzy 227"
09:05
Poznań
"Dworzec autobusowy; ul. Stanisława Matyi 2"
11:25
+1 dzień
Gorzów Wielkopolski
Dworzec autobusowy; ul. Dworcowa 10
  • Autobus
  • Setra
  • Dodatkowo
  • Regularny przejazd
  • Wejście z dowodem osobistym
  • Przy wsiadaniu niezbędny jest wydrukowany bilet
  • Regularny przejazd
  • Przewoźnik
  • Tour-Trans

Nie udało się zestawić średnich ocen z powodu niedostatecznej ilości opinii użytkowników. Proszę, podziel się swoimi wrażeniami z przejazdu

21.01, 26.01, 31.01...
10:40
Czas przejazdu 20 h. 45 min
+1 dzień

Iwano-Frankiwsk

Dworzec autobusowy Iwano-Frankowsk-2; ul. Horbaczewskoho 14

07:25
+1 dzień

Gorzów Wielkopolski

Dworzec autobusowy; ul. Dworcowa 10

167
10:40
Iwano-Frankiwsk
Dworzec autobusowy Iwano-Frankowsk-2; ul. Horbaczewskoho 14
11:00
Tarnopol
"Dworzec autobusowy Central; ul. Anatolija Zhywowa 7"
11:20
Kałusz
"Dworzec autobusowy; ul. Pryvokzalna 15"
11:45
Dolina
"Przystanek; ul. Pryvokzalna 1"
12:30
Stryj
"Dworzec autobusowy; ul. Wokzalna 7B"
14:15
Lwów
"Dworzec autobusowy №8; pl. Dvirtseva 1"
16:00
Uhryniv CP(Ukraine/Poland
"Uhryniv CP(Ukraine/Poland; Uhryniv CP(Ukraine/Poland"
19:50
Lublin
"Dworzec autobusowy; Al. Tysiąclecia 6"
22:35
Warszawa
"Dworzec autobusowy Zachodni; al. Jerozolimskie 144"
00:20
Łódź
"Dworzec autobusowy Łódź Kaliska; Al. Włókniarzy 227"
01:25
Kutno
"Przystanek; ul. 3 maja 14"
02:40
Konin
"Dworzec autobusowy; ul. Grunwaldzka 4"
04:05
Poznań
"Dworzec autobusowy; ul. Stanisława Matyi 2"
06:40
Piła
"Dworzec autobusowy Piła; ul. Kwiatowa 18"
07:25
+1 dzień
Gorzów Wielkopolski
Dworzec autobusowy; ul. Dworcowa 10
  • Autobus
  • Neoplan(Free)
  • Dodatkowo
  • Regularny przejazd
  • Wejście z dowodem osobistym
  • Przy wsiadaniu niezbędny jest wydrukowany bilet
  • Regularny przejazd
  • Przewoźnik
  • Stetsik Taras Volodymyrovich

Nie udało się zestawić średnich ocen z powodu niedostatecznej ilości opinii użytkowników. Proszę, podziel się swoimi wrażeniami z przejazdu

Popularne kierunki
Zniżki, newsletter i nowości od Busfor

Zapisz się i bądź na bieżąco!