Moje konto
PL
Polski
English

Wybierz datę, aby kupić bilet na autobus Dusseldorf — Wrocław

Najlepsza oferta

pon, śro, sob
13:00
Czas przejazdu16 h. 30 min
+1 dzień

Dusseldorf

Dworzec Autobusowy Centralny, Worringerstrasse

05:30
+1 dzień

Wrocław

Dworzec autobusowy, ul. Sucha 1

179,00 

Rozkład jazdy autobusów Dusseldorf — Wrocław w 2019 rok

Codziennie
15:30
Czas przejazdu13 h. 10 min
+1 dzień

Dusseldorf

Fernbus-Haltestellen, Worringer strasse 140, Dusseldorf

04:40
+1 dzień

Wrocław

Dworzec autobusowy, ul. Sucha 1

286,00 
Codziennie
16:40
Czas przejazdu13 h. 35 min
+1 dzień

Dusseldorf

Dworzec autobusowy, Worringerstrasse 140

06:15
+1 dzień

Wrocław

Dworzec autobusowy, ul. Sucha 1

304,98 
Popularne kierunki
Do miasta Wrocław
Do miasta Dusseldorf
Z miasta Wrocław
Rabaty do 70% na przejazdy autokarowe

Zapisz się do newslettera, aby otrzymywać promocyjne kody
oraz czytać artykuły o tanim podróżowaniu

Düsseldorf – Wrocław

Trasę do dolnośląskiej stolicy z Düsseldorfu pokonasz w 11 – godzinnym przedziale czasowym, dzięki przejazdom z przewoźnikami BECKER – REISEN, AGAT oraz EUROLINES POLSKA. Kursy dostępne są od wczesnych godzin porannych, aż do połączeń nocnych (w zależności od wybranego dnia tygodnia i terminu). Udogodnienia dostępne w poszczególnych autokarach Düsseldorf – Wrocław to:

  • regulowane fotele
  • klimatyzacja
  • indywidualnie sterowane oświetlenie
  • Internet bezprzewodowy
  • gniazdka elektryczne

Szczegółowe informacje dotyczące przejazdu oraz zakup biletu (prosimy podążać za komunikatami systemu) dostępne są przy każdym z kursów.