Bilety autobusowe

Gdańsk - Kałusz

od 139 zł, 19 wrz

Rozkład jazdy PKS Gdańsk – Kałusz

16:00
27 wrz
w drodze 18 godz. 40 min

Gdańsk

Dworzec autobusowy, ul. 3 Maja 12

11:40
28 wrz

Kalush

Przystanek, ul. Pryvokzalna 15

148
16:00
27 wrz
Gdańsk
Dworzec autobusowy, ul. 3 Maja 12
18:50
Bydgoszcz
19:55
Toruń
21:30
Płock
23:20
Warszawa
02:30
Lublin
04:50
Hrebenne PC (Polska/Ukraina)
08:20
Lwów
09:00
Lwów
10:00
Stryj
11:00
Dolina
11:40
28 wrz
Kalush
Przystanek, ul. Pryvokzalna 15
  • Autobus
  • Setra (Free)
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.title
  • Przejazd standardowy
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_passport
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_printed_ticket
Popularne kierunki
Z miasta Gdańsk
Do miasta Kałusz
Do miasta Gdańsk
Z miasta Kałusz