Rozkład jazdy PKS Gliwice – Chmielnicki

13:00
02:35
13 paź
przystanek Gliwice, ulica Pionierów; dom 8
PKS „Central”, szosa Winnica; dom 23
115,00
13:00
12 paź
Gliwice
przystanek Gliwice, ulica Pionierów; dom 8
13:30
Katowice
14:50
Kraków
19:00
Korchova entrypoint (Poland / Ukraine)
22:00
Lwów
00:30
Tarnopol
02:35
13 paź
Chmielnicki
PKS „Central”, szosa Winnica; dom 23
  • Autobus
  • Neoplan
13:00
02:35
13 paź
przystanek Gliwice, ulica Pionierów; dom 8
PKS „Central”, szosa Winnica; dom 23
115,00
13:00
12 paź
Gliwice
przystanek Gliwice, ulica Pionierów; dom 8
13:30
Katowice
14:50
Kraków
19:00
Korchova entrypoint (Poland / Ukraine)
20:05
Krakovets checkpoint (Ukraine/Poland)
09:20
Lwów
00:30
Tarnopol
02:35
13 paź
Chmielnicki
PKS „Central”, szosa Winnica; dom 23
  • Autobus
  • Van Hool EOS
13:00
02:35
13 paź
DA, ul. Pionerów 8
DA, Winnicka szosa 23
115,00
13:00
12 paź
Gliwice
DA, ul. Pionerów 8
02:35
13 paź
Chmielnicki
DA, Winnicka szosa 23

Połączenia z przesiadką Gliwice – Chmielnicki

10:55
09:20
13 paź
przystanek Gliwice, ulica Pionierów; dom 8
PKS „Central”, szosa Winnica; dom 23
129,66
10:55
12 paź
Gliwice
przystanek Gliwice, ulica Pionierów; dom 8
11:10
Zabrze
12:55
Katowice
14:45
Kraków
16:50
Kielce
17:45
Skarżysko-Kamienna
18:25
Radom
20:35
Lublin
21:45
Zamość
22:45
Zosin checkpoint (Poland/Ukraine)
04:50
Lwów
07:25
Tarnopol
09:20
13 paź
Chmielnicki
PKS „Central”, szosa Winnica; dom 23
  • Autobus
  • BOVA
15:30
10:30
13 paź
przystanek Gliwice, ulica Pionierów; dom 8
PKS „Central”, szosa Winnica; dom 23
105,00
15:30
12 paź
Gliwice
przystanek Gliwice, ulica Pionierów; dom 8
15:50
Katowice
17:50
Kraków
19:20
Tarnów
20:05
Dębica
21:05
Rzeszów
21:25
Łańcut
21:50
Przeworsk
22:20
Jarosław
23:00
Przemyśl
00:30
Shehyni checkpoint (Ukraine/Poland)
05:00
Lwów
08:15
Tarnopol
10:30
13 paź
Chmielnicki
PKS „Central”, szosa Winnica; dom 23
  • Autobus
  • Van Hool (Free)
Popularne kierunki
Z miasta Gliwice
Do miasta Gliwice

Wykorzystujemy informacje zapisane w plikach "Cookies" w celach reklamowych i statystycznych, a także aby adaptować nasze strony do indywidualnych potrzeb naszych Użytkowników. Możesz zmienić ustawienia dotyczące "Cookies" w swojej przeglądarce. Zmiana ustawień może ograniczyć funkcjonalność strony.