Moje bilety
Pol

Rozkład jazdy autobusów Gdańsk — Kałusz w 2019 rok roku

Codziennie
16:00
19 godz. 40 min w drodze
+1 dzień

Gdańsk

Dworzec autobusowy, ul. 3 Maja 12

11:40
+1 dzień

Kałusz

Dworzec autobusowy, ul. Pryvokzalna 15

143,81 
15:40
Gdańsk
Dworzec autobusowy, ul. 3 Maja 12
18:50
Bydgoszcz
Dworzec autobusowy, ul. Jagiellońska 58
19:55
Toruń
Dworzec autobusowy, ul. Generała Jana Henryka Dąbrowskiego 8/24
21:30
Płock
Dworzec autobusowy, ul. Dworcowa 46
23:20
Warszawa
Dworzec autobusowy Zachodni, al. Jerozolimskie 144
02:30
Lublin
Dworzec autobusowy, Al. Tysiąclecia 6
06:35
Rava-Ruska checkpoint (Ukraine/Poland)
Przystanek PPC, Rawa Ruska
08:20
Lwów
Dworzec autobusowy Centralny, ul. Stryiska 109
09:00
Lwów
Dworzec autobusowy Centralny, ul. Stryiska 109
10:00
Stryj
Dworzec autobusowy, ul. Wokzalna 7B
11:00
Dolina
Przystanek, ul. Pryvokzalna 1
11:40
+1 dzień
Kałusz
Dworzec autobusowy, ul. Pryvokzalna 15
Punkty pośrednie (10)
  • Dodatkowo
  • W przypadku podróży międzynarodowej należy pamiętać o paszporcie
  • Pamiętaj o okazaniu biletu podczas wsiadania
  • Przejazd standardowy
  • Przewoźnik
  • Tour-Trans
  • Setra
Codziennie
16:00
19 godz. 40 min w drodze
+1 dzień

Gdańsk

Dworzec autobusowy, ul. 3 Maja 12

11:40
+1 dzień

Kałusz

Dworzec autobusowy, ul. Pryvokzalna 15

146,74 
15:40
Gdańsk
Dworzec autobusowy, ul. 3 Maja 12
18:50
Bydgoszcz
Dworzec autobusowy, ul. Jagiellońska 58
19:55
Toruń
Dworzec autobusowy, ul. Generała Jana Henryka Dąbrowskiego 8/24
21:30
Płock
Dworzec autobusowy, ul. Dworcowa 46
23:20
Warszawa
Dworzec autobusowy Zachodni, al. Jerozolimskie 144
02:30
Lublin
Dworzec autobusowy, Al. Tysiąclecia 6
06:35
Rava-Ruska checkpoint (Ukraine/Poland)
Przystanek PPC, Rawa Ruska
08:20
Lwów
Dworzec autobusowy Centralny, ul. Stryiska 109
09:00
Lwów
Dworzec autobusowy Centralny, ul. Stryiska 109
10:00
Stryj
Dworzec autobusowy, ul. Wokzalna 7B
11:00
Dolina
Przystanek, ul. Pryvokzalna 1
11:40
+1 dzień
Kałusz
Dworzec autobusowy, ul. Pryvokzalna 15
Punkty pośrednie (10)
  • Dodatkowo
  • W przypadku podróży międzynarodowej należy pamiętać o paszporcie
  • Pamiętaj o okazaniu biletu podczas wsiadania
  • Przejazd standardowy
  • Przewoźnik
  • Tour-Trans
  • Setra
Codziennie
16:00
19 godz. 40 min w drodze
+1 dzień

Gdańsk

Dworzec autobusowy, ul. 3 Maja 12

11:40
+1 dzień

Kałusz

Dworzec autobusowy, ul. Pryvokzalna 15

176,09 
15:40
Gdańsk
Dworzec autobusowy, ul. 3 Maja 12
18:50
Bydgoszcz
Dworzec autobusowy, ul. Jagiellońska 58
19:55
Toruń
Dworzec autobusowy, ul. Generała Jana Henryka Dąbrowskiego 26
21:30
Płock
Dworzec autobusowy, ul. Dworcowa 46
23:20
Warszawa
Dworzec autobusowy Zachodni, al. Jerozolimskie 144
02:30
Lublin
Dworzec autobusowy, Al. Tysiąclecia 6
04:50
Hrebenne PC (Polska/Ukraina)
Przystanek PPC, Hrebenne
08:20
Lwów
Dworzec autobusowy Centralny, ul. Stryiska 109
09:00
Lwów
Dworzec autobusowy Centralny, ul. Stryiska 109
10:00
Stryj
Dworzec autobusowy, ul. Wokzalna 7B
11:00
Dolina
Przystanek, ul. Pryvokzalna 1
11:40
+1 dzień
Kałusz
Dworzec autobusowy, ul. Pryvokzalna 15
Punkty pośrednie (10)
  • Dodatkowo
  • W przypadku podróży międzynarodowej należy pamiętać o paszporcie
  • Pamiętaj o okazaniu biletu podczas wsiadania
  • Przejazd standardowy
  • Przewoźnik
  • Modultrans
  • Setra (Free)
Popularne kierunki
Z miasta Gdańsk
Do miasta Kałusz
Do miasta Gdańsk
Z miasta Kałusz
Zniżki, newsletter i nowości od Busfor

Zapisz się i bądź na bieżąco!