Moje bilety
Pol

Rozkład jazdy autobusów Czerkasy — Smiła w 2019 rok roku

13:00
Dworzec autobusowy Nowy, ul. Smilianska 166A
w drodze 30 min
Bezpośredni przejazd
Szczegóły połączenia
13:30
СМІЛА, null
Rozwiń szczegóły
Rozkład jazdy pon, nie
11:25
Dworzec autobusowy Czerkas, ul. Ostafiia Dashkovycha 39
w drodze 38 min
Bezpośredni przejazd
Szczegóły połączenia
12:03
СМІЛА ЦЕНТР, null
Rozwiń szczegóły
Rozkład jazdy Codziennie
15:40
Dworzec autobusowy Czerkas, ul. Ostafiia Dashkovycha 39
w drodze 28 min
Bezpośredni przejazd
Szczegóły połączenia
16:08
СМІЛА ЦЕНТР, null
Rozwiń szczegóły
Rozkład jazdy Codziennie
07:45
Dworzec autobusowy Nowy, ul. Smilianska 166A
w drodze 35 min
Bezpośredni przejazd
Szczegóły połączenia
08:20
СМІЛА, null
Rozwiń szczegóły
Rozkład jazdy Codziennie
07:25
Dworzec autobusowy Nowy, ul. Smilianska 166A
w drodze 35 min
Bezpośredni przejazd
Szczegóły połączenia
08:00
СМІЛА, null
Rozwiń szczegóły
Rozkład jazdy Codziennie
15:05
Dworzec autobusowy Nowy, ul. Smilianska 166A
w drodze 15 min
Bezpośredni przejazd
Szczegóły połączenia
15:20
СМІЛА, null
Rozwiń szczegóły
Rozkład jazdy pon, wto, śro, pią
08:30
Dworzec autobusowy Cherkassy-2, ul. Volodymyra Lozheshnykova 7
w drodze 43 min
Bezpośredni przejazd
Szczegóły połączenia
09:13
СМІЛА АС-2, null
Rozwiń szczegóły
Rozkład jazdy Codziennie
16:55
Dworzec autobusowy Cherkassy-2, ul. Volodymyra Lozheshnykova 7
w drodze 40 min
Bezpośredni przejazd
Szczegóły połączenia
17:35
СМІЛА АС-2, null
Rozwiń szczegóły
Rozkład jazdy Codziennie
15:50
Dworzec autobusowy Nowy, ul. Smilianska 166A
w drodze 15 min
Bezpośredni przejazd
Szczegóły połączenia
16:05
СМІЛА, null
Rozwiń szczegóły
Rozkład jazdy Codziennie
10:00
Dworzec autobusowy Cherkassy-2, ul. Volodymyra Lozheshnykova 7
w drodze 45 min
Bezpośredni przejazd
Szczegóły połączenia
10:45
СМІЛА, null
Rozwiń szczegóły
Rozkład jazdy Codziennie
17:00
Dworzec autobusowy Cherkassy-2, ul. Volodymyra Lozheshnykova 7
w drodze 45 min
Bezpośredni przejazd
Szczegóły połączenia
17:45
СМІЛА, null
Rozwiń szczegóły
Rozkład jazdy Codziennie
12:40
Dworzec autobusowy Nowy, ul. Smilianska 166A
w drodze 30 min
Bezpośredni przejazd
Szczegóły połączenia
13:10
СМІЛА, null
Rozwiń szczegóły
Rozkład jazdy Codziennie
17:50
Dworzec autobusowy Nowy, ul. Smilianska 166A
w drodze 29 min
Bezpośredni przejazd
Szczegóły połączenia
18:19
СМІЛА, null
Rozwiń szczegóły
Rozkład jazdy pon, śro
09:10
Dworzec autobusowy Cherkassy-2, ul. Volodymyra Lozheshnykova 7
w drodze 50 min
Bezpośredni przejazd
Szczegóły połączenia
10:00
СМІЛА, null
Rozwiń szczegóły
Rozkład jazdy Codziennie
11:40
Dworzec autobusowy Nowy, ul. Smilianska 166A
w drodze 30 min
Bezpośredni przejazd
Szczegóły połączenia
12:10
СМІЛА, null
Rozwiń szczegóły
Rozkład jazdy Codziennie
09:50
Dworzec autobusowy Nowy, ul. Smilianska 166A
w drodze 35 min
Bezpośredni przejazd
Szczegóły połączenia
10:25
СМІЛА, null
Rozwiń szczegóły
Rozkład jazdy Codziennie
13:50
Dworzec autobusowy Nowy, ul. Smilianska 166A
w drodze 20 min
Bezpośredni przejazd
Szczegóły połączenia
14:10
СМІЛА, null
Rozwiń szczegóły
Rozkład jazdy W poniedziałki
18:25
Dworzec autobusowy Nowy, ul. Smilianska 166A
w drodze 40 min
Bezpośredni przejazd
Szczegóły połączenia
19:05
СМІЛА, null
Rozwiń szczegóły
Rozkład jazdy Codziennie
13:45
Dworzec autobusowy Nowy, ul. Smilianska 166A
w drodze 25 min
Bezpośredni przejazd
Szczegóły połączenia
14:10
СМІЛА, null
Rozwiń szczegóły
Rozkład jazdy W dni powszednie
15:37
Dworzec autobusowy Nowy, ul. Smilianska 166A
w drodze 27 min
Bezpośredni przejazd
Szczegóły połączenia
16:04
СМІЛА, null
Rozwiń szczegóły
Rozkład jazdy pon, śro
05:25
Dworzec autobusowy Cherkassy-2, ul. Volodymyra Lozheshnykova 7
w drodze 40 min
Bezpośredni przejazd
Szczegóły połączenia
06:05
СМІЛА, null
Rozwiń szczegóły
Rozkład jazdy Codziennie
07:00
Dworzec autobusowy Cherkassy-2, ul. Volodymyra Lozheshnykova 7
w drodze 50 min
Bezpośredni przejazd
Szczegóły połączenia
07:50
СМІЛА ЦЕНТР, null
Rozwiń szczegóły
Rozkład jazdy Codziennie
14:25
Dworzec autobusowy Cherkassy-2, ul. Volodymyra Lozheshnykova 7
w drodze 40 min
Bezpośredni przejazd
Szczegóły połączenia
15:05
СМІЛА, null
Rozwiń szczegóły
Rozkład jazdy Codziennie
15:35
Dworzec autobusowy Cherkassy-2, ul. Volodymyra Lozheshnykova 7
w drodze 30 min
Bezpośredni przejazd
Szczegóły połączenia
16:05
СМІЛА, null
Rozwiń szczegóły
Rozkład jazdy Codziennie
16:40
Dworzec autobusowy Nowy, ul. Smilianska 166A
w drodze 35 min
Bezpośredni przejazd
Szczegóły połączenia
17:15
СМІЛА, null
Rozwiń szczegóły
Rozkład jazdy Codziennie
13:10
Dworzec autobusowy Nowy, ul. Smilianska 166A
w drodze 30 min
Bezpośredni przejazd
Szczegóły połączenia
13:40
СМІЛА, null
Rozwiń szczegóły
Rozkład jazdy pon, wto, czw, pią
12:00
Dworzec autobusowy Nowy, ul. Smilianska 166A
w drodze 25 min
Bezpośredni przejazd
Szczegóły połączenia
12:25
СМІЛА, null
Rozwiń szczegóły
Rozkład jazdy Codziennie
12:30
Dworzec autobusowy Nowy, ul. Smilianska 166A
w drodze 28 min
Bezpośredni przejazd
Szczegóły połączenia
12:58
СМІЛА, null
Rozwiń szczegóły
Rozkład jazdy Codziennie
16:05
Dworzec autobusowy Nowy, ul. Smilianska 166A
w drodze 25 min
Bezpośredni przejazd
Szczegóły połączenia
16:30
СМІЛА, null
Rozwiń szczegóły
Rozkład jazdy pon, wto, śro, czw, pią, sob
17:10
Dworzec autobusowy Nowy, ul. Smilianska 166A
w drodze 30 min
Bezpośredni przejazd
Szczegóły połączenia
17:40
СМІЛА, null
Rozwiń szczegóły
Rozkład jazdy pon, śro
10:50
Dworzec autobusowy Nowy, ul. Smilianska 166A
w drodze 25 min
Bezpośredni przejazd
Szczegóły połączenia
11:15
СМІЛА, null
Rozwiń szczegóły
Rozkład jazdy pon, wto, śro, czw, pią, sob
14:50
Dworzec autobusowy Nowy, ul. Smilianska 166A
w drodze 30 min
Bezpośredni przejazd
Szczegóły połączenia
15:20
СМІЛА, null
Rozwiń szczegóły
Rozkład jazdy Codziennie
15:02
Dworzec autobusowy Nowy, ul. Smilianska 166A
w drodze 28 min
Bezpośredni przejazd
Szczegóły połączenia
15:30
СМІЛА, null
Rozwiń szczegóły
Rozkład jazdy Codziennie
10:55
Dworzec autobusowy Nowy, ul. Smilianska 166A
w drodze 35 min
Bezpośredni przejazd
Szczegóły połączenia
11:30
СМІЛА, null
Rozwiń szczegóły
Rozkład jazdy Codziennie
16:15
Dworzec autobusowy Cherkassy-2, ul. Volodymyra Lozheshnykova 7
w drodze 39 min
Bezpośredni przejazd
Szczegóły połączenia
16:54
СМІЛА, null
Rozwiń szczegóły
Rozkład jazdy Codziennie
07:55
Dworzec autobusowy Cherkassy-2, ul. Volodymyra Lozheshnykova 7
w drodze 1 godz. 0 min
Bezpośredni przejazd
Szczegóły połączenia
08:55
СМІЛА ЦЕНТР, null
Rozwiń szczegóły
Rozkład jazdy Codziennie
08:25
Dworzec autobusowy Cherkassy-2, ul. Volodymyra Lozheshnykova 7
w drodze 1 godz. 5 min
Bezpośredni przejazd
Szczegóły połączenia
09:30
СМІЛА ЦЕНТР, null
Rozwiń szczegóły
Rozkład jazdy Codziennie
08:35
Dworzec autobusowy Cherkassy-2, ul. Volodymyra Lozheshnykova 7
w drodze 1 godz. 0 min
Bezpośredni przejazd
Szczegóły połączenia
09:35
СМІЛА ЦЕНТР, null
Rozwiń szczegóły
Rozkład jazdy Codziennie
10:35
Dworzec autobusowy Cherkassy-2, ul. Volodymyra Lozheshnykova 7
w drodze 40 min
Bezpośredni przejazd
Szczegóły połączenia
11:15
СМІЛА ЦЕНТР, null
Rozwiń szczegóły
Rozkład jazdy Codziennie
11:15
Dworzec autobusowy Cherkassy-2, ul. Volodymyra Lozheshnykova 7
w drodze 50 min
Bezpośredni przejazd
Szczegóły połączenia
12:05
СМІЛА ЦЕНТР, null
Rozwiń szczegóły
Rozkład jazdy Codziennie
13:15
Dworzec autobusowy Cherkassy-2, ul. Volodymyra Lozheshnykova 7
w drodze 45 min
Bezpośredni przejazd
Szczegóły połączenia
14:00
СМІЛА ЦЕНТР, null
Rozwiń szczegóły
Rozkład jazdy Codziennie
13:20
Dworzec autobusowy Cherkassy-2, ul. Volodymyra Lozheshnykova 7
w drodze 40 min
Bezpośredni przejazd
Szczegóły połączenia
14:00
СМІЛА, null
Rozwiń szczegóły
Rozkład jazdy pon, wto, śro, czw, pią, sob
13:55
Dworzec autobusowy Cherkassy-2, ul. Volodymyra Lozheshnykova 7
w drodze 1 godz. 0 min
Bezpośredni przejazd
Szczegóły połączenia
14:55
СМІЛА ЦЕНТР, null
Rozwiń szczegóły
Rozkład jazdy Codziennie
14:20
Dworzec autobusowy Cherkassy-2, ul. Volodymyra Lozheshnykova 7
w drodze 35 min
Bezpośredni przejazd
Szczegóły połączenia
14:55
СМІЛА, null
Rozwiń szczegóły
Rozkład jazdy W dni powszednie
15:30
Dworzec autobusowy Cherkassy-2, ul. Volodymyra Lozheshnykova 7
w drodze 35 min
Bezpośredni przejazd
Szczegóły połączenia
16:05
СМІЛА, null
Rozwiń szczegóły
Rozkład jazdy Codziennie
15:55
Dworzec autobusowy Cherkassy-2, ul. Volodymyra Lozheshnykova 7
w drodze 1 godz. 0 min
Bezpośredni przejazd
Szczegóły połączenia
16:55
СМІЛА ЦЕНТР, null
Rozwiń szczegóły
Rozkład jazdy Codziennie
16:20
Dworzec autobusowy Cherkassy-2, ul. Volodymyra Lozheshnykova 7
w drodze 50 min
Bezpośredni przejazd
Szczegóły połączenia
17:10
СМІЛА ЦЕНТР, null
Rozwiń szczegóły
Rozkład jazdy Codziennie
16:35
Dworzec autobusowy Cherkassy-2, ul. Volodymyra Lozheshnykova 7
w drodze 1 godz. 0 min
Bezpośredni przejazd
Szczegóły połączenia
17:35
СМІЛА ЦЕНТР, null
Rozwiń szczegóły
Rozkład jazdy Codziennie
18:35
Dworzec autobusowy Cherkassy-2, ul. Volodymyra Lozheshnykova 7
w drodze 1 godz. 0 min
Bezpośredni przejazd
Szczegóły połączenia
19:35
СМІЛА ЦЕНТР, null
Rozwiń szczegóły
Rozkład jazdy Codziennie
19:15
Dworzec autobusowy Cherkassy-2, ul. Volodymyra Lozheshnykova 7
w drodze 1 godz. 0 min
Bezpośredni przejazd
Szczegóły połączenia
20:15
СМІЛА ЦЕНТР, null
Rozwiń szczegóły
Rozkład jazdy Codziennie
06:40
Dworzec autobusowy Cherkassy-3, ul. Gogolia 293
w drodze 50 min
Bezpośredni przejazd
Szczegóły połączenia
07:30
СМІЛА, null
Rozwiń szczegóły
Rozkład jazdy Codziennie
15:00
Dworzec autobusowy Cherkassy-2, ul. Volodymyra Lozheshnykova 7
w drodze 39 min
Bezpośredni przejazd
Szczegóły połączenia
15:39
СМІЛА ЦЕНТР, null
Rozwiń szczegóły
Rozkład jazdy Codziennie
07:40
Dworzec autobusowy Cherkassy-2, ul. Volodymyra Lozheshnykova 7
w drodze 44 min
Bezpośredni przejazd
Szczegóły połączenia
08:24
СМІЛА АС-3(ШЕВЧ), null
Rozwiń szczegóły
Rozkład jazdy Codziennie
11:00
Dworzec autobusowy Cherkassy-2, ul. Volodymyra Lozheshnykova 7
w drodze 44 min
Bezpośredni przejazd
Szczegóły połączenia
11:44
СМІЛА АС-3(ШЕВЧ), null
Rozwiń szczegóły
Rozkład jazdy Codziennie
18:00
Dworzec autobusowy Cherkassy-2, ul. Volodymyra Lozheshnykova 7
w drodze 44 min
Bezpośredni przejazd
Szczegóły połączenia
18:44
СМІЛА, null
Rozwiń szczegóły
Rozkład jazdy Codziennie
07:20
Dworzec autobusowy Cherkassy-2, ul. Volodymyra Lozheshnykova 7
w drodze 55 min
Bezpośredni przejazd
Szczegóły połączenia
08:15
СМІЛА, null
Rozwiń szczegóły
Rozkład jazdy pon, czw, sob, nie
06:05
Dworzec autobusowy Cherkassy-2, ul. Volodymyra Lozheshnykova 7
w drodze 50 min
Bezpośredni przejazd
Szczegóły połączenia
06:55
СМІЛА ЦЕНТР, null
Rozwiń szczegóły
Rozkład jazdy Codziennie
06:50
Dworzec autobusowy Cherkassy-2, ul. Volodymyra Lozheshnykova 7
w drodze 49 min
Bezpośredni przejazd
Szczegóły połączenia
07:39
СМІЛА, null
Rozwiń szczegóły
Rozkład jazdy Codziennie
07:05
Dworzec autobusowy Cherkassy-2, ul. Volodymyra Lozheshnykova 7
w drodze 45 min
Bezpośredni przejazd
Szczegóły połączenia
07:50
СМІЛА, null
Rozwiń szczegóły
Rozkład jazdy Codziennie
08:40
Dworzec autobusowy Cherkassy-2, ul. Volodymyra Lozheshnykova 7
w drodze 40 min
Bezpośredni przejazd
Szczegóły połączenia
09:20
СМІЛА, null
Rozwiń szczegóły
Rozkład jazdy Codziennie
12:35
Dworzec autobusowy Cherkassy-2, ul. Volodymyra Lozheshnykova 7
w drodze 45 min
Bezpośredni przejazd
Szczegóły połączenia
13:20
СМІЛА, null
Rozwiń szczegóły
Rozkład jazdy Codziennie

Rozkład jazdy autobusów Czerkasy — Smiła w 2019 rok roku

pon, nie
13:00
30 min w drodze

Czerkasy

Dworzec autobusowy Nowy, ul. Smilianska 166A

13:30

Smiła

СМІЛА, null

4,27 
13:00
Czerkasy
Dworzec autobusowy Nowy, ul. Smilianska 166A
13:30
Smiła
СМІЛА, null
  • Dodatkowo
  • W przypadku podróży międzynarodowej należy pamiętać o paszporcie
  • Pamiętaj o okazaniu biletu podczas wsiadania
  • Przejazd standardowy
  • Przewoźnik
  • ЧЕРКАСИ 17127 ПАТ
  • БАЗ 30
Codziennie
11:25
38 min w drodze

Czerkasy

Dworzec autobusowy Czerkas, ul. Ostafiia Dashkovycha 39

12:03

Smiła

СМІЛА ЦЕНТР, null

4,31 
11:25
Czerkasy
Dworzec autobusowy Czerkas, ul. Ostafiia Dashkovycha 39
12:03
Smiła
СМІЛА ЦЕНТР, null
  • Dodatkowo
  • W przypadku podróży międzynarodowej należy pamiętać o paszporcie
  • Pamiętaj o okazaniu biletu podczas wsiadania
  • Przejazd standardowy
  • Przewoźnik
  • СЕРВІС-АВТО-2005 ТОВ
  • БОГДАН-24
Codziennie
15:40
28 min w drodze

Czerkasy

Dworzec autobusowy Czerkas, ul. Ostafiia Dashkovycha 39

16:08

Smiła

СМІЛА ЦЕНТР, null

4,31 
15:40
Czerkasy
Dworzec autobusowy Czerkas, ul. Ostafiia Dashkovycha 39
16:08
Smiła
СМІЛА ЦЕНТР, null
  • Dodatkowo
  • W przypadku podróży międzynarodowej należy pamiętać o paszporcie
  • Pamiętaj o okazaniu biletu podczas wsiadania
  • Przejazd standardowy
  • Przewoźnik
  • СЕРВІС-АВТО-2005 ТОВ
  • БОГДАН-24
Codziennie
07:45
35 min w drodze

Czerkasy

Dworzec autobusowy Nowy, ul. Smilianska 166A

08:20

Smiła

СМІЛА, null

4,33 
07:45
Czerkasy
Dworzec autobusowy Nowy, ul. Smilianska 166A
08:20
Smiła
СМІЛА, null
  • Dodatkowo
  • W przypadku podróży międzynarodowej należy pamiętać o paszporcie
  • Pamiętaj o okazaniu biletu podczas wsiadania
  • Przejazd standardowy
  • Przewoźnik
  • ЧЕРКАСИ 17127 ПАТ
  • БАЗ 30
Codziennie
07:25
35 min w drodze

Czerkasy

Dworzec autobusowy Nowy, ul. Smilianska 166A

08:00

Smiła

СМІЛА, null

4,39 
07:25
Czerkasy
Dworzec autobusowy Nowy, ul. Smilianska 166A
08:00
Smiła
СМІЛА, null
  • Dodatkowo
  • W przypadku podróży międzynarodowej należy pamiętać o paszporcie
  • Pamiętaj o okazaniu biletu podczas wsiadania
  • Przejazd standardowy
  • Przewoźnik
  • ЧЕРКАСИ 17127 ПАТ
  • БАЗ 30
pon, wto, śro, pią
15:05
15 min w drodze

Czerkasy

Dworzec autobusowy Nowy, ul. Smilianska 166A

15:20

Smiła

СМІЛА, null

4,66 
15:05
Czerkasy
Dworzec autobusowy Nowy, ul. Smilianska 166A
15:20
Smiła
СМІЛА, null
  • Dodatkowo
  • W przypadku podróży międzynarodowej należy pamiętać o paszporcie
  • Pamiętaj o okazaniu biletu podczas wsiadania
  • Przejazd standardowy
  • Przewoźnik
  • МОНАСТИРИЩЕ 17140 ПРАТ
  • БАЗ 30
Codziennie
08:30
43 min w drodze

Czerkasy

Dworzec autobusowy Cherkassy-2, ul. Volodymyra Lozheshnykova 7

09:13

Smiła

СМІЛА АС-2, null

4,67 
08:30
Czerkasy
Dworzec autobusowy Cherkassy-2, ul. Volodymyra Lozheshnykova 7
09:13
Smiła
СМІЛА АС-2, null
  • Dodatkowo
  • W przypadku podróży międzynarodowej należy pamiętać o paszporcie
  • Pamiętaj o okazaniu biletu podczas wsiadania
  • Przejazd standardowy
  • Przewoźnik
  • КАМ'ЯНСЬКЕ АТП 17142 ПРАТ
  • ИКАРУС-41
Codziennie
16:55
40 min w drodze

Czerkasy

Dworzec autobusowy Cherkassy-2, ul. Volodymyra Lozheshnykova 7

17:35

Smiła

СМІЛА АС-2, null

4,67 
16:55
Czerkasy
Dworzec autobusowy Cherkassy-2, ul. Volodymyra Lozheshnykova 7
17:35
Smiła
СМІЛА АС-2, null
  • Dodatkowo
  • W przypadku podróży międzynarodowej należy pamiętać o paszporcie
  • Pamiętaj o okazaniu biletu podczas wsiadania
  • Przejazd standardowy
  • Przewoźnik
  • КАМ'ЯНСЬКЕ АТП 17142 ПРАТ
  • ИКАРУС-41
Codziennie
15:50
15 min w drodze

Czerkasy

Dworzec autobusowy Nowy, ul. Smilianska 166A

16:05

Smiła

СМІЛА, null

4,79 
15:50
Czerkasy
Dworzec autobusowy Nowy, ul. Smilianska 166A
16:05
Smiła
СМІЛА, null
  • Dodatkowo
  • W przypadku podróży międzynarodowej należy pamiętać o paszporcie
  • Pamiętaj o okazaniu biletu podczas wsiadania
  • Przejazd standardowy
  • Przewoźnik
  • ПП СЕВЕРИН
  • БАЗ 30
Codziennie
10:00
45 min w drodze

Czerkasy

Dworzec autobusowy Cherkassy-2, ul. Volodymyra Lozheshnykova 7

10:45

Smiła

СМІЛА, null

4,95 
10:00
Czerkasy
Dworzec autobusowy Cherkassy-2, ul. Volodymyra Lozheshnykova 7
10:45
Smiła
СМІЛА, null
  • Dodatkowo
  • W przypadku podróży międzynarodowej należy pamiętać o paszporcie
  • Pamiętaj o okazaniu biletu podczas wsiadania
  • Przejazd standardowy
  • Przewoźnik
  • КАРАКАЙ О.Г. ФОП
  • МЕРСЕДЕС-22
Codziennie
17:00
45 min w drodze

Czerkasy

Dworzec autobusowy Cherkassy-2, ul. Volodymyra Lozheshnykova 7

17:45

Smiła

СМІЛА, null

4,95 
17:00
Czerkasy
Dworzec autobusowy Cherkassy-2, ul. Volodymyra Lozheshnykova 7
17:45
Smiła
СМІЛА, null
  • Dodatkowo
  • W przypadku podróży międzynarodowej należy pamiętać o paszporcie
  • Pamiętaj o okazaniu biletu podczas wsiadania
  • Przejazd standardowy
  • Przewoźnik
  • КАРАКАЙ О.Г. ФОП
  • МЕРСЕДЕС-22
Codziennie
12:40
30 min w drodze

Czerkasy

Dworzec autobusowy Nowy, ul. Smilianska 166A

13:10

Smiła

СМІЛА, null

5,03 
12:40
Czerkasy
Dworzec autobusowy Nowy, ul. Smilianska 166A
13:10
Smiła
СМІЛА, null
  • Dodatkowo
  • W przypadku podróży międzynarodowej należy pamiętać o paszporcie
  • Pamiętaj o okazaniu biletu podczas wsiadania
  • Przejazd standardowy
  • Przewoźnik
  • ТОВ "М+М"
  • ПАЗ-28
pon, śro
17:50
29 min w drodze

Czerkasy

Dworzec autobusowy Nowy, ul. Smilianska 166A

18:19

Smiła

СМІЛА, null

5,06 
17:50
Czerkasy
Dworzec autobusowy Nowy, ul. Smilianska 166A
18:19
Smiła
СМІЛА, null
  • Dodatkowo
  • W przypadku podróży międzynarodowej należy pamiętać o paszporcie
  • Pamiętaj o okazaniu biletu podczas wsiadania
  • Przejazd standardowy
  • Przewoźnik
  • ЗАДУЛЬСЬКИЙ О.С. ПП
  • БАЗ 27
Codziennie
09:10
50 min w drodze

Czerkasy

Dworzec autobusowy Cherkassy-2, ul. Volodymyra Lozheshnykova 7

10:00

Smiła

СМІЛА, null

5,08 
09:10
Czerkasy
Dworzec autobusowy Cherkassy-2, ul. Volodymyra Lozheshnykova 7
10:00
Smiła
СМІЛА, null
  • Dodatkowo
  • W przypadku podróży międzynarodowej należy pamiętać o paszporcie
  • Pamiętaj o okazaniu biletu podczas wsiadania
  • Przejazd standardowy
  • Przewoźnik
  • ПМК-92 ПРАТ
  • БАЗ-24
Codziennie
11:40
30 min w drodze

Czerkasy

Dworzec autobusowy Nowy, ul. Smilianska 166A

12:10

Smiła

СМІЛА, null

5,08 
11:40
Czerkasy
Dworzec autobusowy Nowy, ul. Smilianska 166A
12:10
Smiła
СМІЛА, null
  • Dodatkowo
  • W przypadku podróży międzynarodowej należy pamiętać o paszporcie
  • Pamiętaj o okazaniu biletu podczas wsiadania
  • Przejazd standardowy
  • Przewoźnik
  • КОРСУНЬ-ШЕВЧЕНКІВСЬКЕ 17144 ПРАТ
  • БОГДАН-27
Codziennie
09:50
35 min w drodze

Czerkasy

Dworzec autobusowy Nowy, ul. Smilianska 166A

10:25

Smiła

СМІЛА, null

5,09 
09:50
Czerkasy
Dworzec autobusowy Nowy, ul. Smilianska 166A
10:25
Smiła
СМІЛА, null
  • Dodatkowo
  • W przypadku podróży międzynarodowej należy pamiętać o paszporcie
  • Pamiętaj o okazaniu biletu podczas wsiadania
  • Przejazd standardowy
  • Przewoźnik
  • ТЗОВ СЕРВІС-АВТО-2005
  • МИЦУБИСИ-27
W poniedziałki
13:50
20 min w drodze

Czerkasy

Dworzec autobusowy Nowy, ul. Smilianska 166A

14:10

Smiła

СМІЛА, null

5,09 
13:50
Czerkasy
Dworzec autobusowy Nowy, ul. Smilianska 166A
14:10
Smiła
СМІЛА, null
  • Dodatkowo
  • W przypadku podróży międzynarodowej należy pamiętać o paszporcie
  • Pamiętaj o okazaniu biletu podczas wsiadania
  • Przejazd standardowy
  • Przewoźnik
  • МОНАСТИРИЩЕ 17140 ПРАТ
  • БАЗ 30
Codziennie
18:25
40 min w drodze

Czerkasy

Dworzec autobusowy Nowy, ul. Smilianska 166A

19:05

Smiła

СМІЛА, null

5,09 
18:25
Czerkasy
Dworzec autobusowy Nowy, ul. Smilianska 166A
19:05
Smiła
СМІЛА, null
  • Dodatkowo
  • W przypadku podróży międzynarodowej należy pamiętać o paszporcie
  • Pamiętaj o okazaniu biletu podczas wsiadania
  • Przejazd standardowy
  • Przewoźnik
  • ТЗОВ СЕРВІС-АВТО-2005
  • ПАЗ-30
W dni powszednie
13:45
25 min w drodze

Czerkasy

Dworzec autobusowy Nowy, ul. Smilianska 166A

14:10

Smiła

СМІЛА, null

5,14 
13:45
Czerkasy
Dworzec autobusowy Nowy, ul. Smilianska 166A
14:10
Smiła
СМІЛА, null
  • Dodatkowo
  • W przypadku podróży międzynarodowej należy pamiętać o paszporcie
  • Pamiętaj o okazaniu biletu podczas wsiadania
  • Przejazd standardowy
  • Przewoźnik
  • МОНАСТИРИЩЕ 17140 ПРАТ
  • БАЗ 30
pon, śro
15:37
27 min w drodze

Czerkasy

Dworzec autobusowy Nowy, ul. Smilianska 166A

16:04

Smiła

СМІЛА, null

5,15 
15:37
Czerkasy
Dworzec autobusowy Nowy, ul. Smilianska 166A
16:04
Smiła
СМІЛА, null
  • Dodatkowo
  • W przypadku podróży międzynarodowej należy pamiętać o paszporcie
  • Pamiętaj o okazaniu biletu podczas wsiadania
  • Przejazd standardowy
  • Przewoźnik
  • ГАБРІЄЛЯН ПП
  • МЕРСЕДЕС-18
Codziennie
05:25
40 min w drodze

Czerkasy

Dworzec autobusowy Cherkassy-2, ul. Volodymyra Lozheshnykova 7

06:05

Smiła

СМІЛА, null

5,18 
05:25
Czerkasy
Dworzec autobusowy Cherkassy-2, ul. Volodymyra Lozheshnykova 7
06:05
Smiła
СМІЛА, null
  • Dodatkowo
  • W przypadku podróży międzynarodowej należy pamiętać o paszporcie
  • Pamiętaj o okazaniu biletu podczas wsiadania
  • Przejazd standardowy
  • Przewoźnik
  • ЧЕРКАСИ 17127 ПрАТ
  • БАЗ-21-20
Codziennie
07:00
50 min w drodze

Czerkasy

Dworzec autobusowy Cherkassy-2, ul. Volodymyra Lozheshnykova 7

07:50

Smiła

СМІЛА ЦЕНТР, null

5,18 
07:00
Czerkasy
Dworzec autobusowy Cherkassy-2, ul. Volodymyra Lozheshnykova 7
07:50
Smiła
СМІЛА ЦЕНТР, null
  • Dodatkowo
  • W przypadku podróży międzynarodowej należy pamiętać o paszporcie
  • Pamiętaj o okazaniu biletu podczas wsiadania
  • Przejazd standardowy
  • Przewoźnik
  • ЧЕРКАСИ 17127 ПрАТ
  • ЕТАЛОН-29
Codziennie
14:25
40 min w drodze

Czerkasy

Dworzec autobusowy Cherkassy-2, ul. Volodymyra Lozheshnykova 7

15:05

Smiła

СМІЛА, null

5,18 
14:25
Czerkasy
Dworzec autobusowy Cherkassy-2, ul. Volodymyra Lozheshnykova 7
15:05
Smiła
СМІЛА, null
  • Dodatkowo
  • W przypadku podróży międzynarodowej należy pamiętać o paszporcie
  • Pamiętaj o okazaniu biletu podczas wsiadania
  • Przejazd standardowy
  • Przewoźnik
  • ЧЕРКАСИ 17127 ПрАТ
  • ИКАРУС-41
Codziennie
15:35
30 min w drodze

Czerkasy

Dworzec autobusowy Cherkassy-2, ul. Volodymyra Lozheshnykova 7

16:05

Smiła

СМІЛА, null

5,18 
15:35
Czerkasy
Dworzec autobusowy Cherkassy-2, ul. Volodymyra Lozheshnykova 7
16:05
Smiła
СМІЛА, null
  • Dodatkowo
  • W przypadku podróży międzynarodowej należy pamiętać o paszporcie
  • Pamiętaj o okazaniu biletu podczas wsiadania
  • Przejazd standardowy
  • Przewoźnik
  • СЕВЕРИН ПП
  • БАЗ-28
Codziennie
16:40
35 min w drodze

Czerkasy

Dworzec autobusowy Nowy, ul. Smilianska 166A

17:15

Smiła

СМІЛА, null

5,33 
16:40
Czerkasy
Dworzec autobusowy Nowy, ul. Smilianska 166A
17:15
Smiła
СМІЛА, null
  • Dodatkowo
  • W przypadku podróży międzynarodowej należy pamiętać o paszporcie
  • Pamiętaj o okazaniu biletu podczas wsiadania
  • Przejazd standardowy
  • Przewoźnik
  • ВОВКОДАВ П.І. ПП
  • БОГДАН-27
pon, wto, czw, pią
13:10
30 min w drodze

Czerkasy

Dworzec autobusowy Nowy, ul. Smilianska 166A

13:40

Smiła

СМІЛА, null

5,39 
13:10
Czerkasy
Dworzec autobusowy Nowy, ul. Smilianska 166A
13:40
Smiła
СМІЛА, null
  • Dodatkowo
  • W przypadku podróży międzynarodowej należy pamiętać o paszporcie
  • Pamiętaj o okazaniu biletu podczas wsiadania
  • Przejazd standardowy
  • Przewoźnik
  • СОЛОД В.В.
  • БАЗ 26
Codziennie
12:00
25 min w drodze

Czerkasy

Dworzec autobusowy Nowy, ul. Smilianska 166A

12:25

Smiła

СМІЛА, null

5,41 
12:00
Czerkasy
Dworzec autobusowy Nowy, ul. Smilianska 166A
12:25
Smiła
СМІЛА, null
  • Dodatkowo
  • W przypadku podróży międzynarodowej należy pamiętać o paszporcie
  • Pamiętaj o okazaniu biletu podczas wsiadania
  • Przejazd standardowy
  • Przewoźnik
  • СОЛОД В.В.
  • БАЗ 26
Codziennie
12:30
28 min w drodze

Czerkasy

Dworzec autobusowy Nowy, ul. Smilianska 166A

12:58

Smiła

СМІЛА, null

5,41 
12:30
Czerkasy
Dworzec autobusowy Nowy, ul. Smilianska 166A
12:58
Smiła
СМІЛА, null
  • Dodatkowo
  • W przypadku podróży międzynarodowej należy pamiętać o paszporcie
  • Pamiętaj o okazaniu biletu podczas wsiadania
  • Przejazd standardowy
  • Przewoźnik
  • ТОВ"КРУЇЗ-АВТО"
  • МЕРСЕДЕС-18
pon, wto, śro, czw, pią, sob
16:05
25 min w drodze

Czerkasy

Dworzec autobusowy Nowy, ul. Smilianska 166A

16:30

Smiła

СМІЛА, null

5,41 
16:05
Czerkasy
Dworzec autobusowy Nowy, ul. Smilianska 166A
16:30
Smiła
СМІЛА, null
  • Dodatkowo
  • W przypadku podróży międzynarodowej należy pamiętać o paszporcie
  • Pamiętaj o okazaniu biletu podczas wsiadania
  • Przejazd standardowy
  • Przewoźnik
  • СОЛОД В.В.
  • БАЗ 26
pon, śro
17:10
30 min w drodze

Czerkasy

Dworzec autobusowy Nowy, ul. Smilianska 166A

17:40

Smiła

СМІЛА, null

5,44 
17:10
Czerkasy
Dworzec autobusowy Nowy, ul. Smilianska 166A
17:40
Smiła
СМІЛА, null
  • Dodatkowo
  • W przypadku podróży międzynarodowej należy pamiętać o paszporcie
  • Pamiętaj o okazaniu biletu podczas wsiadania
  • Przejazd standardowy
  • Przewoźnik
  • ГАБРІЄЛЯН ПП
  • МЕРСЕДЕС-18
pon, wto, śro, czw, pią, sob
10:50
25 min w drodze

Czerkasy

Dworzec autobusowy Nowy, ul. Smilianska 166A

11:15

Smiła

СМІЛА, null

5,47 
10:50
Czerkasy
Dworzec autobusowy Nowy, ul. Smilianska 166A
11:15
Smiła
СМІЛА, null
  • Dodatkowo
  • W przypadku podróży międzynarodowej należy pamiętać o paszporcie
  • Pamiętaj o okazaniu biletu podczas wsiadania
  • Przejazd standardowy
  • Przewoźnik
  • ГАБРІЄЛЯН ПП
  • МЕРСЕДЕС-18
Codziennie
14:50
30 min w drodze

Czerkasy

Dworzec autobusowy Nowy, ul. Smilianska 166A

15:20

Smiła

СМІЛА, null

5,47 
14:50
Czerkasy
Dworzec autobusowy Nowy, ul. Smilianska 166A
15:20
Smiła
СМІЛА, null
  • Dodatkowo
  • W przypadku podróży międzynarodowej należy pamiętać o paszporcie
  • Pamiętaj o okazaniu biletu podczas wsiadania
  • Przejazd standardowy
  • Przewoźnik
  • ГАБРІЄЛЯН ПП
  • МЕРСЕДЕС-18
Codziennie
15:02
28 min w drodze

Czerkasy

Dworzec autobusowy Nowy, ul. Smilianska 166A

15:30

Smiła

СМІЛА, null

5,47 
15:02
Czerkasy
Dworzec autobusowy Nowy, ul. Smilianska 166A
15:30
Smiła
СМІЛА, null
  • Dodatkowo
  • W przypadku podróży międzynarodowej należy pamiętać o paszporcie
  • Pamiętaj o okazaniu biletu podczas wsiadania
  • Przejazd standardowy
  • Przewoźnik
  • ГАБРІЄЛЯН ПП
  • МЕРСЕДЕС-18
Codziennie
10:55
35 min w drodze

Czerkasy

Dworzec autobusowy Nowy, ul. Smilianska 166A

11:30

Smiła

СМІЛА, null

5,82 
10:55
Czerkasy
Dworzec autobusowy Nowy, ul. Smilianska 166A
11:30
Smiła
СМІЛА, null
  • Dodatkowo
  • W przypadku podróży międzynarodowej należy pamiętać o paszporcie
  • Pamiętaj o okazaniu biletu podczas wsiadania
  • Przejazd standardowy
  • Przewoźnik
  • ЧЕРКАСИ 17127 ПАТ
  • СЕТРА-42
Codziennie
16:15
39 min w drodze

Czerkasy

Dworzec autobusowy Cherkassy-2, ul. Volodymyra Lozheshnykova 7

16:54

Smiła

СМІЛА, null

6,19 
16:15
Czerkasy
Dworzec autobusowy Cherkassy-2, ul. Volodymyra Lozheshnykova 7
16:54
Smiła
СМІЛА, null
  • Dodatkowo
  • W przypadku podróży międzynarodowej należy pamiętać o paszporcie
  • Pamiętaj o okazaniu biletu podczas wsiadania
  • Przejazd standardowy
  • Przewoźnik
  • СОЛОД В.В.
  • ЕТАЛОН-29
Codziennie
07:55
1 godz. 0 min w drodze

Czerkasy

Dworzec autobusowy Cherkassy-2, ul. Volodymyra Lozheshnykova 7

08:55

Smiła

СМІЛА ЦЕНТР, null

6,31 
07:55
Czerkasy
Dworzec autobusowy Cherkassy-2, ul. Volodymyra Lozheshnykova 7
08:55
Smiła
СМІЛА ЦЕНТР, null
  • Dodatkowo
  • W przypadku podróży międzynarodowej należy pamiętać o paszporcie
  • Pamiętaj o okazaniu biletu podczas wsiadania
  • Przejazd standardowy
  • Przewoźnik
  • СМІЛА 17128 ПРАТ
  • ПАЗ-30-25
Codziennie
08:25
1 godz. 5 min w drodze

Czerkasy

Dworzec autobusowy Cherkassy-2, ul. Volodymyra Lozheshnykova 7

09:30

Smiła

СМІЛА ЦЕНТР, null

6,31 
08:25
Czerkasy
Dworzec autobusowy Cherkassy-2, ul. Volodymyra Lozheshnykova 7
09:30
Smiła
СМІЛА ЦЕНТР, null
  • Dodatkowo
  • W przypadku podróży międzynarodowej należy pamiętać o paszporcie
  • Pamiętaj o okazaniu biletu podczas wsiadania
  • Przejazd standardowy
  • Przewoźnik
  • СМІЛА 17128 ПРАТ
  • ПАЗ-30-25
Codziennie
08:35
1 godz. 0 min w drodze

Czerkasy

Dworzec autobusowy Cherkassy-2, ul. Volodymyra Lozheshnykova 7

09:35

Smiła

СМІЛА ЦЕНТР, null

6,31 
08:35
Czerkasy
Dworzec autobusowy Cherkassy-2, ul. Volodymyra Lozheshnykova 7
09:35
Smiła
СМІЛА ЦЕНТР, null
  • Dodatkowo
  • W przypadku podróży międzynarodowej należy pamiętać o paszporcie
  • Pamiętaj o okazaniu biletu podczas wsiadania
  • Przejazd standardowy
  • Przewoźnik
  • СМІЛА 17128 ПРАТ
  • ПАЗ-30-25
Codziennie
10:35
40 min w drodze

Czerkasy

Dworzec autobusowy Cherkassy-2, ul. Volodymyra Lozheshnykova 7

11:15

Smiła

СМІЛА ЦЕНТР, null

6,31 
10:35
Czerkasy
Dworzec autobusowy Cherkassy-2, ul. Volodymyra Lozheshnykova 7
11:15
Smiła
СМІЛА ЦЕНТР, null
  • Dodatkowo
  • W przypadku podróży międzynarodowej należy pamiętać o paszporcie
  • Pamiętaj o okazaniu biletu podczas wsiadania
  • Przejazd standardowy
  • Przewoźnik
  • СМІЛА 17128 ПРАТ
  • ПАЗ-30-25
Codziennie
11:15
50 min w drodze

Czerkasy

Dworzec autobusowy Cherkassy-2, ul. Volodymyra Lozheshnykova 7

12:05

Smiła

СМІЛА ЦЕНТР, null

6,31 
11:15
Czerkasy
Dworzec autobusowy Cherkassy-2, ul. Volodymyra Lozheshnykova 7
12:05
Smiła
СМІЛА ЦЕНТР, null
  • Dodatkowo
  • W przypadku podróży międzynarodowej należy pamiętać o paszporcie
  • Pamiętaj o okazaniu biletu podczas wsiadania
  • Przejazd standardowy
  • Przewoźnik
  • СМІЛА 17128 ПРАТ
  • ПАЗ-30-25
Codziennie
13:15
45 min w drodze

Czerkasy

Dworzec autobusowy Cherkassy-2, ul. Volodymyra Lozheshnykova 7

14:00

Smiła

СМІЛА ЦЕНТР, null

6,31 
13:15
Czerkasy
Dworzec autobusowy Cherkassy-2, ul. Volodymyra Lozheshnykova 7
14:00
Smiła
СМІЛА ЦЕНТР, null
  • Dodatkowo
  • W przypadku podróży międzynarodowej należy pamiętać o paszporcie
  • Pamiętaj o okazaniu biletu podczas wsiadania
  • Przejazd standardowy
  • Przewoźnik
  • СМІЛА 17128 ПРАТ
  • ПАЗ-30-25
pon, wto, śro, czw, pią, sob
13:20
40 min w drodze

Czerkasy

Dworzec autobusowy Cherkassy-2, ul. Volodymyra Lozheshnykova 7

14:00

Smiła

СМІЛА, null

6,31 
13:20
Czerkasy
Dworzec autobusowy Cherkassy-2, ul. Volodymyra Lozheshnykova 7
14:00
Smiła
СМІЛА, null
  • Dodatkowo
  • W przypadku podróży międzynarodowej należy pamiętać o paszporcie
  • Pamiętaj o okazaniu biletu podczas wsiadania
  • Przejazd standardowy
  • Przewoźnik
  • КОГУТ В.В. ПП
  • ЕТАЛОН-25
Codziennie
13:55
1 godz. 0 min w drodze

Czerkasy

Dworzec autobusowy Cherkassy-2, ul. Volodymyra Lozheshnykova 7

14:55

Smiła

СМІЛА ЦЕНТР, null

6,31 
13:55
Czerkasy
Dworzec autobusowy Cherkassy-2, ul. Volodymyra Lozheshnykova 7
14:55
Smiła
СМІЛА ЦЕНТР, null
  • Dodatkowo
  • W przypadku podróży międzynarodowej należy pamiętać o paszporcie
  • Pamiętaj o okazaniu biletu podczas wsiadania
  • Przejazd standardowy
  • Przewoźnik
  • СМІЛА 17128 ПРАТ
  • ПАЗ-30-25
W dni powszednie
14:20
35 min w drodze

Czerkasy

Dworzec autobusowy Cherkassy-2, ul. Volodymyra Lozheshnykova 7

14:55

Smiła

СМІЛА, null

6,31 
14:20
Czerkasy
Dworzec autobusowy Cherkassy-2, ul. Volodymyra Lozheshnykova 7
14:55
Smiła
СМІЛА, null
  • Dodatkowo
  • W przypadku podróży międzynarodowej należy pamiętać o paszporcie
  • Pamiętaj o okazaniu biletu podczas wsiadania
  • Przejazd standardowy
  • Przewoźnik
  • КОГУТ В.В. ПП
  • БАЗ-28
Codziennie
15:30
35 min w drodze

Czerkasy

Dworzec autobusowy Cherkassy-2, ul. Volodymyra Lozheshnykova 7

16:05

Smiła

СМІЛА, null

6,31 
15:30
Czerkasy
Dworzec autobusowy Cherkassy-2, ul. Volodymyra Lozheshnykova 7
16:05
Smiła
СМІЛА, null
  • Dodatkowo
  • W przypadku podróży międzynarodowej należy pamiętać o paszporcie
  • Pamiętaj o okazaniu biletu podczas wsiadania
  • Przejazd standardowy
  • Przewoźnik
  • КОГУТ В.В. ПП
  • БАЗ-28
Codziennie
15:55
1 godz. 0 min w drodze

Czerkasy

Dworzec autobusowy Cherkassy-2, ul. Volodymyra Lozheshnykova 7

16:55

Smiła

СМІЛА ЦЕНТР, null

6,31 
15:55
Czerkasy
Dworzec autobusowy Cherkassy-2, ul. Volodymyra Lozheshnykova 7
16:55
Smiła
СМІЛА ЦЕНТР, null
  • Dodatkowo
  • W przypadku podróży międzynarodowej należy pamiętać o paszporcie
  • Pamiętaj o okazaniu biletu podczas wsiadania
  • Przejazd standardowy
  • Przewoźnik
  • СМІЛА 17128 ПРАТ
  • ПАЗ-30-25
Codziennie
16:20
50 min w drodze

Czerkasy

Dworzec autobusowy Cherkassy-2, ul. Volodymyra Lozheshnykova 7

17:10

Smiła

СМІЛА ЦЕНТР, null

6,31 
16:20
Czerkasy
Dworzec autobusowy Cherkassy-2, ul. Volodymyra Lozheshnykova 7
17:10
Smiła
СМІЛА ЦЕНТР, null
  • Dodatkowo
  • W przypadku podróży międzynarodowej należy pamiętać o paszporcie
  • Pamiętaj o okazaniu biletu podczas wsiadania
  • Przejazd standardowy
  • Przewoźnik
  • СМІЛА 17128 ПРАТ
  • ПАЗ-30-25
Codziennie
16:35
1 godz. 0 min w drodze

Czerkasy

Dworzec autobusowy Cherkassy-2, ul. Volodymyra Lozheshnykova 7

17:35

Smiła

СМІЛА ЦЕНТР, null

6,31 
16:35
Czerkasy
Dworzec autobusowy Cherkassy-2, ul. Volodymyra Lozheshnykova 7
17:35
Smiła
СМІЛА ЦЕНТР, null
  • Dodatkowo
  • W przypadku podróży międzynarodowej należy pamiętać o paszporcie
  • Pamiętaj o okazaniu biletu podczas wsiadania
  • Przejazd standardowy
  • Przewoźnik
  • СМІЛА 17128 ПРАТ
  • ПАЗ-30-25
Codziennie
18:35
1 godz. 0 min w drodze

Czerkasy

Dworzec autobusowy Cherkassy-2, ul. Volodymyra Lozheshnykova 7

19:35

Smiła

СМІЛА ЦЕНТР, null

6,31 
18:35
Czerkasy
Dworzec autobusowy Cherkassy-2, ul. Volodymyra Lozheshnykova 7
19:35
Smiła
СМІЛА ЦЕНТР, null
  • Dodatkowo
  • W przypadku podróży międzynarodowej należy pamiętać o paszporcie
  • Pamiętaj o okazaniu biletu podczas wsiadania
  • Przejazd standardowy
  • Przewoźnik
  • СМІЛА 17128 ПРАТ
  • ПАЗ-30-25
Codziennie
19:15
1 godz. 0 min w drodze

Czerkasy

Dworzec autobusowy Cherkassy-2, ul. Volodymyra Lozheshnykova 7

20:15

Smiła

СМІЛА ЦЕНТР, null

6,31 
19:15
Czerkasy
Dworzec autobusowy Cherkassy-2, ul. Volodymyra Lozheshnykova 7
20:15
Smiła
СМІЛА ЦЕНТР, null
  • Dodatkowo
  • W przypadku podróży międzynarodowej należy pamiętać o paszporcie
  • Pamiętaj o okazaniu biletu podczas wsiadania
  • Przejazd standardowy
  • Przewoźnik
  • СМІЛА 17128 ПРАТ
  • ПАЗ-30-25
Codziennie
06:40
50 min w drodze

Czerkasy

Dworzec autobusowy Cherkassy-3, ul. Gogolia 293

07:30

Smiła

СМІЛА, null

6,46 
06:40
Czerkasy
Dworzec autobusowy Cherkassy-3, ul. Gogolia 293
07:30
Smiła
СМІЛА, null
  • Dodatkowo
  • W przypadku podróży międzynarodowej należy pamiętać o paszporcie
  • Pamiętaj o okazaniu biletu podczas wsiadania
  • Przejazd standardowy
  • Przewoźnik
  • ЧЕРКАСИ 17127 ПАТ
  • ЕТАЛОН 28
Codziennie
15:00
39 min w drodze

Czerkasy

Dworzec autobusowy Cherkassy-2, ul. Volodymyra Lozheshnykova 7

15:39

Smiła

СМІЛА ЦЕНТР, null

6,51 
15:00
Czerkasy
Dworzec autobusowy Cherkassy-2, ul. Volodymyra Lozheshnykova 7
15:39
Smiła
СМІЛА ЦЕНТР, null
  • Dodatkowo
  • W przypadku podróży międzynarodowej należy pamiętać o paszporcie
  • Pamiętaj o okazaniu biletu podczas wsiadania
  • Przejazd standardowy
  • Przewoźnik
  • СЕРВІСАВТО 2005 ТзОВ
  • ПАЗ-28
Codziennie
07:40
44 min w drodze

Czerkasy

Dworzec autobusowy Cherkassy-2, ul. Volodymyra Lozheshnykova 7

08:24

Smiła

СМІЛА АС-3(ШЕВЧ), null

6,54 
07:40
Czerkasy
Dworzec autobusowy Cherkassy-2, ul. Volodymyra Lozheshnykova 7
08:24
Smiła
СМІЛА АС-3(ШЕВЧ), null
  • Dodatkowo
  • W przypadku podróży międzynarodowej należy pamiętać o paszporcie
  • Pamiętaj o okazaniu biletu podczas wsiadania
  • Przejazd standardowy
  • Przewoźnik
  • СЕРВІСАВТО 2005 ТзОВ
  • ПАЗ-28
Codziennie
11:00
44 min w drodze

Czerkasy

Dworzec autobusowy Cherkassy-2, ul. Volodymyra Lozheshnykova 7

11:44

Smiła

СМІЛА АС-3(ШЕВЧ), null

6,54 
11:00
Czerkasy
Dworzec autobusowy Cherkassy-2, ul. Volodymyra Lozheshnykova 7
11:44
Smiła
СМІЛА АС-3(ШЕВЧ), null
  • Dodatkowo
  • W przypadku podróży międzynarodowej należy pamiętać o paszporcie
  • Pamiętaj o okazaniu biletu podczas wsiadania
  • Przejazd standardowy
  • Przewoźnik
  • ПЛОХУТА О.І. ПП
  • ПАЗ-28
Codziennie
18:00
44 min w drodze

Czerkasy

Dworzec autobusowy Cherkassy-2, ul. Volodymyra Lozheshnykova 7

18:44

Smiła

СМІЛА, null

6,54 
18:00
Czerkasy
Dworzec autobusowy Cherkassy-2, ul. Volodymyra Lozheshnykova 7
18:44
Smiła
СМІЛА, null
  • Dodatkowo
  • W przypadku podróży międzynarodowej należy pamiętać o paszporcie
  • Pamiętaj o okazaniu biletu podczas wsiadania
  • Przejazd standardowy
  • Przewoźnik
  • ПЛОХУТА О.І. ПП
  • ПАЗ-28
pon, czw, sob, nie
07:20
55 min w drodze

Czerkasy

Dworzec autobusowy Cherkassy-2, ul. Volodymyra Lozheshnykova 7

08:15

Smiła

СМІЛА, null

6,57 
07:20
Czerkasy
Dworzec autobusowy Cherkassy-2, ul. Volodymyra Lozheshnykova 7
08:15
Smiła
СМІЛА, null
  • Dodatkowo
  • W przypadku podróży międzynarodowej należy pamiętać o paszporcie
  • Pamiętaj o okazaniu biletu podczas wsiadania
  • Przejazd standardowy
  • Przewoźnik
  • СЕРВІСАВТО 2005 ТзОВ
  • БОГДАН-21
Codziennie
06:05
50 min w drodze

Czerkasy

Dworzec autobusowy Cherkassy-2, ul. Volodymyra Lozheshnykova 7

06:55

Smiła

СМІЛА ЦЕНТР, null

6,61 
06:05
Czerkasy
Dworzec autobusowy Cherkassy-2, ul. Volodymyra Lozheshnykova 7
06:55
Smiła
СМІЛА ЦЕНТР, null
  • Dodatkowo
  • W przypadku podróży międzynarodowej należy pamiętać o paszporcie
  • Pamiętaj o okazaniu biletu podczas wsiadania
  • Przejazd standardowy
  • Przewoźnik
  • ЧЕРКАСИ 17127 ПрАТ
  • БОГДАН-24
Codziennie
06:50
49 min w drodze

Czerkasy

Dworzec autobusowy Cherkassy-2, ul. Volodymyra Lozheshnykova 7

07:39

Smiła

СМІЛА, null

6,61 
06:50
Czerkasy
Dworzec autobusowy Cherkassy-2, ul. Volodymyra Lozheshnykova 7
07:39
Smiła
СМІЛА, null
  • Dodatkowo
  • W przypadku podróży międzynarodowej należy pamiętać o paszporcie
  • Pamiętaj o okazaniu biletu podczas wsiadania
  • Przejazd standardowy
  • Przewoźnik
  • ЧЕРКАСИ 17127 ПрАТ
  • БАЗ-21
Codziennie
07:05
45 min w drodze

Czerkasy

Dworzec autobusowy Cherkassy-2, ul. Volodymyra Lozheshnykova 7

07:50

Smiła

СМІЛА, null

6,61 
07:05
Czerkasy
Dworzec autobusowy Cherkassy-2, ul. Volodymyra Lozheshnykova 7
07:50
Smiła
СМІЛА, null
  • Dodatkowo
  • W przypadku podróży międzynarodowej należy pamiętać o paszporcie
  • Pamiętaj o okazaniu biletu podczas wsiadania
  • Przejazd standardowy
  • Przewoźnik
  • ЧЕРКАСИ 17127 ПрАТ
  • БАЗ-24
Codziennie
08:40
40 min w drodze

Czerkasy

Dworzec autobusowy Cherkassy-2, ul. Volodymyra Lozheshnykova 7

09:20

Smiła

СМІЛА, null

6,61 
08:40
Czerkasy
Dworzec autobusowy Cherkassy-2, ul. Volodymyra Lozheshnykova 7
09:20
Smiła
СМІЛА, null
  • Dodatkowo
  • W przypadku podróży międzynarodowej należy pamiętać o paszporcie
  • Pamiętaj o okazaniu biletu podczas wsiadania
  • Przejazd standardowy
  • Przewoźnik
  • ЧЕРКАСИ 17127 ПрАТ
  • БАЗ-24
Codziennie
12:35
45 min w drodze

Czerkasy

Dworzec autobusowy Cherkassy-2, ul. Volodymyra Lozheshnykova 7

13:20

Smiła

СМІЛА, null

6,61 
12:35
Czerkasy
Dworzec autobusowy Cherkassy-2, ul. Volodymyra Lozheshnykova 7
13:20
Smiła
СМІЛА, null
  • Dodatkowo
  • W przypadku podróży międzynarodowej należy pamiętać o paszporcie
  • Pamiętaj o okazaniu biletu podczas wsiadania
  • Przejazd standardowy
  • Przewoźnik
  • ПМК-92 ПРАТ
  • БОГДАН-26
Popularne kierunki
Z miasta Czerkasy
Do miasta Smiła
Do miasta Czerkasy
Z miasta Smiła
Zniżki, newsletter i nowości od Busfor

Zapisz się i bądź na bieżąco!