Obsługa klienta
Moje bilety
Pol

Rozkład jazdy autobusów Dubno — Częstochowa w 2018 rok roku

18:30
Dworzec autobusowy Dubno; ul. Zabrama 26
Czas przejazdu 12 h. 50 min
Bezpośredni przejazd
Szczegóły połączenia
07:20+1 dzień
Dworzec autobusowy; Al. Wolności 45/47
rozwiń szczegóły
Rozkład jazdy Przez cały dzień
17:30
Dworzec autobusowy Dubno; ul. Zabrama 26
Czas przejazdu 13 h. 00 min
Bezpośredni przejazd
Szczegóły połączenia
06:30+1 dzień
Dworzec autobusowy; Al. Wolności 45/47
rozwiń szczegóły
Rozkład jazdy Codziennie
18:30
Dworzec autobusowy Dubno; ul. Zabrama 26
Czas przejazdu 12 h. 50 min
Bezpośredni przejazd
Szczegóły połączenia
07:20+1 dzień
Dworzec autobusowy; Al. Wolności 45/47
rozwiń szczegóły
Rozkład jazdy Przez cały dzień
18:30
Dworzec autobusowy Dubno; ul. Zabrama 26
Czas przejazdu 13 h. 50 min
Bezpośredni przejazd
Szczegóły połączenia
07:20+1 dzień
ЧЕНСТОХОВА (ЛУЦИК); АС_алея_Вольності,45/47
rozwiń szczegóły
Rozkład jazdy W poniedziałki
Przez cały dzień
18:30
Czas przejazdu 12 h. 50 min
+1 dzień

Dubno

Dworzec autobusowy Dubno; ul. Zabrama 26

07:20
+1 dzień

Częstochowa

Dworzec autobusowy; Al. Wolności 45/47

105
18:30
Dubno
Dworzec autobusowy Dubno; ul. Zabrama 26
21:20
Lwów
"Dworzec kolejowy Centralny (przystanek autobusowy 29, obok parkingu); Dvirtseva ploshcha 1"
22:40
Szeginie
"Częstochowa; Polska, Śląskie"
04:10
Kraków
"Dworzec autobusowy; ul. Bosacka 18"
05:55
Katowice
"Przystanek; ul. Piotra Skargi 8"
07:20
+1 dzień
Częstochowa
Dworzec autobusowy; Al. Wolności 45/47
  • Autobus
  • Neoplan 112
  • Dodatkowo
  • Regularny przejazd
  • Wejście z dowodem osobistym
  • Przy wsiadaniu niezbędny jest wydrukowany bilet
  • Regularny przejazd
  • Przewoźnik
  • LEON POL TRANS

Nie udało się zestawić średnich ocen z powodu niedostatecznej ilości opinii użytkowników. Proszę, podziel się swoimi wrażeniami z przejazdu

Codziennie
17:30
Czas przejazdu 13 h. 00 min
+1 dzień

Dubno

Dworzec autobusowy Dubno; ul. Zabrama 26

06:30
+1 dzień

Częstochowa

Dworzec autobusowy; Al. Wolności 45/47

105
17:30
Dubno
Dworzec autobusowy Dubno; ul. Zabrama 26
20:20
Lwów
"Dworzec autobusowy №8; Dvirtseva ploshcha 1"
22:40
Szeginie
"Szeginie; Szeginie"
03:20
Kraków
"Dworzec autobusowy; ul. Bosacka 18"
05:00
Katowice
"Centrum handlowe Supersam; ul. Piotra Skargi 6"
06:30
+1 dzień
Częstochowa
Dworzec autobusowy; Al. Wolności 45/47
  • Autobus
  • Неоплан
  • Dodatkowo
  • Regularny przejazd
  • Wejście z dowodem osobistym
  • Przy wsiadaniu niezbędny jest wydrukowany bilet
  • Regularny przejazd
  • Przewoźnik
  • Lutsik V.S.

Nie udało się zestawić średnich ocen z powodu niedostatecznej ilości opinii użytkowników. Proszę, podziel się swoimi wrażeniami z przejazdu

Przez cały dzień
18:30
Czas przejazdu 12 h. 50 min
+1 dzień

Dubno

Dworzec autobusowy Dubno; ul. Zabrama 26

07:20
+1 dzień

Częstochowa

Dworzec autobusowy; Al. Wolności 45/47

105
18:30
Dubno
Dworzec autobusowy Dubno; ul. Zabrama 26
20:50
Lwów
"Dworzec kolejowy Centralny (przystanek autobusowy 29, obok parkingu); Dvirtseva ploshcha 1"
22:40
Szeginie
"Szeginie; Szeginie"
04:10
Kraków
"Lotnisko Kraków-Balice; ul. kapitana Mieczysława Medweckiego 1"
04:40
Kraków
"Lotnisko Kraków-Balice; ul. kapitana Mieczysława Medweckiego 1"
05:55
Katowice
"Centrum handlowe Supersam; ul. Piotra Skargi 6"
07:20
+1 dzień
Częstochowa
Dworzec autobusowy; Al. Wolności 45/47
  • Autobus
  • Неоплан
  • Dodatkowo
  • Regularny przejazd
  • Wejście z dowodem osobistym
  • Przy wsiadaniu niezbędny jest wydrukowany bilet
  • Regularny przejazd
  • Przewoźnik
  • Lutsik V.S.

Nie udało się zestawić średnich ocen z powodu niedostatecznej ilości opinii użytkowników. Proszę, podziel się swoimi wrażeniami z przejazdu

W poniedziałki
18:30
Czas przejazdu 13 h. 50 min
+1 dzień

Dubno

Dworzec autobusowy Dubno; ul. Zabrama 26

07:20
+1 dzień

Częstochowa

ЧЕНСТОХОВА (ЛУЦИК); АС_алея_Вольності,45/47

121
18:30
Dubno
Dworzec autobusowy Dubno; ul. Zabrama 26
07:20
+1 dzień
Częstochowa
ЧЕНСТОХОВА (ЛУЦИК); АС_алея_Вольності,45/47
  • Autobus
  • НЕОПЛАН-48
  • Dodatkowo
  • Niestandardowy przejazd
  • Wejście z dowodem osobistym
  • Przy wsiadaniu niezbędny jest wydrukowany bilet
  • Regularny przejazd
  • Przewoźnik
  • ФОП ЛУЦИК ОЛЕНА СЕРГІЇВНА

Nie udało się zestawić średnich ocen z powodu niedostatecznej ilości opinii użytkowników. Proszę, podziel się swoimi wrażeniami z przejazdu

Popularne kierunki
Z miasta Dubno
Do miasta Dubno